VW Boxer Club

Форум за всички "въздушни" Volkswagen-и
Потребителски аватар
asentm
airman
Мнения: 3081
Регистриран на: Вто 16 ное 2004 17:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

VW Boxer Club

Мнениеот asentm » Сря 01 юни 2011 7:24


Уважаеми приятели,
През "далечната" 1995 г. група "празноглавци" започна да се събира по разни софийски кюшета и така през 1996 г. се роди /юридически/ VW Boxer Club - Sofia.
Разбира се, повечето от нас ни водеше ентусиязма, но имаше и хора, които се водеха от бизнес интересите си и както всичко у нас се появи и паралелна структура, носеща незаслужено името България в края на наименованието си. Разбира се, това начинание претърпя провал и така си останахме "въздухарите".
След, като първия председател Ангел /може би най-голямият колекционер на такива бараки у нас/ се оттегли поради ангажираност го наследих аз, както и доайена ни Веско Деянков, като почетен председател.
От тогава до сега проведохме 13 събора и куп други щуротии.
Благодаря много на бате Тони, Божо /онзи с буса и златистото костенурче/, Джоси, Персо, Божо - голямата уста и другите пичове, които ми помогнаха за да направим всичко това.
В момента, аз не мога да отделям времето и средствата, които пръсках по тези начинания. За информация на винаги недоволните, един събор излиза средно около 1500 лв. и то в постният вариант, който познавате.
В интерес на истината сдружението сега не води активен живот, затова реших да го съживим.
Нека всеки да си даде предложенията тук. Както и тези, които искат да станат членове.
Аз лично с удоволствие ще здам багажа /една папка/ на всеки, които има време и желание да се занимава и най-важното бъде избран от Вас.
В момента това върху, което работя е да можем всички членове да ползваме отстъпка при сключването на ГО за нашите стари коли, това мога да отчета като дейност за тази година.
Моето предложение, на първо време е и от името да се махне София, защото отдавна коли от цяла България носят нашите лепенки.




Потребителски аватар
stingray
Мнения: 582
Регистриран на: Пет 25 авг 2006 20:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: VW Boxer Club

Мнениеот stingray » Сря 01 юни 2011 15:03


Поради липса на Ямболски фенове, освен мен и баща ми, с удоволствие бих станал член, но пътешествията ми до София за евентуални събори май няма да има как да ги осъществявам. Мога да съм представител тук и в региона примерно :) Успех желая на всички болни на тема vw oldie !!!
П.П. През миналият век, аз само документално бях вписан като председател на Ямбослки Ретро Клуб - но поради липса на фенове и последователи, така и нищо не се случва града ни.


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: VW Boxer Club

Мнениеот PACH » Сря 01 юни 2011 19:21


Асене, на 23 Юли се събираме с приятели на Корал - Лозенец, ако искате да спретнем една Фолксваген сбирка, ще има музика на живо, графити, готини хора и страхотен плаж :)


Потребителски аватар
asentm
airman
Мнения: 3081
Регистриран на: Вто 16 ное 2004 17:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: VW Boxer Club

Мнениеот asentm » Чет 02 юни 2011 17:10


хайде и там ще направим общо събрание :beer


Потребителски аватар
batetony67
Мнения: 1802
Регистриран на: Сря 09 мар 2005 2:18
Автомобил: VW Beetle
Двигател: CU 1980
Местоположение: София
Контакти:

Re: VW Boxer Club

Мнениеот batetony67 » Чет 02 юни 2011 19:51


Момци, работата е сериозна, ние одъртяхме, затова нека някой по-млад да се нагърби с това занимание. Преди събирахме някакъв символичен членски внос, с който се покриваха разходи по събора и евентуално някакви списания. Затова е добре да се възвърне тази практика, никой няма да го бутнат едни 2-3-5 лв. Пък и една месечна сБирка е добре да се възстанови като традиция.


Потребителски аватар
asentm
airman
Мнения: 3081
Регистриран на: Вто 16 ное 2004 17:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: VW Boxer Club

Мнениеот asentm » Чет 02 юни 2011 20:58


май само ние ще си останем
накрая ще го прехвърлим на някой мангал death


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: VW Boxer Club

Мнениеот BuGmaN » Пет 03 юни 2011 0:05


Подкрепял съм и ще подкрепям идеята, клуба и Aircooled-манията в България венаги, както мога и надявам се достатъчно! Времето е трудно, но за, подобни инициативи сили и желание винаги трябва да имаме - останалото е лесна работа. От моя страна, пак ще пиша - каквото пожелаете!!! :да:


Потребителски аватар
ivo teneketo
Мнения: 311
Регистриран на: Сря 05 яну 2011 21:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: VW Boxer Club

Мнениеот ivo teneketo » Съб 04 юни 2011 19:07


Ехо.Предлагам една бьрза сбирка по бирка . :beer Че искам и аз да се присьединя кьм клуба. :bishop И да почерпя естествено, че ми се полага като новобранка. :drunk :drunk


Потребителски аватар
asentm
airman
Мнения: 3081
Регистриран на: Вто 16 ное 2004 17:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: VW Boxer Club

Мнениеот asentm » Съб 04 юни 2011 20:54


аре де


Потребителски аватар
ivo teneketo
Мнения: 311
Регистриран на: Сря 05 яну 2011 21:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: VW Boxer Club

Мнениеот ivo teneketo » Нед 05 юни 2011 9:24


Кога и кьде :?: Кажете,че сьн не ме хваща :bowdown heavy metal zork


olymat
Мнения: 49
Регистриран на: Пет 05 окт 2007 20:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: VW Boxer Club

Мнениеот olymat » Вто 07 юни 2011 19:04


Да се събираме...или само напиваме... или пък, културно-кафе, чай...Да ги експлоатираме яко...или само да ги галим по гаражи...Каквото кажете!
Хората се сбират, бях с моя костенур, разминах се с колона 2CV, сигурно повече от 10 броя, махахме си, светкахме си...


Потребителски аватар
asentm
airman
Мнения: 3081
Регистриран на: Вто 16 ное 2004 17:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: VW Boxer Club

Мнениеот asentm » Вто 07 юни 2011 20:57


ами вие кажете, може и някоя вечер някъде да направим скомина на гъзарите :D


Потребителски аватар
ivo teneketo
Мнения: 311
Регистриран на: Сря 05 яну 2011 21:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: VW Boxer Club

Мнениеот ivo teneketo » Вто 07 юни 2011 22:28


Ако искате на ЕКО бул. Бьлгария от 18h. Сьбота-11ти.юни. :roll:


Потребителски аватар
asentm
airman
Мнения: 3081
Регистриран на: Вто 16 ное 2004 17:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: VW Boxer Club

Мнениеот asentm » Сря 08 юни 2011 5:31


няма ме тогава мен ...а и трябва явно да меним ЕКО "щото не е гъзария" и явно и за това не идват хора mhihi


Потребителски аватар
ivo teneketo
Мнения: 311
Регистриран на: Сря 05 яну 2011 21:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: VW Boxer Club

Мнениеот ivo teneketo » Чет 09 юни 2011 7:26


Добре тогава . Да направим среща някьде,а после да обикаляме ида тьрсим подходящо място за сбирки. Чесно казано льскавите заведениица не ме влечат . Предпочитам нещо heavy metal zork :D яко.



Върни се в “Air Cooled & Boxer”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта