Golf mk3 2.0 16vT

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
Дашо
Пернишки бек
Мнения: 6104
Регистриран на: Чет 22 фев 2007 12:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Градът на мечтите - Перник, щата Мошингтън

Мнениеот Дашо » Съб 09 авг 2008 16:46


Kozunak написа:Абе незнам, ама тия вежди кат ги гледам и настръхвам....ама не от приятни чувства.
Иначе секи така да се нарече е вдъхновен (да не казвам "копира") от някоя друга кола(и) ,така че е смешно да се говори за копи пейст.
Момците дето се стремят да бъдат уникални обикновено завършват с гръм и трясък...и им се смеем по улиците.
Не е зле да се сещаме от време на време откъде сме тръгнали, не че са сме нещо кой знае кво...

Много правилно!!!

Според мен е смешно,някой да си приписва някакви подобни заслуги-всички гледаме от Запад и си харесваме по някой елемент от тамошните коли.Поправете ме ако греша,но си мисля че в България няма кола с някаква готина иновация дето е невиждана в Западна Европа и оттатък голямата вода-просто доста хора там се занимават отдавна с такива проекти и са светлинни години пред нас,за това е нормално да се учиме от опита на тези които са пред нас и да не повтаряме грешките им.Особено щом се касае за модели от преди 10 и повече години.Ако някой тук се опита да направи нещо авторско по Голф 5 или Еос,може би,би се получило нещо,от което биха взаимствали и хората от Запад,но със старите ни коли,няма какво ново да измислиме




Потребителски аватар
stanko_g
Мнения: 1809
Регистриран на: Съб 31 мар 2007 16:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Рудозем

Мнениеот stanko_g » Съб 09 авг 2008 16:53


Дашо написа:...
точно така само че ще е доста трудно някой да даде толкова пари за голф 5-ца и да почне нещо по нея в БЪЛГАРИЯ :roll: :dontknow:


Потребителски аватар
Радо Пеев
Мнения: 651
Регистриран на: Пет 31 авг 2007 7:10
Автомобил: Vw Golf MK3
Двигател: ABF 2.0 16v GTI
Местоположение: Варна

Мнениеот Радо Пеев » Съб 09 авг 2008 23:20


Обиколил съм няколко европейски държави вкл. и роднината на наще коли,поради пречината че имам леля там и съм видял доста понаправени коли .Не копирам никого,правя го да ми харесва на мен.Истината е,че когато докарах колат тука имаше заложено вече нещо,просто реших да продължа на пред и мисля,че лека по лека стигам до финала.Не искам да превърщам темата в кавга както става в повечето теми по нашите форуми ! за това ще спра :beer :drunk

Последна промяна от Радо Пеев на Нед 10 авг 2008 21:14, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Радо Пеев
Мнения: 651
Регистриран на: Пет 31 авг 2007 7:10
Автомобил: Vw Golf MK3
Двигател: ABF 2.0 16v GTI
Местоположение: Варна

Мнениеот Радо Пеев » Пон 11 авг 2008 12:50


Ето малко снимки на моментното състояние.1,2 дена ще я оставим да исъхне добре кита,и се мятаме шкурене шприц и боя :)


Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
stanko_g
Мнения: 1809
Регистриран на: Съб 31 мар 2007 16:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Рудозем

Мнениеот stanko_g » Пон 11 авг 2008 12:53


Според мен крайният резултат ще бъде поразяващ,а и идеята с калника доста ми допадна.Успех :да:


Потребителски аватар
bbboiko2004
Мнения: 4189
Регистриран на: Пон 20 фев 2006 21:19
Автомобил: VW Polo 2f
Двигател: 3f - 1993

Мнениеот bbboiko2004 » Пон 11 авг 2008 15:45


защо като си захванал не сложиш и един лек бедлук :roll: , а и отзад май вече ще трябват фланци, че така гумите се крият или ще слагаш по голям цолаж :roll:


Потребителски аватар
npachovski
Мнения: 551
Регистриран на: Сря 05 мар 2008 21:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Мнениеот npachovski » Пон 11 авг 2008 16:00


Браво колега искаме подробни снимки на финиша :P А и идеята за кълника е супер наистина и така няма да ти викат, че си бил copy/paste :lol: :P


Потребителски аватар
Радо Пеев
Мнения: 651
Регистриран на: Пет 31 авг 2007 7:10
Автомобил: Vw Golf MK3
Двигател: ABF 2.0 16v GTI
Местоположение: Варна

Мнениеот Радо Пеев » Пон 11 авг 2008 16:16


Мерси мн радвам се,че калника ви харесва,имаше доста скиптично настроени хора ..но мисля че се получи горе долу,трябва да го видим боядисано.За бад лука мн голфове имат и стана еднотипно,по ми харесват малките веждички.:)Джантите и те ще се сменят че мн се скриха, ще се кача на 9J


Потребителски аватар
Kaizer Soze
Monseigneur
Мнения: 1277
Регистриран на: Съб 22 апр 2006 20:14
Автомобил: Dacia Sandero Stepway
Двигател: 2017
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Kaizer Soze » Пон 11 авг 2008 16:24


Не мога разбера, къв е тоя проект, дето сменяш стопове, фарове и броня и правиш кой знай какво ?!?
Ми дай да пусна проект като си измия колата... :roll:


Потребителски аватар
Rijo
Мнения: 842
Регистриран на: Пет 05 окт 2007 19:57
Автомобил: BMW e39
Двигател: M54B22

Мнениеот Rijo » Пон 11 авг 2008 17:37


Kaizer Soze написа:Не мога разбера, къв е тоя проект, дето сменяш стопове, фарове и броня и правиш кой знай какво ?!?
Ми дай да пусна проект като си измия колата... :roll:

Ами пусни ....
Колегата има идеи, има мерак, заел се е. Не виждам какво пречи.


Потребителски аватар
npachovski
Мнения: 551
Регистриран на: Сря 05 мар 2008 21:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Мнениеот npachovski » Пон 11 авг 2008 18:58


Kaizer Soze написа:Не мога разбера, къв е тоя проект, дето сменяш стопове, фарове и броня и правиш кой знай какво ?!?
Ми дай да пусна проект като си измия колата... :roll:


Не всички проекти са финансирани по един и същ начин сещаш се нали....такаче критиката ти е неуместна....а и немисля, че са малко промените и работата по колата не всеки има 10к да хи хвърли и да напрай 40 стр. тема....малко са такива


Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8114
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Мнениеот Bai Sando » Пон 11 авг 2008 20:06


Kaizer Soze написа:Не мога разбера, къв е тоя проект, дето сменяш стопове, фарове и броня и правиш кой знай какво ?!?
Ми дай да пусна проект като си измия колата... :roll:
Еи все ша са намери някои да се заяде :evil: Ами аиде да видим като стане готов голфа на колегата тогава да говориш,ама съм сигурен че като мине по улицата ще събира погледите на хората 100 пъти повече отколкототвоя голф,А? :wink:


Потребителски аватар
Kaizer Soze
Monseigneur
Мнения: 1277
Регистриран на: Съб 22 апр 2006 20:14
Автомобил: Dacia Sandero Stepway
Двигател: 2017
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Kaizer Soze » Пон 11 авг 2008 20:59


SANDO 1 написа:....ама съм сигурен че като мине по улицата ще събира погледите на хората 100 пъти повече отколкототвоя голф,А? :wink:


Хахаха, дотогава ще съм си взел Subaru Impreza WRX STI... :lol:


Потребителски аватар
maniaka
Мнения: 370
Регистриран на: Съб 05 ное 2005 17:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот maniaka » Пон 11 авг 2008 23:44


Kaizer Soze написа:Хахаха, дотогава ще съм си взел Subaru Impreza WRX STI... :lol:

И кво ще си най-киселия гЪЗар на село ли? :roll:
пп.Сори за spam


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vizor » Пон 11 авг 2008 23:49


Калниците затворени ли са отвътре !? Че не се вижда.. а вие кайзъра го оставете.. той ако реши утре може да си купи СТИ-то ;)



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: БайТанас, Иван.В. и 198 госта