
Като бивш собственик на такъв автомобил нещата като +/- са ми ясни, въпреки че бях твърдо решен да не взимам пак TDI поради ред причини нещата бавно но славно клонят пак в тази посока.
Все още се оглеждам и за читави бройки от 1.6 16V и ако изпадне такава също е вариант, защото автомобила ще се кара малко и предимно градско по 20-30 км. дневно.
Та сега на въпроса какво мислите за този автомобил и по-важното някой колега от Пловдив и региона да не би съвсем случайно да е ходил на оглед или да има инфо за колата или автокъщата?
Другия ми въпрос е дали този мотор 1.9 / 101к.с. е помпа дюза и дали турбото е с променлива геометрия или не.
За AGR мотора знам че е с обикновенна турбина но по-спомен си мисля че имаше още един мотор от гамата който също е без променлива геометрия на турбото

http://www.cars.bg/u649549