Първият ми VW

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Първият ми VW

Мнениеот 777 » Съб 14 авг 2021 8:28


fur1ous написа:Подкрепям за аналоговите клъстъри, след този на Шкода които е най-грозния на света, по грозота ми се нарежда този на Мерцедес. :icon_lol

Не съм го виждал, но като се говори за най-грозни трябва да прегледаш Форд. Някъде около 2008 имат едни трагични дебели стрелки за гориво и около тях.




zdravkop64
Мнения: 223
Регистриран на: Сря 10 юли 2019 8:12
Автомобил: Passat B6 4motion
Двигател: AXZ 2009

Re: Първият ми VW

Мнениеот zdravkop64 » Съб 27 май 2023 18:24


Не съм писал от 2 години в темата за пасатора и реших да я изтупам от праха. Случиха се някои промени по колата. Като за начало с неоценимата помощ на колегата Искрен Искрев имам актуална карта на България и навигацията работи безупречно. Купих още един комплект лети джанти, на които сложих нови гуми Сава, а джантите, с които я купих, са със зимния комплект. След дълго чудене и маене най- накрая се реших и през август миналата година сложих газ от най- висок клас на шестака. Дълго търсих сервиз и го намерих далече от града, в който живея, но си заслужаваше. Хората са точни и коректни, а и си разбират перфектно от работата. Със 150 000 км гаранция на уредбата няма как да не съм доволен. След повече от 12 000 км двигателят няма разлика на бензин и на газ с малко бензин. Съотношението е 90% газ и 10% бензин. Също така с помощта на колегата Ивайло Христов, който ми намери генерация, смених моята, понеже задните гърнета, особено едното, бяха доста зле. Само да поясня, че гърнетата бяха в това състояние преди да сложа газ. :wink Това са част от промените, които направих по колата. А, освен това, за да не спи на студено, й купих гараж и си стои там на топло. Другата ми кола, която я ползвам ежедневно, е навън. Това е в общи линии.
Джантите:
Изображение
Изображение

Навигацията:
Изображение

Генерацията:
Изображение

И къщичката:
Изображение



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта