Вижте какъв красавец ми се мярна пред очите скоро време :)

Форум за всички "въздушни" Volkswagen-и
Потребителски аватар
stingray
Мнения: 582
Регистриран на: Пет 25 авг 2006 20:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Вижте какъв красавец ми се мярна пред очите скоро време :)

Мнениеот stingray » Пон 20 сеп 2010 9:56


Според мен тези коли са едни от най-тунингованите по света и всеки си има собствено виждане как трябва да изглеждат. Адмирации за собственика. Едно е да е сток колата, съвсем друго е като почнеш да си пипаш разни нещица по нея...там вече няма ограничения! heavy metal zork




martinfrit
Мнения: 310
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 13:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Вижте какъв красавец ми се мярна пред очите скоро време :)

Мнениеот martinfrit » Пон 20 сеп 2010 14:12


:beer ето един човек които да ме разбере


Потребителски аватар
stingray
Мнения: 582
Регистриран на: Пет 25 авг 2006 20:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Вижте какъв красавец ми се мярна пред очите скоро време :)

Мнениеот stingray » Пон 20 сеп 2010 16:55


Казвам го защото съм в същата ситуация като теб. Едната ми костенурка гледам да я докарам максимално до оригинален вид, докато другата е точно обратното... ;)


Потребителски аватар
Sashko_Trg
Мнения: 2756
Регистриран на: Вто 10 мар 2009 18:38
Автомобил: Audi A4 Avant
Двигател: 2 0 TDI
Местоположение: Търговище

Re: Вижте какъв красавец ми се мярна пред очите скоро време :)

Мнениеот Sashko_Trg » Пон 20 сеп 2010 17:03


Ретро маняци :) Мин. година в морската градина гледах някво изложение на ретро мобили и видях какво ли не :) костернурчицата е яка иначе има сякви маняци :)


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Вижте какъв красавец ми се мярна пред очите скоро време :)

Мнениеот BuGmaN » Пон 20 сеп 2010 22:21


На мен ми е адски трудно да направя тотална реставрация, тоест, така както аз я разбирам, такава, каквато рядко има по света, къде заради заводските дефекти или компромиси, много от които се преправят по време на възтановяването, къде поради недостатъчно или скъпи оригинални части, някой издирвани с месеци или години, къде заради маломощни мотори, къде заради нещо друго, предпочитам ритрото да става за каране и като се направи веднъж да не се пипа следващите десетки години. Може би, ако си взема Сплит (Костенурка преди 1953), ще направя една тотална, брутална реставрация - до болт или на него или на Овала ми 1954 (еех мечти :wink: )... Custom-а си има повече плюсове, особенно, ако обичаш да караш ретро, щото си нагласяш колата по себе си и ти е удобна за стила на каране и местата на които караш, по забавно и докато го правиш и може да глътне невероятно много труд и пари и никога да не е напълно готова, докато реставрацията все пак има лимит и си е леко скука... :wink: Хубаво е човек да има няколко коли (като няколко жени :oops: ) и да ге прави и кара по различен начин, за да не се отегчава и скучае... :lol:


Потребителски аватар
Stefan
R.I.P Madcap
Мнения: 18394
Регистриран на: Пет 16 сеп 2005 8:50
Автомобил: VW mk1 Cabrio VW mk2 Black Betty
Двигател:
Местоположение: Чепеларе/Пампорово

Re: Вижте какъв красавец ми се мярна пред очите скоро време :)

Мнениеот Stefan » Вто 21 сеп 2010 19:15


Много хубава костенурка :D На мен джантите също не ми допадат, но съм сигурен, че един ден и на собственика й ще му омръзнат и ще й сложи други, които наистина ще й утиват mhihi


Потребителски аватар
dokim
Мнения: 20
Регистриран на: Пон 15 ное 2010 20:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Dupnica

Re: Вижте какъв красавец ми се мярна пред очите скоро време :)

Мнениеот dokim » Вто 16 ное 2010 10:46


Колеги наскоро след дълга пауза пак се сдобих с WV 1303 . Има малко за възтановяване на салона но никаде не мога да намеря подходящи снимки за това. Преди 20 години направих една възтановка докато бях студент и стана много добре но оттогава мина доста време . Някой може ли да ми помогне с снимков матерял - наи вече на пода и корите на вратите .



Върни се в “Air Cooled & Boxer”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта