Golf MK2 Edition One

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
iliankocov
Мнения: 1363
Регистриран на: Пон 14 май 2007 17:10
Автомобил: Golf 2 Edition One
Двигател: PF 1990 NZ 1991 KR 1991 BMP 2007
Местоположение: Враца

Re: Golf MK2 Edition One

Мнениеот iliankocov » Нед 10 фев 2013 12:36


stefan4o написа:
iliankocov написа:Изрично вчера баща ми ми се обади и ми каза, че иска като види двигателя да е като все едно сега слиза от конвейра... Не го интересувало какви гарнитури ще сменявам, кво ше права, ама като го види иска да няма забележка по него :mhihi

Е ако плаща той, що да не си накупиш нови гарнитури :mhihi
Моят пък иска да ми засили колата срещу някоя стена, че да си купя друга по-хубава (човек като се качи от магаре на кон, знаеш как е) :19a
Но аз :no-no7

Качвах се и на коне - и то расови :mhihi ама не става :mhihi
Ще се изръси и за една гарнитура то се е видяло, че моите пари не мога да ги изтегля :mhihi




Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Re: Golf MK2 Edition One

Мнениеот Жоро Делчев » Сря 13 фев 2013 7:09


Сега виждам темата - много истински автомобил,радвам се че няма да се разваля с тунинги, а ще си го изпипаш в заводски вид в какъвто е и най-ценен.Трябва му само хубав GTI-пакет и един BBS RM012 с каквито си излиза от завода :th_up


raix
Мнения: 465
Регистриран на: Чет 20 яну 2011 23:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Golf MK2 Edition One

Мнениеот raix » Сря 13 фев 2013 8:04


Горе посочените джанти от колегата едни коилове и нищо друго нети трябва :)


Потребителски аватар
microelement
Мнения: 730
Регистриран на: Сря 13 май 2009 10:57
Автомобил: Audi B5
Двигател: AFN
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Golf MK2 Edition One

Мнениеот microelement » Сря 13 фев 2013 18:41


Много готина 2-ка колега :th_up
Позната ми е отнякъде може би се е движила в Плевен или само е регистрирана тук?


Потребителски аватар
iliankocov
Мнения: 1363
Регистриран на: Пон 14 май 2007 17:10
Автомобил: Golf 2 Edition One
Двигател: PF 1990 NZ 1991 KR 1991 BMP 2007
Местоположение: Враца

Re: Golf MK2 Edition One

Мнениеот iliankocov » Сря 13 фев 2013 22:22


Жоро Делчев написа:Сега виждам темата - много истински автомобил,радвам се че няма да се разваля с тунинги, а ще си го изпипаш в заводски вид в какъвто е и най-ценен.Трябва му само хубав GTI-пакет и един BBS RM012 с каквито си излиза от завода :th_up

Благодаря! Това е основният замисъл.
raix написа:Горе посочените джанти от колегата едни коилове и нищо друго нети трябва :)

За койлове ще се мисли малко по - натам, защото все още ми е ежедневна. НО и до тях ще стигнем, обещавам. :th_up
От днес колатае с нови филтри, масло и хубава гарнитура на капака. Проблемът с лошата работа на мотора е отстранен с подмяната на всички вакууми, че бяха меко казано на мармалад.
microelement написа:Много готина 2-ка колега :th_up
Позната ми е отнякъде може би се е движила в Плевен или само е регистрирана тук?

Там е регистрирана преди 10 год и по думите на жената е карана мнооого малко. От днес е вече официално моя. В нас нямам нет, но ще кача снимки на новият номер. Лека вечер!


Потребителски аватар
nokiangage
Мнения: 3374
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 12:40
Автомобил: Passat B3 - 35i
Двигател: 1.8 RP 1990 - 90 hp. LPG only
Местоположение: Плевен, Варна
Контакти:

Re: Golf MK2 Edition One

Мнениеот nokiangage » Чет 14 фев 2013 17:21


С много хубав екземпляр се е сдобил колегата - днес се видяхме и се повозих :19a , върви си доста стабилно, боята е уникална на живо а пък номера е точния за колата. :bowdown :bowdown :bowdown Ето и две снимки от днес и при следващите запланувани занимавки задължително качвай снимки с преди и след, че нямам търпение :Mr Green Fun

Изображение

Изображение


Потребителски аватар
martin_284
Мнения: 22
Регистриран на: Вто 12 фев 2013 20:47
Автомобил: Vw passat b 6
Двигател: 2000 Tdi
Местоположение: Варна

Re: Golf MK2 Edition One

Мнениеот martin_284 » Чет 14 фев 2013 17:50


Много готина 2 ка :icon_razz


Потребителски аватар
iliankocov
Мнения: 1363
Регистриран на: Пон 14 май 2007 17:10
Автомобил: Golf 2 Edition One
Двигател: PF 1990 NZ 1991 KR 1991 BMP 2007
Местоположение: Враца

Re: Golf MK2 Edition One

Мнениеот iliankocov » Чет 14 фев 2013 22:42


nokiangage написа:С много хубав екземпляр се е сдобил колегата - днес се видяхме и се повозих :19a , върви си доста стабилно, боята е уникална на живо а пък номера е точния за колата. :bowdown :bowdown :bowdown Ето и две снимки от днес и при следващите запланувани занимавки задължително качвай снимки с преди и след, че нямам търпение :Mr Green Fun

Изображение

Изображение

Малко мръсен, но не може без такива моменти. Скоро снимки на Двигателя. Асенчо :kissy


Потребителски аватар
adr3nalinchy
Мнения: 342
Регистриран на: Съб 26 мар 2011 10:52
Автомобил: Volkswagen Golf MK4
Двигател: AGU
Местоположение: Tърговище

Re: Golf MK2 Edition One

Мнениеот adr3nalinchy » Пет 15 фев 2013 18:57


Евала бе братми евала за тази кола :mhihi :th_up


Потребителски аватар
iliankocov
Мнения: 1363
Регистриран на: Пон 14 май 2007 17:10
Автомобил: Golf 2 Edition One
Двигател: PF 1990 NZ 1991 KR 1991 BMP 2007
Местоположение: Враца

Re: Golf MK2 Edition One

Мнениеот iliankocov » Вто 19 фев 2013 19:33


Така - малко развитие по машината :mhihi . Налагаше ми се да отсъствам няколко дни и днес като си влезнах в нас бях приятно изненадан :Mr Green Fun Лайстната на вратата вече е в мен, трябва само табелка ГТИ да и намеря, защото тя най - вероятно е от ГТД/благодаря на колегата, който така и не разбрах как се казва :bowdown /
Праговете са набавени и много ми хареса, че са с всички капачки по тях, е имат малко забележки де, но по - натам във времето ще се търсят абсолютно перфектни/благодаря на колегата d.borimirov :bowdown /
Най - големия кеф беше като видях джантите, или по - скоро кефа беше след като ги измих, че бяха много зле... Засега са измити само 2, защото ми свърши обезмаслителя, а без него е просто невъзможно да се измият като хората /благодаря на колегата Лъвчо :bowdown :bowdown :bowdown /
Благодаря също и на колегата ivostefanov за задните вежди, които ми прати преди много време :bowdown
Пускам малко снимки, за да се добие представа за какво става въпрос.
п.п. Утре ще направя снимки на двигателя след основно почистване.

Изображение
Изображение
Изображение
една много гадна снимка, но няма какво да се прави :confused
Изображение

Остават само предните вежди и всичко ще е чук. Много скоро ще има още снимки. Поздрави!

Последна промяна от iliankocov на Чет 07 ное 2013 0:04, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
nokiangage
Мнения: 3374
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 12:40
Автомобил: Passat B3 - 35i
Двигател: 1.8 RP 1990 - 90 hp. LPG only
Местоположение: Плевен, Варна
Контакти:

Re: Golf MK2 Edition One

Мнениеот nokiangage » Вто 19 фев 2013 19:36


Искам снимкиии задължително с новите джанти :11


Потребителски аватар
iliankocov
Мнения: 1363
Регистриран на: Пон 14 май 2007 17:10
Автомобил: Golf 2 Edition One
Двигател: PF 1990 NZ 1991 KR 1991 BMP 2007
Местоположение: Враца

Re: Golf MK2 Edition One

Мнениеот iliankocov » Вто 19 фев 2013 19:50


ох, и аз искам да го видя с тях, ама като гледам кво време е тука и направо ... :banghead


Потребителски аватар
iliankocov
Мнения: 1363
Регистриран на: Пон 14 май 2007 17:10
Автомобил: Golf 2 Edition One
Двигател: PF 1990 NZ 1991 KR 1991 BMP 2007
Местоположение: Враца

Re: Golf MK2 Edition One

Мнениеот iliankocov » Сря 20 фев 2013 20:07


Днес беше ден за сравнения. Сложих Себринг-а, но някак не останах мнооого доволен. Е, добре му стоят, но очаквах да е маалко по - добре :screwy Може би с капачките ще стане като хората. На снимките по - високата гума е отпред, а по - ниската отзад, затова се е получило такова разстояние отзад.

Снимки на двигателя - горе - долу се изми, но трябва още веднъж да се напръска, щото онзи ден като минах през китния ни град Искър, всичко стана на смрад

Изображение
Изображение
Изображение
За моя голяма изненада и 4-те амортисьора, заедно с пружините са чисто нови, както и абсолютно цялото окачване отпред/носачи, тампони, накрайници, дискове, накладки и прочие...Всичко е Lemförder :c058 . Е, предна дясна пружина нещо се е предала, но ще го преживеем :mhihi
Изображение
Има разлика в цветовете на задните вежди и праговете, което не ми харесва много много... Ще търся някакъв компромисен вариант :cry

така
Изображение

или така?
Изображение
Скоро се надявам да направя по - хубави снимки... просто се стремя да оправя всички пластмаси, преди да започна да я снимам по - сериозно. Поздрави!

Последна промяна от iliankocov на Чет 07 ное 2013 0:13, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
nokiangage
Мнения: 3374
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 12:40
Автомобил: Passat B3 - 35i
Двигател: 1.8 RP 1990 - 90 hp. LPG only
Местоположение: Плевен, Варна
Контакти:

Re: Golf MK2 Edition One

Мнениеот nokiangage » Сря 20 фев 2013 20:18


Има ли вариант да се сложат сегашните по-високи предни гуми на задния мост? Според мен хем на хидравликата ще й олекне, хем ще се запълни "дупката" при задницата... :rolleyes Дай да видим така как ще изглежда :drunk


Потребителски аватар
iliankocov
Мнения: 1363
Регистриран на: Пон 14 май 2007 17:10
Автомобил: Golf 2 Edition One
Двигател: PF 1990 NZ 1991 KR 1991 BMP 2007
Местоположение: Враца

Re: Golf MK2 Edition One

Мнениеот iliankocov » Сря 20 фев 2013 20:19


nokiangage написа:Има ли вариант да се сложат сегашните по-високи предни гуми на задния мост? Според мен хем на хидравликата ще й олекне, хем ще се запълни "дупката" при задницата... :rolleyes Дай да видим така как ще изглежда :drunk

Аз това писах, че отпред е с гума на 55, а отзад е с гума на 50. Това е само за пробата, все още съм си с черните джанти. Да не забравяме, че отзад е и с нови стокови пружини, затова е такъв щъркел. :mhihi



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 100 госта