Един проект топ-чоп в друг раздел

Форум за всички "въздушни" Volkswagen-и
Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Един проект топ-чоп в друг раздел

Мнениеот PACH » Пон 20 юни 2011 22:34


Но понеже малко от вас влизат там, да ви насоча:

viewtopic.php?f=53&t=251589




Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Един проект топ-чоп в друг раздел

Мнениеот BuGmaN » Вто 21 юни 2011 0:31


Абе видях го проекта, но не споделям, щото колегата, явно не иска да го споделя с нас... :screwy


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Един проект топ-чоп в друг раздел

Мнениеот PACH » Вто 21 юни 2011 0:34


BuGmaN написа:Абе видях го проекта, но не споделям, щото колегата, явно не иска да го споделя с нас... :screwy


Хайде стига де, след като е в нашия форумм, какво значение има раздела.Там е преценил, там го е пуснал, съгласи се че в нашия раздел влизат само "наши хора", докато там публиката е много по-голяма.


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Един проект топ-чоп в друг раздел

Мнениеот BuGmaN » Вто 21 юни 2011 0:50


Може-би, зависи от гледната точка, аз използвам форума за да получа или дам информация, ако някой искат да получават коментари от типа на Павко-Президент - правилно се е насочил към по-посещаваният раздел. Маже-би щото знам колко ми е голям и може-би щото искам да бъдем малко по-задружни и единни, поне ние "Въздухарите", щото сме една шепа хора - такива отцепки леко ме дразнят... :)


Потребителски аватар
batetony67
Мнения: 1802
Регистриран на: Сря 09 мар 2005 2:18
Автомобил: VW Beetle
Двигател: CU 1980
Местоположение: София
Контакти:

Re: Един проект топ-чоп в друг раздел

Мнениеот batetony67 » Вто 21 юни 2011 21:28


Браво за проекта, но останах с впечатление, че колегата е сърдит, защото никой не го е похвалил при предишна работа. :beer


Потребителски аватар
pavko
Мнения: 271
Регистриран на: Пон 28 ное 2005 19:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пазарджик

Re: Един проект топ-чоп в друг раздел

Мнениеот pavko » Вто 21 юни 2011 23:42


Напротив, никога не пропускам да прегледам еър-кулед раздела, но за съжаление точно тази "задружност" за която спомена колегата липсва много отдавна тук. В никакъв случай нямам каквито и да е претенции да съм недооценен, камо ли сърдит. Доста проекти съм си направил за удоволствие както костенурки, така и един два голфа. Нямам "публикуван" цялостен проект досега, за този реших без някаква конкретна причина. Гледам, че много млади хора имат хубави идея за автомобилите си и тъй като във въпросния раздел няма такъв проект в този момент, реших че ще е интересно. Да определено "публиката" там е повече, но специално фамилиарниченето е за близки мои приятели в случая с въпросната реплика, не търся това. Идеята ми не е да се похваля какво правя, а темата да е полезна и за други. До болка знаете, че "костенуркаджиите" винаги сме били скъсаняци :обичам ви , но и пет голфа да сменя, след като на 18 години веднъж съм се качил на костенурка остава завинаги. Така че е ясно че това не е някакъв "проект" с пари, а напротив, това което ми е харесвало и допадало за една костенурка. Да, малко съм разочарован, че липсват съвети, идеи, кое как и защо, но е разбираемо, малко сме които се занимаваме с тези коли... Не се чувствам "отцепник", както казах малко ми липсва "колективни дух" в този раздел, има някакви дребни дразги, който вкара по-креативни идеи бива оплют, всичко "различно" е "чалга" и пр.


Потребителски аватар
asentm
airman
Мнения: 3081
Регистриран на: Вто 16 ное 2004 17:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Един проект топ-чоп в друг раздел

Мнениеот asentm » Сря 22 юни 2011 5:35


Павко, а ти питал ли си ? /това за протокола/
Аз лично влизам тук за удоволствие,но .......... абе дълга тема е.
А за задружността и заинтересоваността на форума говори и друго....защо никой не иска да поеме клуба, когато аз и батеТони искаме да се оттеглим?


Потребителски аватар
batetony67
Мнения: 1802
Регистриран на: Сря 09 мар 2005 2:18
Автомобил: VW Beetle
Двигател: CU 1980
Местоположение: София
Контакти:

Re: Един проект топ-чоп в друг раздел

Мнениеот batetony67 » Сря 22 юни 2011 8:01


....Асен иска да каже, че се оттегляме само от ръководството /той/ и организацията /и двамата/ на мероприятия, иначе болестта си остава завинаги. :beer


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Един проект топ-чоп в друг раздел

Мнениеот PACH » Сря 22 юни 2011 9:11


Колеги, изместихте центъра на темата.Пуснах инфото да се запознаете с проекта, хайде да помогнем ако можем с някой съвет или идея.Бъдете позитивни, лято е :)


Потребителски аватар
batbobo
Мнения: 193
Регистриран на: Чет 01 юни 2006 11:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Един проект топ-чоп в друг раздел

Мнениеот batbobo » Сря 22 юни 2011 11:19


Евла на Павел за поредния проект !!!

Асене - клуба трябва да се поеме от някой който не се е занимавал с организации с идеална цел. Аз съм се занимавал и мога да ти кажа защо аз нямам желание и не се включвам в дискусията за клуба.

Относно позитивното мислене - е няма го вече в този форум Аз когато си дадох мнението по едни теми там как според мен трябва да стават нещата ме наругаха и едва ли не съм еретик че искам да направя първо спирачки преди да направя мотор - това е друга тема.

Колегата от Варна, който реализира един чудесен мотор за 1-2 месеца (срок, който никой от нас не постигал)- Kакво се случи ??? И той няма да пише повече в този раздел (лично мое мнение)

Тук не се подкрепяме Вече а само се критикуваме кое как не се прави.

Мене пък ме кефи на Павко проекта и да визуален тунинг на VW - не виждам защо да не е там темата. Ние сме си виновни че не разглеждаме и не се интересуваме какво къде и как става.
Само да не разсърдя сега пак някой :-)

Обещавам, че някой ден и аз ще пусна една тема да ме критикувате как не се прави в Този раздел.


Потребителски аватар
stingray
Мнения: 582
Регистриран на: Пет 25 авг 2006 20:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Един проект топ-чоп в друг раздел

Мнениеот stingray » Сря 22 юни 2011 15:58


И двата ми костенура са направени не така, както би ми се искало а с много по-малко пари. Затова и не съм пускал теми кое как и за колко време, щото все ще има някой дето да каже че едва ли не съм осквернил д-р Порше че съм си решил проблемите по моя си начин... :) Но си карам колите и им се кефя, което ми се струва по правилното решение.


P1rvanov
Мнения: 38
Регистриран на: Нед 23 мар 2008 11:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Един проект топ-чоп в друг раздел

Мнениеот P1rvanov » Сря 22 юни 2011 18:14


Съгласен съм с 2-мата колеги дето ги е страх едва ли не да пускат снимков маериал или да пишат за това което за направили по автомобилите си ,аз също имам тема в другия форум но колата ми бе6е оплюта както и вложения от мен труд !!! .....е как да продължавам да пиша ??? :banghead: Евала на колегата супер се справя heavy metal zork


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Един проект топ-чоп в друг раздел

Мнениеот BuGmaN » Сря 22 юни 2011 23:08


pavko хубаво си го написал и измислил, но трябваше да го споделиш тука, за да получш евентуална помощ, аз лично имам поръчка за такъв проект и имам събрана информация, както и свежи идеи по темата, но просто се разминахме...
Колкото до хората които са недоволни от забележки и негативни коментари, вярвам, че те са направени от хора, които имат отговорност към по-новите и начинаещите в материята и тяхната цел е да е ясно кое е правилно и кое не, за да не заблуждаваме новобранците с грешни неща, а те са в пъти повече от нас регистрираните и пишещите... :да:
Апък - Aircooled "мафията" е жива и работи всеки ден 8) , това, че онлайн и клубно нещата не са ни за пример май си е нормално... :beer


Потребителски аватар
asentm
airman
Мнения: 3081
Регистриран на: Вто 16 ное 2004 17:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Един проект топ-чоп в друг раздел

Мнениеот asentm » Чет 23 юни 2011 5:36


проекта си е готин, аз харесвам "изгъзиците", но нека да оставим всеки да си има мнение


Потребителски аватар
bai vicho
Мнения: 223
Регистриран на: Вто 12 окт 2010 18:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: dobrich

Re: Един проект топ-чоп в друг раздел

Мнениеот bai vicho » Чет 23 юни 2011 6:38


Проекта си е готин и очевидно човека си знае работата.
Нека се радваме че още един красавец ще джитка по шосетата.
Без значение в кои форум е писано за него,а за помош и
идеи винаги ще помогна.Успехи.....



Върни се в “Air Cooled & Boxer”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта