MK3 Silver lady

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
zzzzzzz
Мнения: 1009
Регистриран на: Чет 24 юли 2008 13:31
Автомобил: Golf Mk3
Двигател: ADD
Местоположение: Димитровград

Re: MK3 Silver lady

Мнениеот zzzzzzz » Съб 05 апр 2014 18:59


Bai Sando написа:...като я погледнеш от страни и се губи линията с черния нож и сивите прагове. :th_up

+1




Потребителски аватар
hegemon
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 18 юли 2013 21:16
Автомобил: Golf MK3
Двигател:
Местоположение: Троян

Re: MK3 Silver lady

Мнениеот hegemon » Съб 05 апр 2014 20:04


Аз ще и купувам прагове такива изкуствени,мисля че са пластмасови черни.


Бандит
Мнения: 249
Регистриран на: Съб 27 апр 2013 18:22
Автомобил: Golf 3 GTI
Двигател: 2.0 ABF 97
Местоположение: Ямбол

Re: MK3 Silver lady

Мнениеот Бандит » Вто 08 апр 2014 8:32


Колега то и аз съм нов и аз започвам уж "проект" (да видим колегите колко ще ме плюят и мен :Mr Green Fun ) и с интерес следя темата ти , за идея ,мнение и т.н.Важното е да го правиш на теб да ти хареса и с времето другите ще го харесат.Винаги ще има критики упреци (всеки има различен вкус) ,но са важна част от всяко ново начинание.Пожелавам ти безаварийни километри и всичко което си намислил да стане реалност Успех :th_up .


balkito
Мнения: 102
Регистриран на: Съб 31 авг 2013 12:40
Автомобил: vw golf 3
Двигател: 1.8 1993
Местоположение: Търговище

Re: MK3 Silver lady

Мнениеот balkito » Вто 08 апр 2014 17:50


И аз от доста време следя темата и за сега ми харесва стила на колегата само тия светлини малко не ми харесаха , но всеки човек си има вкус за всякакви работи ;] продължавай смело напред ;]


Потребителски аватар
hegemon
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 18 юли 2013 21:16
Автомобил: Golf MK3
Двигател:
Местоположение: Троян

Re: MK3 Silver lady

Мнениеот hegemon » Вто 08 апр 2014 23:46


Благодаря колеги.Има още една новост по колата,но тя ще бъде показана в края на месеца с новата придобивка която обещах да споделя,ако е рекъл Господ де :mhihi


G&G
Мнения: 18
Регистриран на: Вто 14 май 2013 13:55
Автомобил:
Двигател:

Re: MK3 Silver lady

Мнениеот G&G » Чет 01 май 2014 12:31


колега много е хубав голфа днес минах няколко пъти покрай него,струва ми се че ,има с какво да се поxвалиш :D


Потребителски аватар
hegemon
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 18 юли 2013 21:16
Автомобил: Golf MK3
Двигател:
Местоположение: Троян

Re: MK3 Silver lady

Мнениеот hegemon » Пет 09 май 2014 10:07


Добър ден колеги.Темата малко замря,вярно както каза G&G има с какво да се похваля,но нямах време да пиша тук.Та започвам от някъде си :biggrin След широкият нож и веждата на предният капак,реших да се пооборудвам за Крушуна малко. Направих малко поръчки оттук оттам и се стигна до гаража на едно аверче Изображение .Последва махане на фарове и маска Изображение за да се заменят с тези придобивки Изображение А именно Angel eyes от FK и решетка без емблема.От решетката несъм много очарован,но за сега става. Bad girl <3 Изображение Замених и фолиото на предното стъкло с малко по дълго.(дойде около 2-3 пръста надолу) Понеже диодните ленти се бяха прекъснали и се заиграх и с тях.Вече всичко е 6.


Потребителски аватар
hegemon
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 18 юли 2013 21:16
Автомобил: Golf MK3
Двигател:
Местоположение: Троян

Re: MK3 Silver lady

Мнениеот hegemon » Пет 09 май 2014 10:18


Да ама освен тези придобивки и значителната смяна на облика на предницата,нещо сякаш куцаше. Изображение Изображение И тогава прозвях...за жалост нямах нито едно кабелче за халогени и всичко свързано с тях трябваше да започне от нула.Реших вместо това да си взема 2 бленди и да ги затъмня плюс мигачите.(Добре че свалих мигачите да ги затъмня за да открия че крушката на десният мигач е изгоряла :mhihi ) Изображение Изображение Освен всички тези придобивки сложих и крило от GTI на задното стъкло,но нямам снимки от него за жалост.За удобство и гъзарийка сложих диод в пепелника и барчето. Изображение А с колегите "светулки" така прекарваме вечерите. Изображение Две голфчета със син и червен неон и 2 пежа с бял и зелен неон в редичка обикалят улиците вечер :3


Потребителски аватар
hegemon
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 18 юли 2013 21:16
Автомобил: Golf MK3
Двигател:
Местоположение: Троян

Re: MK3 Silver lady

Мнениеот hegemon » Пет 09 май 2014 10:28


Малко снимки от Крушуна с местното мини-клубче Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Обикалях из колите на Крушуна,ама дали щот "нащо сфраче най-убаво граче" моята кола най ми харесваше.Имаше добри коли,спор няма,ама ходя къде ходя и все се врътна и щракна моята :icon_lol Ето ги и TVWLR Изображение И на път за дома Изображение Тези дни ако е рекъл Господ може да има още нещо,ако ли не това ще е за Калояново. Поздрави :love.vwclub


Потребителски аватар
pEsHkyY
Мнения: 729
Регистриран на: Вто 06 сеп 2011 14:06
Автомобил: VW Passat B5 1998
Двигател: AFN++++
Местоположение: София

Re: MK3 Silver lady

Мнениеот pEsHkyY » Съб 10 май 2014 20:49


Колега, слагай ги тези снимки една под друга в по-голям размер.. така е супер грозно за преглеждане. Иначе предницата сега изглежда по-добре.. колкото до неона, мисля, че знаеш мнението на повечето хора тук :th_up


Потребителски аватар
hegemon
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 18 юли 2013 21:16
Автомобил: Golf MK3
Двигател:
Местоположение: Троян

Re: MK3 Silver lady

Мнениеот hegemon » Чет 10 юли 2014 23:24


Здравейте колеги.От мнооого време не бях писал в темата,но причината беше усилена подготовка на колата за Калояново.Махнат катализатор и заменен с права траба,почистена отвън,отвътре...резервоара с бензин до горе и готова за пускане на различните дисциплини на сефтето Калояново.Но за нещастие се случи немислимото и най-големият ужас за всички в този форум,а именно катастрофа.
Изображение
На 2 километра преди Калояново има тесен мост и там се случи нещастието.За щастие нямаше пострадали,но всичкият труд беше хвърлен на вятъра.Все пак смених гумите и си казах "Дойдох от Троян чак до тук и няма да ида да видя кво-що...невъзможно" и отидох там за 2та дена.Доста коли ме видяха на моста още,но и много погледи бяха към мен и на събора.Вечерта и дъжд ни пра до колкото си спомняте присъстващите там и ..абе беше уникално :Х Междодругото за колата си чух доста версий и вечерта и сутринта,как е станало всичко това от лявата страна.Едни казваха,че си е било станало на моста,други че съм се бил ударил в стените на пистата вечерта след пиянско каране,абе версий много :biggrin И така в неделя се прибрах за 3 часа и се почнаха тревоги от страна на родители и приятели,но ги успокойх че всичко ще се оправи.Речено-сторено.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Така се започна разкостването на предницата с помоща на един приятел и заклет на марката фен.С помоща на връзки,за 1 ден се намериха нова врата със странично огледало и нов калник.От удара предно ляво колело понесе доста и съответно отдолу станаха поразии.Изкривен носач и главина,но главината доста бързо я оправихме.
Следваше яко жулене и китосване и отново жулене на новите врата и калник.Ненадейно както си ровех из една морга попаднах на нещо доста приятно за очите,което ще спомена по-долу.Ето малко снимки и от преработка за боя.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Последва смяна на носач и някои дребни нещица.За 3 седмици и 200 отделени лева "блъснатата кочинка" се превърна в моята предишна красавица.
Изображение
Изображение
Изображение
След автомивка и стенд не личеше,че е била удряна или квото и да е.На снимките се забеляват нови лайстни.В моргата се натъкнах на помлян Голф ГТ и си взех лайстни и табелката,проблема беше,че предните 2 малки лайстнички на калниците ги нямаше и в последствие ще ги търся (ако някои има или знае нещо приемам оферти на лично) Поръчах широките лайстни за калниците и сега освен предна и задна броня с червен кант,ще имам и странични.Сложих ги и тази вечер се заех със слагане на калниковите лайстни,но времето се развали и утре ще се продължи.Така преминах към ГТ :mhihi Следват нови джанти,най-вероятно 15ки (стига с тези 14ки съм се влачил).Ааа замалко да забравя,но то и на снимките се вижда,че вече съм с новата колекция на VWclub.bg лайстни за номер.
И така вече очаквам вашите мнения,коментари и акъли на нови неща по колата.Само да попитам как да направя снимките по големи както в другите теми,за да стане и тази по пригледна? Поздрави :c020


balkito
Мнения: 102
Регистриран на: Съб 31 авг 2013 12:40
Автомобил: vw golf 3
Двигател: 1.8 1993
Местоположение: Търговище

Re: MK3 Silver lady

Мнениеот balkito » Пет 11 юли 2014 0:04


Браво колега ...
Упорит си ... за 1ви път като видях колата на живо беше на Крушуна и тогава имаше още да се прави по нея
сега гледам си я постегнал още надявам се на Разград да видя отново голфето ;]


Потребителски аватар
hegemon
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 18 юли 2013 21:16
Автомобил: Golf MK3
Двигател:
Местоположение: Троян

Re: MK3 Silver lady

Мнениеот hegemon » Пет 11 юли 2014 1:23


Колега ще те зарочаровам,но съм на червено заради ремонта,а и работа сменям и за жалост ще пропусна събора в Разград :(


Потребителски аватар
hegemon
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 18 юли 2013 21:16
Автомобил: Golf MK3
Двигател:
Местоположение: Троян

Re: MK3 Silver lady

Мнениеот hegemon » Съб 02 авг 2014 20:01


Добър вечер.Реших малко да тупна прахта от темата с тези две снимчици,правени пред Панорама Плевен Изображение
Изображение
А сега по същество.На идване от Плевен вчера срещнах един голф от нашите и ми направи едно нещо голямо впечатление и меко казано превъртях.Отпред бронята беше изчистена и номера свален долу в ляво.Вярно виждал съм много теми тук и клипчета,но на живо за сефте и откачих.Така че големият ми въпрос- КАК СТАВА ТОВА ??? С какво се запълват дупките на халогените и мигачите,също така и отдолу на двете решетки под тях.Мисълта ми е да остане само по-големият отвор под номера.С какво се запълва и как става,искам да ми се обясни къде речено като на малоумник-от А до Я.След запълване на решетките да неби случайно нещо да намалее притокът на въздух под капака и да не започне нещо да загрява (несъм много на "ти" и затова питам).И за номера след като се свали долу в ляво нещо по документите в КАТ трябва ли да се преправя.Преди гледах,но сега като ти трябва нищо неможеш да намериш. :( За това моля ви помагайте с акъли!!!



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта