Питане за Поло 2001 г

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
boardmania
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 20 фев 2013 21:56
Автомобил:
Двигател:

Питане за Поло 2001 г

Мнениеот boardmania » Сря 20 фев 2013 22:12


Здравейте, колеги. Нов съм във форума и все още не съм пускал много теми, но сега реших да създам една, защото ми предстои покупка на автомобил. Предлагат ми едно Поло 2001 г, на 113 000 км в общо-взето добро техническо и козметично състояние. Единственото нещо, което не мога да разбера какво значи е надписът "service", който се намира точно под общия брой километри, километражът е електронен. Дали това значи, че количката има нужда от обслужване, което не е направено навреме или този индикатор крие по-сериозно рискове. Между другото като гледам едно 80% от обявите в мобиле.бг за Поло и Лупо от тези години, този символ свети долу на километража. Толкова неизправни коли ли се продават? :eek Забравих да поясня: колата е 1,4 бензин, 75 коня и може би ще я взимам от 1-ви собственик. Извинявам се предварително ако въпросът ми е глупав или темата вече я има....Просто бързам




mustafa89
Мнения: 22
Регистриран на: Пон 05 мар 2012 19:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Kubrat

Re: Питане за Поло 2001 г

Мнениеот mustafa89 » Чет 21 фев 2013 8:23


Колата не е обслужена, някои от сервизните интервали е изтекъл.


Stef4osg
Мнения: 52
Регистриран на: Сря 06 юли 2011 10:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Питане за Поло 2001 г

Мнениеот Stef4osg » Чет 21 фев 2013 8:46


boardmania написа: Толкова неизправни коли ли се продават? :eek


Отговора е ДА ! Не бързай , по добре с човек който знае доста за VW , защото после те чакат ГОЛЕМИ проблеми и даване :th_up И пак ти казвам НЕ БЪРЗАЙ , кола може да се търси с месеци и дори години - зависи от критерийте .
Успех !



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта