Passat B5 1.9TDI

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Gallardo92
Мнения: 3
Регистриран на: Нед 16 дек 2012 22:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Bulgaria

Passat B5 1.9TDI

Мнениеот Gallardo92 » Пон 17 дек 2012 21:49


Преди няколко месеца го купих от човек от клуба ви ,та реших да се регистрирам.

Дайте мнение ;)
Прикачени файлове
22590_518120708217503_194811114_n.jpg
и една черно бяла :Д
199807_492969077399333_673665221_n.jpg
Само една снимка имам за сега




Gallardo92
Мнения: 3
Регистриран на: Нед 16 дек 2012 22:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Bulgaria

Re: B5 1.9TDI купен от човек от клуба ви

Мнениеот Gallardo92 » Пон 17 дек 2012 22:03


110hp 1997 с Чип и Едно много интересно копченце на скоростния лост (ушким да въври повече като го цъкнеш :Д) претапициран таван и врати,ше кача още снимки тия дни.

Търся си лайсни за двете предни врати (широките лайсни черните) че изчезнаха и сега е на много грозни дупки...


Потребителски аватар
toshara
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря 17 юни 2009 13:21
Автомобил: MK2 Golf
Двигател: GTI PB 1990
Местоположение: Провадия

Re: B5 1.9TDI купен от човек от клуба ви

Мнениеот toshara » Вто 18 дек 2012 10:47


Махни веднага "хромираните" лайстни ,че стоят прекалено грозно...Или поне тази на капака.Извинявам се за острото мнение,не искам да прозвучи като заяждане,но не вярвам някой друг да напише нещо хубаво за тях.
Иначе като цяло изглежда добре :beer
Много безаварийни :)


mili 75
Мнения: 555
Регистриран на: Пет 26 дек 2008 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: B5 1.9TDI купен от човек от клуба ви

Мнениеот mili 75 » Вто 18 дек 2012 19:09


toshara написа:Махни веднага "хромираните" лайстни ,че стоят прекалено грозно...Или поне тази на капака.Извинявам се за острото мнение,не искам да прозвучи като заяждане,но не вярвам някой друг да напише нещо хубаво за тях.
Иначе като цяло изглежда добре :beer
Много безаварийни :)

Колега нещо проблеми ли имаш с лайстните, не ти харесват значи а ? Пише бившия собственик на колата.Извинявам се за острото мнение, не искам да звучи като заяждане, но ми чудно как така раздаваш мнения на естет, предвид това което си снимал, че караш.


Потребителски аватар
predat0r
Мнения: 2810
Регистриран на: Чет 02 фев 2012 13:44
Автомобил: Mercedes-Benz W203
Двигател: C270CDI
Местоположение: АСЕНОВГРАД

Re: B5 1.9TDI купен от човек от клуба ви

Мнениеот predat0r » Вто 18 дек 2012 19:12


Само тази на капака натрупва иначе другите седат добре поне според мен... Ако се изчисти и решетката ще стане още по красива..


Потребителски аватар
Apokaliptiko
Мнения: 1945
Регистриран на: Съб 06 дек 2008 19:21
Автомобил: Passat B5
Двигател: 1998 AFN
Местоположение: гр. Русе

Re: B5 1.9TDI купен от човек от клуба ви

Мнениеот Apokaliptiko » Вто 18 дек 2012 19:28


Преди няколко месеца го купих от човек от клуба ви ,та реших да се регистрирам.

"От клуба ви."-малко тъпо изказване,без да се сърдиш.Клубът и за теб стана място за информация.

Иначе,само да те радва ти пожелавам.За предният собственик,съм виждал негови мнения и мога да кажа,че си е гледал автомобилът.


Потребителски аватар
Stoyanov_Vw
Мнения: 528
Регистриран на: Вто 06 дек 2011 1:31
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: 1.9 TDI AHF
Местоположение: Bourgas

Re: B5 1.9TDI купен от човек от клуба ви

Мнениеот Stoyanov_Vw » Вто 18 дек 2012 19:34


Apokaliptiko написа:Преди няколко месеца го купих от човек от клуба ви ,та реших да се регистрирам.

"От клуба ви."-малко тъпо изказване,без да се сърдиш.Клубът и за теб стана място за информация.

Иначе,само да те радва ти пожелавам.За предният собственик,съм виждал негови мнения и мога да кажа,че си е гледал автомобилът.


За момент си помислих, че става дума за твоя B5 и изтръпнах.. :mrgreen:


Потребителски аватар
Apokaliptiko
Мнения: 1945
Регистриран на: Съб 06 дек 2008 19:21
Автомобил: Passat B5
Двигател: 1998 AFN
Местоположение: гр. Русе

Re: B5 1.9TDI купен от човек от клуба ви

Мнениеот Apokaliptiko » Вто 18 дек 2012 19:42


Stoyanov_Vw написа:
Apokaliptiko написа:Преди няколко месеца го купих от човек от клуба ви ,та реших да се регистрирам.

"От клуба ви."-малко тъпо изказване,без да се сърдиш.Клубът и за теб стана място за информация.

Иначе,само да те радва ти пожелавам.За предният собственик,съм виждал негови мнения и мога да кажа,че си е гледал автомобилът.


За момент си помислих, че става дума за твоя B5 и изтръпнах.. :mrgreen:


И да е моя?Къде му е лошото?Не мисля да я продавам,всичко много ново е неиздръжливо.Извинявам се на колегата за поста си в неговата тема.


mili 75
Мнения: 555
Регистриран на: Пет 26 дек 2008 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: B5 1.9TDI купен от човек от клуба ви

Мнениеот mili 75 » Вто 18 дек 2012 20:36


Apokaliptiko написа:Иначе,само да те радва ти пожелавам.За предният собственик,съм виждал негови мнения и мога да кажа,че си е гледал автомобилът.

Мерси колега за добрите думи, сега отглеждам със също такава любов едно Ауди А6 С6 и да ви кажа пожелавам го на всеки като следваща кола.Много добра кола и в съчетание с 2.0 тди мотор и ръчни скорости, ако попаднеш на читав екземпляр,поддръжката си е почти като на Пасата.


Потребителски аватар
Stoyanov_Vw
Мнения: 528
Регистриран на: Вто 06 дек 2011 1:31
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: 1.9 TDI AHF
Местоположение: Bourgas

Re: B5 1.9TDI купен от човек от клуба ви

Мнениеот Stoyanov_Vw » Вто 18 дек 2012 20:38


Apokaliptiko написа:
Stoyanov_Vw написа:
Apokaliptiko написа:Преди няколко месеца го купих от човек от клуба ви ,та реших да се регистрирам.

"От клуба ви."-малко тъпо изказване,без да се сърдиш.Клубът и за теб стана място за информация.

Иначе,само да те радва ти пожелавам.За предният собственик,съм виждал негови мнения и мога да кажа,че си е гледал автомобилът.


За момент си помислих, че става дума за твоя B5 и изтръпнах.. :mrgreen:


И да е моя?Къде му е лошото?Не мисля да я продавам,всичко много ново е неиздръжливо.Извинявам се на колегата за поста си в неговата тема.


Имах в предвид, че си го гледал до сега като писано яйце и сега изведнъж да го дадеш.. Това ми беше мисълта сори за офф-а и ако съм те подразнил :)


Потребителски аватар
SlaB
Мнения: 280
Регистриран на: Пон 28 фев 2011 19:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: B5 1.9TDI купен от човек от клуба ви

Мнениеот SlaB » Чет 20 дек 2012 21:00


mili 75 написа:
toshara написа:Махни веднага "хромираните" лайстни ,че стоят прекалено грозно...Или поне тази на капака.Извинявам се за острото мнение,не искам да прозвучи като заяждане,но не вярвам някой друг да напише нещо хубаво за тях.
Иначе като цяло изглежда добре :beer
Много безаварийни :)

Колега нещо проблеми ли имаш с лайстните, не ти харесват значи а ? Пише бившия собственик на колата.Извинявам се за острото мнение, не искам да звучи като заяждане, но ми чудно как така раздаваш мнения на естет, предвид това което си снимал, че караш.

на мен пък ми харесва много с лайсните :banana всеки си има вкус

п.п. Честит да ти е само нафта да и сипваш на печката :Mr Green Fun :beer


Потребителски аватар
stefanvwto
Мнения: 130
Регистриран на: Вто 14 окт 2008 11:08
Автомобил: vw golf 3
Двигател: 1Z

Re: Passat B5 1.9TDI

Мнениеот stefanvwto » Пет 21 дек 2012 7:58


Честито и със здраве да караш пасата колега ;)


Gallardo92
Мнения: 3
Регистриран на: Нед 16 дек 2012 22:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Bulgaria

Re: Passat B5 1.9TDI

Мнениеот Gallardo92 » Пет 21 дек 2012 12:29


Благодаря ви за пожеланията ,на мене лично ми харесват лайсните , виждал съм как изглежда същия цвят със същите джанти и така направен по- ми допада.
А иначе от както го купих освен обслужването само едни накладки и спирачна течност съм сменил, направих му 6500 км, идва време за ново обслужване :).



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта