Зимни драйвъри 3 или как работят отоплението вентилацията?

Форум за всички "въздушни" Volkswagen-и
Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Зимни драйвъри 3 или как работят отоплението вентилацията?

Мнениеот BuGmaN » Пет 24 дек 2010 11:50


Грешно си ме разбрал или грешно съм се изразил - говоря за "подобренията" през годините, не за изработването на колата, кото цяло. Респект и уважение, към инженерите на VW, но имам чувството, че много неща са ги преправили само за да, бъдат променени. Има и, такива, които след време, явно са си разбрали грешката и са възстановили отново, но за някой не са, с което в някой отношения са прецакали продукта. Имам куп примери, но не е мястото в тая тема да ги ровичкаме... :beer




Потребителски аватар
propov
Мнения: 18
Регистриран на: Пет 26 фев 2010 15:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Зимни драйвъри 3 или как работят отоплението вентилацията?

Мнениеот propov » Нед 26 дек 2010 14:35


Благодаря колеги!Аз се порових из дълбокото в Нета и намерих "ръководство за експлоатация".Хубавото на тези Бръмбари е,че са доста елементарни(и ефикасни)и с малко логика,средна техн.грамотност,повърхностен английски и две ръце можеш на практика да направиш много за колата.Естествено съветите от опитните колеги са безценни.
Ръководството за експлоатация го дръпнах от сайта http://www.thesamba.com/vw/archives/manuals/ ,който е известен на "старите кучета" във форума и много много полезен.


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Зимни драйвъри 3 или как работят отоплението вентилацията?

Мнениеот BuGmaN » Нед 26 дек 2010 22:58


Дори със слаби познания по Английски става :Mr Green Fun , само ровене и четене иска, за съжаление много от най-яките сайтове с информация изчезнаха и инфото е доста разхвърляно, затова, когато попаднете на нещо интересна сейфайте, а и споделяйте... :wink:



Върни се в “Air Cooled & Boxer”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 171 госта