Въпрос за Поло 6N2 (2000г.)

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
ping23
Мнения: 993
Регистриран на: Пет 27 мар 2009 17:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Въпрос за Поло 6N2 (2000г.)

Мнениеот ping23 » Чет 21 юли 2011 13:31


Еиии разчекнахте я тая тема.1. 1.4 tdi amf не е с демпферен маховик
2.Колата не е скъпа скъпа за сервизиране (тя вече е кенеф на 10 години) 3.Карал съм 6н 1.6. Бензин отвратително здрава кола е но колата която карам в момента по нищо не й отстъпва по здравина.4. За професора по горе който смята че 1.4 тди го правят 2 години (приятел влез в мобиле.бг)




Потребителски аватар
Velko
Мнения: 1453
Регистриран на: Пон 22 мар 2010 13:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Въпрос за Поло 6N2 (2000г.)

Мнениеот Velko » Чет 21 юли 2011 16:01


Koksan написа:Колата е ГОЛФ - горе го пише! Полото е 6N 1,4 16V - 100k.s. - въобще не е дизел!

Kaто е голф какво го намесваш в темата за Поло 6N2?! И тоя двигател в голфа какво общо има с 1.4тди и 1.9д които са в 6N2? И какво толкова хвалиш тая двувалка, където толкова хора са ми се оплаквали, че много се трошат?


Потребителски аватар
Gecatawe
Мнения: 470
Регистриран на: Нед 26 авг 2007 18:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Мнениеот Gecatawe » Чет 21 юли 2011 16:15


Еми като не поддържат ще се оплакват или ако са уцелили италянски не поддържани... Нито караш двувалка нито знаш кое им се чупи. То и на мен са ми казвали че Форд не е кола и там лафовете, ама едната от служебните коли беше форд транзит и изкара 1 милион и 100 хиляди км... То земали твойте познати кой знае какви изтормозени и после сменяй прави..Вече близо 95 000км съм и направил на моята и по мотора нищо не съм пипал(обслужване със скъпи части и каране).
П.С: погледни в раздела за Поло колко хора имат проблеми с Двувалки и колко с други мотори... сам си прави изводите.
Friday spam


Потребителски аватар
Velko
Мнения: 1453
Регистриран на: Пон 22 мар 2010 13:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re:

Мнениеот Velko » Чет 21 юли 2011 17:05


Gecatawe написа:Еми като не поддържат ще се оплакват или ако са уцелили италянски не поддържани... Нито караш двувалка нито знаш кое им се чупи. То и на мен са ми казвали че Форд не е кола и там лафовете, ама едната от служебните коли беше форд транзит и изкара 1 милион и 100 хиляди км... То земали твойте познати кой знае какви изтормозени и после сменяй прави..Вече близо 95 000км съм и направил на моята и по мотора нищо не съм пипал(обслужване със скъпи части и каране).
П.С: погледни в раздела за Поло колко хора имат проблеми с Двувалки и колко с други мотори... сам си прави изводите.
Friday spam

Eми по същата логика някои други хора ми обясняват, че са слушали и чули за 1.4 тди, че се чупи като вафла без да са го карали.И аз ти казвам за двувалката същото нещо.Че всеки чул нещо и раздава мнения за конкретен мотор, без да го е карал. В случая Koksan ми говори за поддръжка на дизелов голф в тема за Поло :screwy И какво го защитаваш, като в 15 теми съм виждал да се кара на хората и да им пише с ГЛАВНИ БУКВИ и цветове колко не разбират.А за чупливите двувалки имам приятел с такава и мога да ти кажа, че я гледа като бебе и му създава само ядове.Има колата от 5 години, така че не може да се обвинява предишния собственик за това.


Потребителски аватар
Bobi_S13
Der Polizist
Мнения: 6844
Регистриран на: Пет 20 юни 2008 13:44
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София(Обеля)

Re: Въпрос за Поло 6N2 (2000г.)

Мнениеот Bobi_S13 » Чет 21 юли 2011 19:13


четох...четох...четох...и нищо не прочетох!

Земете се засрамете!



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kiko26 и 48 госта