Няколко въпроса за новият ми Tiguan 2017 2.0 Diesel

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
margitin
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 18 май 2022 14:42
Автомобил:
Двигател:

Няколко въпроса за новият ми Tiguan 2017 2.0 Diesel

Мнениеот margitin » Сря 18 май 2022 15:16


Здравейте. Това е първият ми пост в този форум. За първи път си купувам VW, и реших да се регистрирам при вас.
Наскоро се сдобих с 2017 Tiguan, 2.0 DIesel, 7 степенна автоматична кутия и съм влюбен в този автомобил. Не очаквах такова качество и внимание в детайла. Учудиха ме няколко неща, които не съм виждал в други коли, като например: 230V контакт в багажника, свалящо се осветление в багажника, което става на фенерче, безплатно ъпдейтване на фабричната навигация и др....
Това, което ме разочарова е, е че има само един USB порт. Много бих искал да са 2.

Има няколко неща обаче, на които не намирам отговор:
1. Автомобилът е с медия DiscoverPro, има Apple Car Play и Headup Display. Колата е снабдена и със следните асистенти:
- Adaptive Cruise Control
- Lane Assist
- Emergency Assist (Поне така си мисля)
- Front Assist
- Side Assist (Blind spot monitor)
- Auto Hold
- Park Assist
- Area View (camera 360⁰)
- Dynamic Light Assist

За мое учудване няма Road/Traffic sign recognition, или поне никъде не го откривам за да го активирам. :banghead Технически съм убеден, че има всичко необходимо за да има и тази екстра, но, уви - не я намирам. Ако някой по-компетентен колега може да сподели дали може да се активира по някакъв начин, ще съм благодарен!

2. Същот така търся професионалист, който да ми отключи някои функции, като например Carnet, защото не успявам да свържа мултимедията с интернет.

3. Някой би ли споделил POI и Speedcams за 2022 за фабричната навигация?

4. Има ли някакъв шанс да пусна видео (анимационни филми най-вече) на мултимедията? Ако да, в какъв формат следва да бъдат файловете ?

Благодаря предварително.




Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 179 госта