Мнения и впечатления от Mazda 5?

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
apa6o
Мнения: 1101
Регистриран на: Пон 27 ное 2006 9:56
Автомобил: Skoda Octavia 1Z
Двигател: BKD
Местоположение: Перник

Re: Мнения и впечатления от Mazda 5?

Мнениеот apa6o » Чет 22 авг 2013 21:57


stefan4o написа:...

Чак ме е яд, че се хабя да влизам в полемика, но маркетинговата стратегия на КИА и Хюндай към днешни дни е с една единствена цел - да се установят по-трайно на европейския пазар и да предлагат автомобили от по-висок клас, за повече пари. По същата логика и гаранцията на Грейт Уол е 5 години, това не ги прави никак качествени обаче :mhihi

По настоящем имам щастието да работя в много голяма европейска компания, в която служителите получават финансова помощ за закупуване на нов автомобил, при което никой не се хаби да си купува КИА, поради простия факт, че на 5 години колата се хвърля и се взима следваща :th_up




Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19167
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Мнения и впечатления от Mazda 5?

Мнениеот stefan4o » Чет 22 авг 2013 22:16


apa6o написа:Чак ме е яд, че се хабя да влизам в полемика

Разбирам, че чувството да покажеш, че си много по в час от мен, като ми разкриеш маркетинговата политика на Киа и Хюндай е надделяло. Само че никъде в поста си не съм казал, че Киа са по-лоши или по-хубави автомобили от Мазда.
Другата част от поста ти - къде работиш, кой каква кола харесва (ще си купи или няма да си купи), кой какво обича да обядва и т.н., предпочитам да не я коментирам, за да не си помислиш, че се заяждам или че имам нещо лично към теб :beer



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: val4ana и 55 госта