Проблем със предното стъкло

Форум за всички "въздушни" Volkswagen-и
etogobatko
Мнения: 22
Регистриран на: Чет 31 дек 2009 10:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Проблем със предното стъкло

Мнениеот etogobatko » Пон 11 яну 2010 19:57


Имам една костенурка от 2 год, и сега вече и доиде реда да я постегна, но едни лапетии ми вкарали 5 павета през предното стъкло, и още няколко на предния капак....просто нямам думи.
Намерих предно но незнам дали ще стане, казаха ми че е от vw1200 като моята,но сега започнах да се тревожа,дали няма пак да започне ходенето по мъките за друго такова, дали на всички модели са еднакви или...Успокойте ме...:)




Потребителски аватар
sastezatelya
Мнения: 1334
Регистриран на: Сря 08 авг 2007 12:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Проблем със предното стъкло

Мнениеот sastezatelya » Пон 11 яну 2010 21:42


Добре дошъл градски :да: :beer Не всички стъкла са еднакви.Има плоски (с равна повърхност) има и заоблени (на по-новите модели) от 71-ва натам ако не греша :roll: Ако искаш обади се да се срещнем и ще ми кажеш на място какво ти трябва и все някак ще помогнем :да: :)

Пусни някоя друга снимка на красавицата,за да я видим и да и се порадваме.


etogobatko
Мнения: 22
Регистриран на: Чет 31 дек 2009 10:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Проблем със предното стъкло

Мнениеот etogobatko » Вто 12 яну 2010 19:20


Здрасти , за сега снимки не мога да пусна тъй като колата вече е при маистора, но живот и здраве след около месец ще ми я върне, после тапицерии и т.н, вие по добре знаете, аз сега започвам :)
А проблема ми е че съм намерил стъкла и нови уплътнения за колата, но не съм ги мерил и се притеснявам да не съм си дал парите ей така.Исках някои да ми каже дали има разлика в размерите на ширина и височина при различните модификации, иначе мойта е с плоско стъкло отпред, и такова съм намерил...това исках да знам.


martinfrit
Мнения: 310
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 13:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Проблем със предното стъкло

Мнениеот martinfrit » Сря 13 яну 2010 21:37


колега проблем си е без да те отчаивам норазмерите на стъклата са няколко също и уплътненията.



Върни се в “Air Cooled & Boxer”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта