Моя VW Golf 3 TDI.. REDD

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
monkatawe
Мнения: 75
Регистриран на: Вто 19 юли 2016 17:17
Автомобил: Golf 3
Двигател: Слабичък
Местоположение: In The Middle of Nowhere

Моя VW Golf 3 TDI.. REDD

Мнениеот monkatawe » Вто 19 юли 2016 17:49


Здравейте на всички! Ще разкажа в темата на бързо и за моя Golf, който го карам вече почти годинка и съм много доволен — TDI 1.9, 90-ка. Не съм пипал по него много неща, но се надявам да Ви хареса. :)

Първия ден, след като го взех изглеждаше така:

Изображение

Изображение

Тук си е само на габарит, реших да го снимам за първи път през нощта и се оказа доста добра снимка, мен лично много ми харесва.

За жалост в началото на зимата колата пострада доста тежко при катастрофа по пътя към Търново (през Арбанаси) и цялата дясна част от предницата бе разбита, това включва, целия десен фар, калник навътре, решетка и т.н. Дълго време се чудех дали да не търся същия фар, понеже левия е здрав, но в крайна сметка реших да взема кристални.

Изображение

А ето тук е в началото на зимата с кристалните фарове, леко заснежен. :biggrin

Изображение

Тук в хубаво време, отново през нощта.

Изображение

След това последва закупуването на широк нож, ето и ефекта.

Изображение


И ето една снимка от събора пролетта, на която лично аз не знам кой беше фотографа, но ме радва. :biggrin

Изображение


Наскоро последва отлепяне на светлото фолио, което бе на всички прозорци отзад и затъмняване на 10%, като фолиото на предните стъкла си стои, не мисля да ги затъмнявам повече тях. Като цяло е това. :) Джантите в момента са същите като на снимките — 14-ки. Голфа не е стенс-нат и сигурно няма и да бъде, понеже мен ме радва така. За по-големи джанти + чип ще се замисля и може живот и здраве след някой друг месец като ударя хубавата заплата и това да се случи. :biggrin Вътре не съм го снимал, понеже няма нищо необичайно по салона. Климатик си има, ABS, седалките са от типа на „старото Recaro“, добавил съм единствено един подлакътник, като на 4-ките. Отвън съм сложил няколко семпли стикера, като VWclub.bg и един също доста семпъл, който взех от събора пролетта. Ще добавям снимки в темата на новостите, които добавям, както колегите правят в темите, ако не е проблем. Поздрави! :)




Потребителски аватар
mitko_belata
Мнения: 284
Регистриран на: Вто 19 апр 2016 18:51
Автомобил: JETTA MK2
Двигател: GX
Местоположение: Пловдив

Re: Моя VW Golf 3 TDI.. REDD

Мнениеот mitko_belata » Пет 29 юли 2016 22:14


Голфа е супер много му отиват тези фарове прави го по млад :mhihi според мен един чип и нищо повече като спортни ямортесьори аз несъм фен на тези неща



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта