Съвет за нов автомобил около 25000 лв

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
nosex
Вечен БАН
Мнения: 2416
Регистриран на: Пон 08 яну 2007 11:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София (Волуяк/Бояна)

Re: Съвет за нов автомобил

Мнениеот nosex » Сря 09 май 2012 21:29


Абе верно... някой го беше посъветвал човека, в случай че знае чужд език да се допита до някой чуждестранен форум - прав е! :lol:

Колега, ще ти кажа едно - купи такъв автомобил за сина си, какъвто прецениш, че е заслужил (все пак ти решаваш, кое, как и защо), и моля те, не се съобразявай с мненията по българските форуми. :beer
В чуждестранните поне ще те ориентират, тук ще ти кажат колко си "тъп" и прочие :Mr Green Fun




planet
Мнения: 4
Регистриран на: Пон 07 май 2012 15:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Съвет за нов автомобил

Мнениеот planet » Сря 09 май 2012 22:29


Отново благодаря на включилите се!

Темата май-май започна да се изчерпва, така че ето последни думи от мен.

@doubledTSI - благодарско, колега! Ако не друго, поне тоз Eos изглежда интересна джунджурийка. Малко съм скептичен относно практичността му, обаче - кофти задна седалка (тесничко и прочие) и малко място в багажника, а това са пак важни неща, не е само до външен вид. Както четох в едно ревю днес (превеждам по спомени) - тая кола се кара с хавайка и бермуди, огромни слънчеви очила и резервация за хотел в Palm Springs.

@Alex_Heat - напълно съгласен, че предложените от теб модели са, както сам каза, "много повече автомобили от чисто новите Авеота и т.н.". Смятам обаче, че поддръжката на такъв автомобил, плюс това, че е и над 100 000 км., ще ни излезе малко соленичко. Тъй че - принуден съм да откажа. Това не означава обаче, че не ти благодаря за идеите! :)

@Asko VW - скучни са Aveo-та, Фабии и прочие, прав си, колега. Като го прочетох мнението ти ми отне малко време да осъзная, че и аз съм изпитвал притеснението за това.

Може би пък наистина ще се ориентирам към някое по-спортно изглеждащо Seat-че. Дали ще бъде новичко или върнато от лизинг - тепърва ще мъдрувам, според зависи кое и как ми/ни се хареса. Младежът също подкрепи идеята за Seat, тъй че явно това ще го бъде. По тази точка благодарностите ги отправям към evgenyh, Quottzot и всички, които се изказахте положително за марката. :обичам ви

Общо взето, това е по темата. Още веднъж да ви кажа - много ми бяхте полезни с всичките предложения, нищо, че някои се наложи да ги отхвърля почти веднага. Пък като вземем колата (което не гарантирам, че ще бъде до дни), ще драсна един ред да се похваля. Е, и да разбера къде можем да се засечем с вас, да почерпя за добрите съвети. :P



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта