1986 Jetta 16V

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
madcap
Кенанския лъв
Мнения: 6685
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 11:56
Автомобил: 1990 VW Golf 2
Двигател: APP turbo
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнениеот madcap » Пет 15 авг 2008 22:31


На мен не ми харесва, с предишнотo дълбоко J беше каде каде по стойкаджийска, сори ма така мисля :wink:

Но важното е тебе да кефят другото е плява :wink:




Потребителски аватар
alpine
wheels dealer
Мнения: 3020
Регистриран на: Пон 31 яну 2005 17:41
Автомобил: L-Es
Двигател: 1H-1H-PG-1V-1Z-AJL-Cosworth
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот alpine » Пет 15 авг 2008 23:16


:bowdown :bowdown :bowdown Много добре, супер !!! Даже са си с новите капачки вдлъбнатите , аз колко търсих преди такива не е истина :lol:
Мисля че мястото на барабаните е по кръчмите не зад задните ти колела mhihi Едни 280мм отпред и картинката ще е завършена .


Потребителски аватар
Gigabyte
Мнения: 2857
Регистриран на: Нед 29 окт 2006 9:08
Автомобил: neko drugo
Двигател: vaprosche
Местоположение: Оряхово / Велико Търнуу

Мнениеот Gigabyte » Пет 15 авг 2008 23:23


С borbet-a по ми харесваше ,но важното е на теб да ти харесва... Честити и решетка и вежда ;) Ако не е тайна за колко намери веждата :roll:


Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Мнениеот Жоро Делчев » Съб 16 авг 2008 9:16


И мен ме дразнят барабаните отзад и предните 239апарати но ще ги ъпгрейтна малко по нататък :wink:За сега основните задачи са изпълнени-хубав мотор,регулиращо окачване и прекрасни 16-цолови джанти.Следващи стъпки живот и здраве са спирачките(4-дискови с 280мм апарати отпред или в краен случай 256мм) и ъпгрейт на изпускателната система че още съм със старата на 40мм mhihi. 9-ките които бях сложил бяха в ужасно състояние(пребоядисвани,с правени капачки и т.н.) а аз държа всичко да си е в оригиналното състояние и за това се оттървах от тях :) Веждата ми е подарък от приятелите в Асеновград :bowdown

Последна промяна от Жоро Делчев на Съб 16 авг 2008 11:27, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
leonardo_vd
Мнения: 3022
Регистриран на: Съб 07 апр 2007 17:04
Автомобил: Golf mk1 VR6 TURBO
Двигател: AAA
Местоположение: Видин
Контакти:

Мнениеот leonardo_vd » Съб 16 авг 2008 9:26


Колата има идеална визия , но иска още малко пипане. Не му мисли за спирачкита а почвай от тях. :wink: Следя развитието по колата ти въпреки че не пиша. Не обичам да спамя темите на хората.


Потребителски аватар
Kozunak
Мнения: 2105
Регистриран на: Сря 22 дек 2004 20:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Kozunak » Съб 16 авг 2008 9:45


Колата страхотна, много й се кефя.Сам не знам кво го слушаш freesoul той не ги разбира нещата. :lol: Остави си халогените, много по-кретенско е с тях, даже аз ако имах подобен автомобил само един халоген бих му оставил.Сега ми липсват на новите снимки.Иначе още един път евала.


Потребителски аватар
Дашо
Пернишки бек
Мнения: 6104
Регистриран на: Чет 22 фев 2007 12:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Градът на мечтите - Перник, щата Мошингтън

Мнениеот Дашо » Съб 16 авг 2008 14:45


Kozunak написа:Колата страхотна, много й се кефя.

И аз много й се кефя.Има някакъв неповторим чар,за което поздравявам колегата.
Старите джанти бяха зверски,но и тези не са лоши.Да те питам-мислил ли си да боядисваш джантите в някакъв друг цвят (бели или черни с някакъв кант)?


Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Мнениеот Жоро Делчев » Съб 16 авг 2008 15:53


Teзи не,азев е абсолютна класика и е грехота да им посягам освен това са в перфектно състояние,виж ако бяха в лошо състояние тогава може да се боядисат но оригиналната боя си е най доброто според мен :) Между другото колата върви доста добре с тях няма разлика с 15ките и зацепва много по добре на старт,имах известни опасения за динамиката но за щастие не се оправдаха :wink:


Потребителски аватар
alpine
wheels dealer
Мнения: 3020
Регистриран на: Пон 31 яну 2005 17:41
Автомобил: L-Es
Двигател: 1H-1H-PG-1V-1Z-AJL-Cosworth
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот alpine » Съб 16 авг 2008 16:02


Точно тези джанти да се боядисват наистина ще е грехота :roll: Много се радвам че са на твоята кола точно :wink: Отзад ползвал ли си фланци защото не си спомням ет-то ...


Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Мнениеот Жоро Делчев » Съб 16 авг 2008 16:14


Не нямам фланци,ЕТ-то е 35 и благодарение на това няма да се налага да режа и подгъвам задните вежди което много ме радва :) Както и предишните джанти(15ките) и при тези гумите отзад леко опират в пружината на коиловера,незнам защо така се получава :? Недобре изчислени коиловери или....


Потребителски аватар
6669
Мнения: 3133
Регистриран на: Чет 21 юни 2007 20:35
Автомобил: VW Golf IV GTI TDI Exclusive
Двигател: AHF 1999
Местоположение: Асеновград

Мнениеот 6669 » Съб 16 авг 2008 16:29


Джетата е супер, чакай сега и мигачите да ти пратя :lol:


Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Мнениеот Жоро Делчев » Съб 16 авг 2008 17:09


Леко затъмнени кристални мигачи ще и се отразят добре :D


Потребителски аватар
FreeSoul
Мнения: 2751
Регистриран на: Съб 15 яну 2005 15:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот FreeSoul » Нед 17 авг 2008 20:45


Kozunak написа:Колата страхотна, много й се кефя.Сам не знам кво го слушаш freesoul той не ги разбира нещата. :lol: Остави си халогените, много по-кретенско е с тях, даже аз ако имах подобен автомобил само един халоген бих му оставил.Сега ми липсват на новите снимки.Иначе още един път евала.


Ти пък къде видя халогени по колата mhihi
То е ясно, че не ги разбирам ама ако остави само един/предполагам жълт/ , ще мине към другата страна на луната и ще го гледат и критикуват като Вальо Топлото mhihi

Що ми се струва,че отзад трябва да слезе още една идея :roll:


Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Мнениеот Жоро Делчев » Нед 17 авг 2008 21:08


Що ми се струва,че отзад трябва да слезе още една идея

Има нещо такова и ще развия задните гайки,поне 2 см да слезе надолу.Доста критики имаше за халогените не само тук ами и от приятели и реших предницата да е по изчистена,ламарината над ножа е леко крива и мисля да я сменя.


Потребителски аватар
Kozunak
Мнения: 2105
Регистриран на: Сря 22 дек 2004 20:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Kozunak » Нед 17 авг 2008 23:40


FreeSoul написа:
Kozunak написа:Колата страхотна, много й се кефя.Сам не знам кво го слушаш freesoul той не ги разбира нещата. :lol: Остави си халогените, много по-кретенско е с тях, даже аз ако имах подобен автомобил само един халоген бих му оставил.Сега ми липсват на новите снимки.Иначе още един път евала.


Ти пък къде видя халогени по колата mhihi
То е ясно, че не ги разбирам ама ако остави само един/предполагам жълт/ , ще мине към другата страна на луната и ще го гледат и критикуват като Вальо Топлото mhihi

Що ми се струва,че отзад трябва да слезе още една идея :roll:


Ти ако обичаш хвани махни от гаража си тая чужда кола и спри да философстваш! :Mr Green Fun mhihi

Не се вълнувай от критиката...аз пък ти казвам, че с халогени е мноу яко, и то такива небрежни, не за първоначално вграждане.Даже жълти или жълт в единствено число.Ти си знаеш де, важното е, че вървиш по правилния път.



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 195 госта