Bordeaux Red Golf MK4 .:R Line by Sashundera

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
sashundera
Мнения: 9
Регистриран на: Съб 03 фев 2018 10:29
Автомобил: Bordeaux Red Golf MK4
Двигател: GTI TDI

Re: Bordeaux Red Golf MK4 .:R Line by Sashundera

Мнениеот sashundera » Чет 02 май 2019 22:31


Изображение

Дискове пристигнати, чакащи монтаж утре, с огромното съдействие на radi_nrj :bowdown без него тия спирачки нямаше да бъдат факт




sashundera
Мнения: 9
Регистриран на: Съб 03 фев 2018 10:29
Автомобил: Bordeaux Red Golf MK4
Двигател: GTI TDI

Re: Bordeaux Red Golf MK4 .:R Line by Sashundera

Мнениеот sashundera » Съб 04 май 2019 20:35


Screenshot_20190504-213342_OLXbg.jpg


Айде и на воланите

П.с: търся носачи от с3, ако някой гледащ темата случайно има излишни или знае някой


Потребителски аватар
Ivo_Dinkov
Мнения: 1352
Регистриран на: Вто 28 дек 2004 10:54
Автомобил: Audi Quattro Turbo
Двигател: BGB
Местоположение: София/Плевен
Контакти:

Re: Bordeaux Red Golf MK4 .:R Line by Sashundera

Мнениеот Ivo_Dinkov » Съб 04 май 2019 20:40


Трябваше просто да копираш Р- визията на волана, баджовете са по 90лв ОЕМ, така е нито риба, нито рак, нито щука, ако перефразирам онази басня.


sashundera
Мнения: 9
Регистриран на: Съб 03 фев 2018 10:29
Автомобил: Bordeaux Red Golf MK4
Двигател: GTI TDI

Re: Bordeaux Red Golf MK4 .:R Line by Sashundera

Мнениеот sashundera » Сря 08 май 2019 22:37


Една емблема волан не прави... и така си ми харесва :) Стария беше отвратителен, много се радвам че се отвървах от него.


Потребителски аватар
Tipsy
Мнения: 1073
Регистриран на: Сря 13 окт 2010 21:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: НЕ СЪМ ОТ СОФИЯ

Re: Bordeaux Red Golf MK4 .:R Line by Sashundera

Мнениеот Tipsy » Чет 09 май 2019 7:24


sashundera написа:П.с: търся носачи от с3, ако някой гледащ темата случайно има излишни или знае някой

Имам десен с малкия преден тампон/преди фейса/ и ляв с големия преден тампон /след фейса/. За съжаление два еднакви нямам.


sashundera
Мнения: 9
Регистриран на: Съб 03 фев 2018 10:29
Автомобил: Bordeaux Red Golf MK4
Двигател: GTI TDI

Re: Bordeaux Red Golf MK4 .:R Line by Sashundera

Мнениеот sashundera » Чет 09 май 2019 23:42


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

20190508_192844.jpg


20190509_133945~2.jpg


Изображение

20190509_151001~2.jpg


20190509_194651~2.jpg


С тази снимки считам приключението 3 години пълно с труд, мъка, амбиции, неразумно хвърляне на финанси и старание за приключено.

Е разбира се това е голф, винаги ще има какво още да се прави, но поне основното е готово. Винаги ми остава плана за засилване на мотора по-натам и след това настина се спирам.

Благодаря на всички който са прочели темата, за хвалбите, както и на тези които ми писаха, наистина не съм очаквал толкова подкрепа.

Утре, събота и неделя всеки е свободен да заповяда да разгледа ако желае и да си лафим, мястото и събитието си го знаете.

Последна промяна от sashundera на Сря 15 май 2019 18:30, променено общо 3 пъти.


Потребителски аватар
Dobsuna
Мнения: 38
Регистриран на: Пон 13 дек 2010 11:47
Автомобил: VW GOLF MK3
Двигател:
Местоположение: Bulgaria / Казанлък / Пловдив

Re: Bordeaux Red Golf MK4 .:R Line by Sashundera

Мнениеот Dobsuna » Пет 10 май 2019 20:51


ГОЛЯМО БРАВО ОТ МЕН! Разбирам те напълно Ти 3 години,а аз вече 6 със 3ката откакто ме хванаха лудите духове заради този сайт :bishop :screwy :mhihi И аз съм се запътил натам,ще видим догодина! Радвам се,че си пуснал тема тук,вчера я четох и нещото което най ми бодна очите е цветът (обичам червено и тъмните му нюанси ) и Rвете на стоповете ! Смърт ! Утре сутринта съм там и ....гласа ми определено виказа теб... :mrgreen :screwy WE Built IT


Потребителски аватар
sezgin.salihov
Мнения: 10
Регистриран на: Нед 19 юни 2016 13:22
Автомобил:
Двигател:

Re: Bordeaux Red Golf MK4 .:R Line by Sashundera

Мнениеот sezgin.salihov » Нед 23 фев 2020 2:57


:th_up :th_up :th_up


sashundera
Мнения: 9
Регистриран на: Съб 03 фев 2018 10:29
Автомобил: Bordeaux Red Golf MK4
Двигател: GTI TDI

Golf MK4 Bordeaux Edition

Мнениеот sashundera » Сря 04 мар 2020 20:03



Година по-късно :)


Потребителски аватар
matri19
Мнения: 7
Регистриран на: Чет 14 ное 2013 18:51
Автомобил: Vw Golf Mk2 g60
Двигател: PG 16v G60
Местоположение: Плевен

Re: Bordeaux Red Golf MK4 .:R Line by Sashundera

Мнениеот matri19 » Пет 06 мар 2020 9:25


Страшна лъскачка :11 Евала!


LittleStar
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 09 юни 2018 21:23
Автомобил:
Двигател:

Re: Bordeaux Red Golf MK4 .:R Line by Sashundera

Мнениеот LittleStar » Пет 20 мар 2020 19:28


Много е готина, а този цвят направо убива. Браво колега!


sashundera
Мнения: 9
Регистриран на: Съб 03 фев 2018 10:29
Автомобил: Bordeaux Red Golf MK4
Двигател: GTI TDI

Re: Bordeaux Red Golf MK4 .:R Line by Sashundera

Мнениеот sashundera » Сря 23 дек 2020 4:03


End of the year update. За идващия сезон 2021 джантите бяха заменени с подобни Silver Cut 3SDM 0.01, стоповете с Magneti Pirelli и от известно време фаровете с Bosch който премина пълно рециклиране и в комбинация от лед крушки за дългите резултата на пътя е брутален. Един два пъти ми гърмяха баласти понеже са стари но се случва. Доста промених концепцията и много ми хареса как стана.

Изображение
Изображение
Изображение


Колата вече е близо 250 коня на мотор с GTB2056VL турбина с водно охлаждане, напълно рециклирана с нови части от ядрото до вала на геометрията и топлата част, наредена с фланци към колектора и даунпайпа и генерация на 76. Използван е "обратен колектор" от пасат 131 с цел по-къси турбо пътища и резултата е налице. Наскоро елиминирах и някой силиконови колена като ги заменихме със заварки за да елиминираме още загуби.
Мотора е след основен ремонт и вече няма нищо общо с AJM. След нова гарнитурата на главата и болтове от ARL за главата купих цялата инсталация с релета и фланец за допълнителни свещи за антифриза от ARL. След интервенции с ваг ком и промяна на някой карти, системата започва да загрява антифриза веднага и изключва като стигне 80 градуса. Резултата е супер бързо загряване на TDI-то, което разбира се няма EGR дори и през зимата! Алтернатора беше сменен с 120 амперов да държи на натоварването както и новата музика която е към 600 вата RMS.
Ще се търси по-голямо гърне че това в момента ми малее. Дюзите са AL като даже не са изтаванени, след месец два като оправя някой дреболии предстой посещение на дино стенд. Предната броня беше заменена с SRS текова в която едва побрах кулера с 300 мъки.

По окачването успях да сложа дълго търсената задна разпънка, резултата на пътя с комбинация с KW-то и полиуретановите тампони и предната разпънка е брутална. Колата е залепена за пътя дори и с кофти гуми и съм влизал в завой със скорост с която не съм имал смелост да вляза преди. Най-стабилната кола на предно която някога съм карал. Опълчих се че даже и наказах жестоко някой коли с доста повече коне от мойте в гонки различни от това да караш направо . :icon_lol

За 2021 предстой повдигане на мотора, монтаж на хибриден стоманен картер и да се разкара металната кора отдолу която само загрява ненужно колата при висок load, ColorMFA табло с брутална подсветка и стрелки от 6ца GTI, мултимедия която още избирам и други изненади.

И поредното постижение за голфа - вече е на календар :)

Изображение

Изображение


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Bordeaux Red Golf MK4 .:R Line by Sashundera

Мнениеот Spas » Сря 23 дек 2020 16:19


Поздравления за джантите и най-вече за стоповете, вече няма NFS тунинг и изглежда супер :th_up


sashundera
Мнения: 9
Регистриран на: Съб 03 фев 2018 10:29
Автомобил: Bordeaux Red Golf MK4
Двигател: GTI TDI

Re: Bordeaux Red Golf MK4 .:R Line by Sashundera

Мнениеот sashundera » Чет 07 яну 2021 22:24


Седя си и се кефя на снимките на календара..

Изображение

..и ми се натъкват на очите тия две дати..

Изображение

и си мисля ... дали да не..? :c022 :icon_lol :love.vw


Потребителски аватар
NikolaVW2552
Мнения: 0
Регистриран на: Съб 09 яну 2021 19:49
Автомобил: Golf MK4 BlackEdition-R Line
Двигател: TDI

Re: Bordeaux Red Golf MK4 .:R Line by Sashundera

Мнениеот NikolaVW2552 » Пет 27 авг 2021 20:57


Колега от къде си взел R Line бронята и лакираните R стопове най вече стоповете :)



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта