Автокъща във Враца - мнения?

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
stamantonov
Мнения: 120
Регистриран на: Пон 17 яну 2011 17:33
Автомобил: golf III 1.8 + honda cr-v 1 gen.
Двигател: ABS + JHL
Местоположение: Шумен

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот stamantonov » Съб 15 авг 2015 12:20


Бе колкото и да го мислим- жена, кола, диня, прасе все са на късмет. :11




rld
Мнения: 547
Регистриран на: Нед 01 мар 2015 20:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот rld » Чет 30 сеп 2021 19:09


Здравейте, имате ли положинелни или отрицателни мнения за автокъща Автовеси, малко след ромпетрол на входа на Враца. Ако имате преки впечатления, пишете


Потребителски аватар
MamaMy
Мнения: 890
Регистриран на: Вто 27 юни 2006 22:33
Автомобил: Galaxy
Двигател: AUY
Местоположение: Едно малко село край Плевен

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот MamaMy » Пет 01 окт 2021 21:59


До сега от Враца съм купувал 3 коли за приятели и една за мен, а съм ходил поне още 10 да гледам. Истината е, че са беден град и колите продавани там масово са като за бедни. Събрани от 4-5 различни, боядисани с баданарката, напудрени и закрепени докато се продадат. От всички закупени от там коли нито една не стигна до Плевен без проблеми. Други познати покрай мен потвърждават изводите ми. От там се купува само нещо безкрайно евтино и не спешно за каране. После при ремонтите очаквайте всякакви подобрения непонятни за обикновения човек, но присъщи за творците във врачанските автосервизи. :icon_lol

Ако се намират зад първата бензиностанция в ляво и навътре в полето, това е мястото където са произвели Квазимодо :mhihi


Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот 777 » Съб 02 окт 2021 0:27


MamaMy написа:До сега от Враца съм купувал 3 коли за приятели и една за мен, а съм ходил поне още 10 да гледам... От всички закупени от там коли нито една не стигна до Плевен без проблеми.

Винаги проблеми, обаче си упорит и пробваш пак. Изкушаващо изгодни оферти, нали. Аз знам, че най-добре да не се правят експерименти с коли от Враца и не съм гледал нито една. Масово са от Австрия доколкото знам и съм мяркал по обявите.


Потребителски аватар
MamaMy
Мнения: 890
Регистриран на: Вто 27 юни 2006 22:33
Автомобил: Galaxy
Двигател: AUY
Местоположение: Едно малко село край Плевен

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот MamaMy » Съб 02 окт 2021 17:14


Винаги се опитвам да убедя хората, че ще се минат, но повечето си мислят, че им отказвам да ги возя. По-разумните след като се нагледат на боклуци и видят, че предварително подготвените обяви са фалшиви, махват с ръка, прежалват парите за горивото и се прибираме тихо и кротко. Други инати и дървоглави като мен, до последно звънят по обявите, накрая подкарваме по ред автокъщите и докато не купят нещо не си тръгват. Приключението повечето пъти завърши на въже. Един път се запалихме и се прибрахме и без колата и без пари. Хора всякакви.


Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот 777 » Съб 02 окт 2021 18:17


Изгоря "новия внос" ли? В Плевен малко ли автокъщи има, че искат Враца.


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12793
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот Zdravko Zankov » Съб 02 окт 2021 20:31


Мислех да не пиша в тая "изсрана" тема. Но прочетох доста глупости.
Та накратко.
Около мен има хора, които с това се занимават. Продават коли,нов,стар внос. Колеги от форума са ми писали неведнъж да погледна определен автомобил. Никога не съм отказвал,и винаги съм описвал какви проблеми съм отбелязал.
Да ви питам,Като купувате от Плевен,известни търгаше на боклуци, прословутите Дупница и Горубляне,с. Труд, по-малки боклуци ли купиЕте?
Смешни сте! Смешни...
Идва автовоза,и търгаша от Дупница, Горубляне дава пакетна цена,и цялата "стока" заминава по направление. Ма е купена от Дупница, или Горубляне,или Труд,а мое и Плевен.
Поне 7-8 коли съм препоръчал в рамките на 5-6 години. Ората още ги карат,и определено са ми благодарни. Някои от хоратаората са ми близки,някои напълно непознати.
И те така те...
Пийте си пиеньето редовно,и да сте живи и здрави.


Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот muns61 » Съб 02 окт 2021 20:37


Моето наблюдение е, че в Плевен боклуците процентно са повече от във Враца.


Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот 777 » Съб 02 окт 2021 22:49


Zdravko Zankov написа:Мислех да не пиша в тая "изсрана" тема. Но прочетох доста глупости.
Та накратко.
Около мен има хора, които с това се занимават. Продават коли,нов,стар внос. Колеги от форума са ми писали неведнъж да погледна определен автомобил. Никога не съм отказвал,и винаги съм описвал какви проблеми съм отбелязал.
Да ви питам,Като купувате от Плевен,известни търгаше на боклуци, прословутите Дупница и Горубляне,с. Труд, по-малки боклуци ли купиЕте?
Смешни сте! Смешни...

Нещо се засягаш на тема твоя град, а? За твое разочарование, Враца е "световно" известна с авто-боклуци. Много повече от Горубляне и Дупница. Така че може да се напъваш и изхвърляш, но е добре да си свериш часовника. Ясно, че повечето издънки са с евтини оферти, но е някакъв местен спорт търговията с окаяни бройки.


Потребителски аватар
MamaMy
Мнения: 890
Регистриран на: Вто 27 юни 2006 22:33
Автомобил: Galaxy
Двигател: AUY
Местоположение: Едно малко село край Плевен

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот MamaMy » Съб 02 окт 2021 23:58


В Плевен боклуците са същите. Хората като гледат наличното и после разкрасените обяви в интернет си мислят, че Враца е по-добре. Еми не е. Да те успокоя, същите боклуци са и колите и търговците.


Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот Водния дух1 » Нед 03 окт 2021 7:25


Три коли съм купувал от района. Две от Враца и една от Монтана. От Враца колите са купени от частно лице,а монтанската беше нов внос,но пак от частно лице. И трите са си в движение и не са имали никакви драми с глави,съединители,документи и т.н. Зависи на каква кочинка ще се натресеш- може да е от Враца,може да е от София ,Варна ... Определено обаче там колите са по-евтини с по едни 1000лв от Русе...


Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот 777 » Нед 03 окт 2021 10:02


Водния дух1 написа:От Враца колите са купени от частно лице

Пита ли продавачите те откъде са ги купували? Вероятно Дупница, Горубляне или друго място.


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12793
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот Zdravko Zankov » Нед 03 окт 2021 10:23


Роско,с радиото не моШ да спориш!
:mhihi


Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот Водния дух1 » Нед 03 окт 2021 12:14


777 написа:
Водния дух1 написа:От Враца колите са купени от частно лице

Пита ли продавачите те откъде са ги купували? Вероятно Дупница, Горубляне или друго място.

Не ,не съм питал. Просто се качвам,карам малко и толкоз.Аз и не съм махнаджия де... Е,после докато пътувам до Русе съм в леко напрежение,но съм нямал проблем. Не виждам никаква разлика(освен в цената) в автомобилите по нашите автокъщи ,и плевенските или врачанските автокъщи. Едни и същи дараци.


Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот 777 » Нед 03 окт 2021 12:19


Въпросът е в концентрацията на проблемни коли при местните търговци.



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 76 госта