BMW Vs VW

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
GTI 16V ABF
Мнения: 752
Регистриран на: Пон 28 фев 2011 21:29
Автомобил: VW Corrado
Двигател: 2.8 VR6 - AAA

Re: BMW Vs VW

Мнениеот GTI 16V ABF » Нед 29 май 2011 15:36


Не искам никои да се убижда оба4е тук във форума има многу продажници :| :beat_butt2




Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8116
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: BMW Vs VW

Мнениеот Bai Sando » Нед 29 май 2011 15:49


GTI 16V ABF написа:Не искам никои да се убижда оба4е тук във форума има многу продажници :| :beat_butt2

mhihi Oooo даааа.
Сигурно всичко което съм написал са лъжи :roll:
Явно за някои хора Голф е всичко.После що ни бъзикали на голфаджии :lol:
Спри двете коли една до друга,качи се и в двете,покарай и двете и после ми кажи пак,че Голфа е най-най :063:


Потребителски аватар
pe6kata
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3009
Регистриран на: Чет 24 май 2007 16:49
Автомобил: passat corrado
Двигател: AAA и АBV turbo
Местоположение: Елхово

Re: BMW Vs VW

Мнениеот pe6kata » Нед 29 май 2011 15:58


tisho_psg написа:Ако нямах Голф 3 щяхте да ме убедите,че голфа има лукса на S-класа,проходимоста на Ланд Круизер и е по-просторен вътре и от Еспейс,а използваните материали вътре са като в Бентли.


хареса ми :да:

това че е фв форум, не означава че хората в него са болни мозъци... Хубаво е да се обича марката, но е добре и да се поддържа връзката с реалния свят :012:

голфа има някои преимущества (и те са свързани с това че е много по-нисък клас от баварката) става дума за поддръжката най-вече

дизайн, качество, обезшуменост, интериор...возия... много несериозно дори да се съпоставят. Все пак бмв е премиум марка. 318 не ми е сред фаворитите иначе


Потребителски аватар
rokera671
Мнения: 2543
Регистриран на: Нед 08 мар 2009 12:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: varna

Re: BMW Vs VW

Мнениеот rokera671 » Нед 29 май 2011 16:37


Едно аверче скоро си взе същият Баварец.Хареса ми возията ,таблото е по хубаво и не се сещам за друго .И там някои каза ,че голфовите били гнилочи!?Ами ще направя снимки да видите Бавареца!!92 г е.А пък за горенето не ми се коментира.Кара си фиестата и Бавареца се вади доста по рядко.Далеч съм от мисълта ,че е лоша кола-напротив ,но преди 18 години.


Потребителски аватар
GTI 16V ABF
Мнения: 752
Регистриран на: Пон 28 фев 2011 21:29
Автомобил: VW Corrado
Двигател: 2.8 VR6 - AAA

Re: BMW Vs VW

Мнениеот GTI 16V ABF » Нед 29 май 2011 17:54


Bai Sando написа:
GTI 16V ABF написа:Не искам никои да се убижда оба4е тук във форума има многу продажници :| :beat_butt2

mhihi Oooo даааа.
Сигурно всичко което съм написал са лъжи :roll:
Явно за някои хора Голф е всичко.После що ни бъзикали на голфаджии :lol:
Спри двете коли една до друга,качи се и в двете,покарай и двете и после ми кажи пак,че Голфа е най-най :063:

Колега вие тия бмв-та ги искарахте от злато та ги цените толкува,останали сте със грешно впе4атление,да уто4на как стоят реално нештата,имал съм бмв по горе бях писал какво беше е36 320i и мога да ви кжа 4е са ми оставили много лошо впе4атление.беше със кожен салон и като се возех като на дърввна пеика седях отделно предницата беше разбита и се доразбиваше,демек возиета в него беше отврат.някои беше писал 4е не скърцало това онова кви са тия глупости скърцаше си особено таблото при дупки,отзад понеже беше купе беше адски тясно и този кожен салон допринасяше още некомфорт,а да не говорим за подръжка scare още по малко за вървеж и как се държи на пътя апсурт,братов4ет ми имаше 318is купе а пък неговото беше да ти се дореве и тои не се сдърза и го бартроса веднага за астра gsi много преовили4авате относно класа моляви не ми се убиждаите но това са факти,а от голфа сега съм със пъти по доволен във всякакво отношение


Потребителски аватар
tisho_psg
Мнения: 1334
Регистриран на: Нед 29 мар 2009 19:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: BMW Vs VW

Мнениеот tisho_psg » Нед 29 май 2011 19:26


GTI 16V ABF написа:
Bai Sando написа:
GTI 16V ABF написа:Не искам никои да се убижда оба4е тук във форума има многу продажници :| :beat_butt2

mhihi Oooo даааа.
Сигурно всичко което съм написал са лъжи :roll:
Явно за някои хора Голф е всичко.После що ни бъзикали на голфаджии :lol:
Спри двете коли една до друга,качи се и в двете,покарай и двете и после ми кажи пак,че Голфа е най-най :063:

Колега вие тия бмв-та ги искарахте от злато та ги цените толкува,останали сте със грешно впе4атление,да уто4на как стоят реално нештата,имал съм бмв по горе бях писал какво беше е36 320i и мога да ви кжа 4е са ми оставили много лошо впе4атление.беше със кожен салон и като се возех като на дърввна пеика седях отделно предницата беше разбита и се доразбиваше,демек возиета в него беше отврат.някои беше писал 4е не скърцало това онова кви са тия глупости скърцаше си особено таблото при дупки,отзад понеже беше купе беше адски тясно и този кожен салон допринасяше още некомфорт,а да не говорим за подръжка scare още по малко за вървеж и как се държи на пътя апсурт,братов4ет ми имаше 318is купе а пък неговото беше да ти се дореве и тои не се сдърза и го бартроса веднага за астра gsi много преовили4авате относно класа моляви не ми се убиждаите но това са факти,а от голфа сега съм със пъти по доволен във всякакво отношение

Сигурно и БМВ-то е виновно да допускаш толкова много правописни грешки и от както караш голф пишеш с по-малко такива?
Това,че си си купил БМВ-труп си е твой частен случай,нали се сещаш :wink:


Потребителски аватар
ilia_d008
Мнения: 249
Регистриран на: Пон 01 окт 2007 17:29
Автомобил: VW Golf III GTI
Двигател: ABF 1995
Местоположение: Панагюрище

Re: BMW Vs VW

Мнениеот ilia_d008 » Нед 29 май 2011 20:00


Bai Sando написа:
GTI 16V ABF написа:Не искам никои да се убижда оба4е тук във форума има многу продажници :| :beat_butt2

mhihi Oooo даааа.
Сигурно всичко което съм написал са лъжи :roll:
Явно за някои хора Голф е всичко.После що ни бъзикали на голфаджии :lol:
Спри двете коли една до друга,качи се и в двете,покарай и двете и после ми кажи пак,че Голфа е най-най :063:

Саше спирам ги двете коли една до друга доста често и да ти кажа БМВ-то няма ама абсолютни нищо по добро от Голфа!Ако си мислиш че пък Е36 не гние нещо си се объркал и то сериозно,макар че Е36 е в друг клас няма нищо в повече от Г3 а пък чак и класи отгоре!Може да сме Голфаджии ама не падаме от луната и ние сме покарвали други коли молим Ви са :Mr Green Fun
Примерно mhihi mhihi
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9891
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: BMW Vs VW

Мнениеот group® » Нед 29 май 2011 20:06


Писна ми :?
Има коли за всеки.
Ако всички имахме възможност щяхме да караме коли над 100к евро и щяхме да избираме от 'журнала'.
Да ама не!
Затова всеки избира най-доброто за себе си: цена, поддръжка, лукс, возия, мощност, разход, имидж, вкус, функционалност, etc.

Прекалено глезени станахме и все искаме другите да решават в/у нас.
Да ама аз ще ви кажа, че Пасат комби е най-уникалната кола, ама да е с касетофон, а не с друго :?
Айде всички да си вземете сега такъв ;) (надявам се някой да си помисли, че съм сериозен и да ми пише, че седан със CD e по-добро mhihi )



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта