Некоректни автокъщи!

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
alex77777
Мнения: 63
Регистриран на: Вто 05 май 2009 0:40
Автомобил: Поло МК6
Двигател: tsi
Местоположение: София

Re: Некоректни автокъщи!

Мнениеот alex77777 » Пет 20 авг 2021 20:46


Здравейте, колеги, да имате впечатления от тази автокъща, гледам Полото
https://selectautobg.mobile.bg/




Потребителски аватар
Petrolhead
Мнения: 2112
Регистриран на: Сря 02 сеп 2009 9:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Некоректни автокъщи!

Мнениеот Petrolhead » Съб 21 авг 2021 7:11


alex77777 написа:Здравейте, колеги, да имате впечатления от тази автокъща, гледам Полото
https://selectautobg.mobile.bg/


Собственикът е наш човек стар форумен голфаджия. Взимай смело


Потребителски аватар
toraborat
Мнения: 934
Регистриран на: Пет 19 апр 2013 22:09
Автомобил: VW Bora
Двигател: ASZ 2002
Местоположение: София

Re: Некоректни автокъщи!

Мнениеот toraborat » Съб 21 авг 2021 10:07


hooligan_sk написа:AUTO TRADER
София, бул.Самоковско Шосе 169 преди Панчарево срещу хотел Галант

Закупен БМВ Х3 2008г. Потрошена и замазана раздатка, която изкарва 50км след покупката. Типично - плащания само в кеш, договор на измислена цена.

Изчаках да мине време да видя дали ще изрева и аз. При мен вече 10к км няма проблеми. Швейцарка в много натурален вид, седеше опръскано от кафе даже по вратата. Но там май са няколко автокъщи, аз я взех от един много спокоен и адекватен търговец, направо си ме грабна с отношение. Иначе да, цената по документите е бутафорна, плаща се кеш, премиум автомобил по-скоро не бих рискувал да взема така.


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7820
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Некоректни автокъщи!

Мнениеот hooligan_sk » Нед 22 авг 2021 12:37


Към отношението нямам забележки, факт. От най-приятните търговци. От колата реално също няма забележки, абсолютно перфектен екземпляр, с изключение на потрошената раздатка. Струва си покупката въпреки нея и след като се рециклира, се кара без никакви драми. Но е абсолютно джамбазки трик на търговеца това.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Некоректни автокъщи!

Мнениеот Vlad777 » Пон 30 авг 2021 10:13


Последните 3 мнения заминаха, защото нямат нищо конкретно и не са назовани имена на автокъщи, с отзиви за тях. Темата не е за общи приказки.


dreamsover
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 08 окт 2021 15:13
Автомобил:
Двигател:

Re: Некоректни автокъщи!

Мнениеот dreamsover » Пет 08 окт 2021 15:19


Здравейте,
Бих искал да попитам дали някой има опит с тези две автокъщи в София:
Option M
PAN Auto

Благодаря предварително на всички!


NickOne
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 09 окт 2021 17:21
Автомобил:
Двигател:

Re: Некоректни автокъщи!

Мнениеот NickOne » Съб 09 окт 2021 17:31


Никога не ходете в автокъща ХРИС АУТО/HRIS AUTO в квартал Орландовци, пълен измамник. омайва те и лъже че колата има всички документи за сервиз, като казва че ще ги снима и ще ги прати , че са му в апартамента докато му дадеш капаро и след това се оказва ,че няма никакви документи ,което значи че те е измами с всичко, което е казал за колата . Дадох му 300 лв капаро и след това не ми ги върна, въпреки че той ме излъга с документите и имах основание да си взема капарото.
,


dontwarrior
Мнения: 10
Регистриран на: Пон 11 окт 2021 9:29
Автомобил:
Двигател:

Re: Некоректни автокъщи!

Мнениеот dontwarrior » Нед 24 окт 2021 13:57


dreamsover написа:Здравейте,
Бих искал да попитам дали някой има опит с тези две автокъщи в София:
Option M
PAN Auto

Благодаря предварително на всички!


В Pan auto гледах това https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=lyk7u3

Километрите са 547к на последния преглед в Италия според carfax, ходихме сутринта, акумулатора не запали, запалиха с го с буустър.
Искахме да я дигнем на крик и да направим диагностика, предложиха ни сервиза в съседство(!), който за жалост си беше счупил подемника:)

Въпреки красивото купе не ми се занимава с измамници които даже не искаха да я закараме на друг сервиз.


Ники123
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 27 окт 2021 19:21
Автомобил:
Двигател:

Re: Некоректни автокъщи!

Мнениеот Ники123 » Сря 27 окт 2021 19:32


Колеги, ето и поредната некоректна автокъща - Боби кар с. Труд! Купихме кола от тях, която се оказа с изтърбушен катализатор. Естествено, бяха се постарали да изтрият грешките в компютъра, но след петдесетина километра изписа грешка. Цялата кола беше отдолу в ръжда, но беше пръсната със съответния цвят за да не личи. Други елементи бяха "бинтовани" със силикон. Беше отказана всякаква комуникация. Не се лъжете да купувате от тях каквото и да било!!!


Потребителски аватар
Rat Fink
Мнения: 387
Регистриран на: Пет 04 юли 2014 11:15
Автомобил:
Двигател: 1 8t AUM 2 3DISI
Местоположение: София

Re: Некоректни автокъщи!

Мнениеот Rat Fink » Нед 07 ное 2021 7:21


Автокъща Бомиауто некоректна. Този лексус Lexus CT200h 1.8*HYBRID* беше преди седмица на 258000км или повече даже, сега е на 149000км изведнъж... А уж не въртяли километражи вече.


mircho85
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 02 фев 2011 12:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: shumen

Re: Некоректни автокъщи!

Мнениеот mircho85 » Вто 23 ное 2021 7:02


Автокъща Цвете 7 Ловеч е некоректен. В момента има vw caddy което е в България, а на обявата пише че е очакван внос и иска капаро да го запази. Колата не отговаря на техническото състояние което е описано и най вероятно е магарена в България.


Merder
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 06 яну 2022 10:58
Автомобил:
Двигател:

Re: Некоректни автокъщи!

Мнениеот Merder » Чет 06 яну 2022 11:00


Някой има ли наблюдения над LEMARK AUTO гр.Самоков?
Харесал съм акорда там, но гледам от доста време се е задържал непродаден
Благодаря


snakeface
Мнения: 2
Регистриран на: Вто 24 юли 2018 19:14
Автомобил:
Двигател:

Re: Некоректни автокъщи!

Мнениеот snakeface » Нед 19 юни 2022 20:17


Здравейте, искам и аз да споделя моя неприятен опит с автокъща ВАНКАУТО с. Труд.
Колата Опел Астра H визуално беше добре с очаквани дребни забележки за годините си. Закарах я на сервиз - и там дребни забележки.
В момента, в който я подкарах с регистрацинните номера, започнаха да се забелязват разни неща. След обслужване и малко разглабяне за търсене на един "дребен" проблем (теч на масло) се показаха такива поразии, толкова немърливо закърпени, че добре, че съм успял да стигна жив до града, в който живея... Да добавим и едни уж "хубави" гуми, който след сваляне се оказаха толкова нацепени, отново с голям риск за каране. Има и още неща, но няма нужда от толкова подробности, просто имайте не едно, а няколко наум ако все пак решите да купувате нещо от там, но по-добре стойте далеч.


Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Некоректни автокъщи!

Мнениеот 777 » Нед 19 юни 2022 23:12


snakeface написа:Здравейте, искам и аз да споделя моя неприятен опит с автокъща ВАНКАУТО с. Труд.
Колата Опел Астра H визуално беше добре с очаквани дребни забележки за годините си. Закарах я на сервиз - и там дребни забележки.

Да разчиташ на сервиз в с.Труд е доста наивно. Все едно да обменяш валута с цигани на улицата и да се учудиш като те измамят накрая.


snakeface
Мнения: 2
Регистриран на: Вто 24 юли 2018 19:14
Автомобил:
Двигател:

Re: Некоректни автокъщи!

Мнениеот snakeface » Нед 19 юни 2022 23:47


В Пловдив беше на преглед.



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта