Зимен драйвър 3

Форум за всички "въздушни" Volkswagen-и
Потребителски аватар
nik1302
Мнения: 230
Регистриран на: Нед 01 мар 2009 11:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Varna

Зимен драйвър 3

Мнениеот nik1302 » Съб 18 дек 2010 19:11


Има ли зимни драйвъри колеги? Във Варна и тази година зимата не ни прескочи, а да се кара костенурка на една педа сняг и лед е истинско удоволствие (не че не сме виждали и повече сняг :))) ). Ако има и други зимни красивици дето се карат (особено по балкана) - качвайте малко снимки.
ПС. И да си карате въздухарите - тези коли за това са направени (ако ще и овали, рагтопи и каквито ще модели да са).

Ето малко снимки от тези дни.
Всичко започна така.
3.jpg

2.jpg

4.jpg


Тук вече сме готови за драйв.
8.jpg


А тук вече сме на кафе. heavy metal zork
10.jpg

Последна промяна от nik1302 на Съб 18 дек 2010 20:01, променено общо 2 пъти.




Потребителски аватар
propov
Мнения: 18
Регистриран на: Пет 26 фев 2010 15:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Зимен драйвър 3

Мнениеот propov » Съб 18 дек 2010 19:36


Колега,колега...
И аз съм от Варна и здраво ме сърбят подметките да пришпоря черупката в снега.Имам,обаче проблеми с употребата на отоплението и вентилацията и съм пуснал тема тук във форума.Помагай и може да заформим един зимен дует.


Потребителски аватар
stingray
Мнения: 582
Регистриран на: Пет 25 авг 2006 20:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Зимен драйвър 3

Мнениеот stingray » Съб 18 дек 2010 19:41


И аз бих карал с кеф, че и зимни гуми съм си купил хубави, ама ми се свиди да я мокря отдолу и да я тормозят солите дето хвърлят пътното...


Потребителски аватар
nik1302
Мнения: 230
Регистриран на: Нед 01 мар 2009 11:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Varna

Re: Зимен драйвър 3

Мнениеот nik1302 » Съб 18 дек 2010 19:51


stingray написа:И аз бих карал с кеф, че и зимни гуми съм си купил хубави, ама ми се свиди да я мокря отдолу и да я тормозят солите дето хвърлят пътното...


Така е, ама аз 12-13 години стоях без въздухар, последните 4-5 години се услушвах, накрая около 1-1.5 яко търсих нещо читаво, та сега имам да наваксвам...:))) А и смятам, че тези машини са направени да се карат... Иначе имам под ръка и съвременна пласмасова сапунерка, но да се кара кастенурка на една педа сняг е много по-истинско ....


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Зимен драйвър 3

Мнениеот BuGmaN » Съб 18 дек 2010 21:51


Много ми се кара, на сняг също, но ми е жал, вече нямам "сърце" да си убивам колите, особено, ако не са подготвени за целта. Най много ми пречи, че късно стопля парното пластмаската и силно се искушавам да се кача на въздухар... :screwy
Ако набарам на оферта някоя по нова година, ставаща за каране ще се я изкъртя от "бой", ама да искарам примерно Овал в такова време - никога вече!... :012:


Потребителски аватар
propov
Мнения: 18
Регистриран на: Пет 26 фев 2010 15:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Зимен драйвър 3

Мнениеот propov » Нед 19 дек 2010 13:14


Аз като огледах Черупката отдолу се убедих,че нищо не може да я убие.Да я поодраска и нарани-да ама е толкова солидна,че ако я жалиш ще вземе да се обиди нещо.Аз искам да карам,тя иска да бъде карана-значи ще караме.


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Зимен драйвър 3

Мнениеот BuGmaN » Пон 20 дек 2010 10:36


Вярно е тези коли плачат за каране, здрави и непренциозни са, частите са евтини и повечето лесно се подменят, но леда като замръзне и кърти наред, а когато е омешан и с кал, луга или нещо подобно става лошо. Имам автомобил купуван от Гърция, наистина е уникално запазен, но я погледни тези дето са карани в Германия, Австрия, Холандия и други, дори 5 годишни - вече имат следи от корозия... :)


Потребителски аватар
ztdmp
Мнения: 165
Регистриран на: Чет 30 юли 2009 13:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: ПЛЕВЕН

Re: Зимен драйвър 3

Мнениеот ztdmp » Чет 23 дек 2010 12:49


.



Върни се в “Air Cooled & Boxer”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта