Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
kamaza11
Мнения: 237
Регистриран на: Чет 06 дек 2018 16:34
Автомобил:
Двигател:

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот kamaza11 » Съб 12 дек 2020 8:37


Не, обратното е пич... Някой ти беше споделил мнение за някаква друга кола, а ти започна с обидите и едва ли не, че си с най- великата кола. Това вече е България. И не, не завиждам, вече имам по- добра ЗА МЕН кола. Ти какво хвалиш ми е все тая, все пак си се возя на моята. Не ми беше дерт, че пишеш за туарега, но се ядосах как повиши тон на другите пишещи..




Потребителски аватар
silent
Мнения: 2618
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 22:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот silent » Съб 12 дек 2020 10:15


williams_vn написа:Гроздето е кисело така е . аз като го купувах беше 9 годишен сравнително нова машина, ти тогава само си си мечтал за такава и няма как да сравнявате рено меган със туарега ти да не би да караш някои пежо или ситруен .Такава исках такава взех имам пари да я поддържам за сега не е проблем колко гори и какво сменям аз го плащам не някои друг

Не че нещо ма аз имам нова бюджетарка за 30бона кеш....така че въпрос на вкус при това не кисел защо не съм си взел туарег....и така като те чета как се вживяваш в дискусията си мисля че вероятно си от тези дето условно нямат 5 лева в джоба нагъват букани от село ма вижте ме кой съм аз с каруца на старо...нищо лично и спирам до тук....за всеки влак си има пътници и има хора които намират това което търсят точно в жени които не са за улицата но са им верни до гроб ...респективно в рено ситроен пежо и още каквот друго се сетиш....и в никакъв случай не са нещо по-малко от теб....


Потребителски аватар
williams_vn
Мнения: 723
Регистриран на: Сря 24 окт 2007 20:05
Автомобил: tuareg G-3 GTIedition
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот williams_vn » Съб 12 дек 2020 15:11


Хейтваите си колкото искате дремем ми на ... всеки кара кола каквато иска а за да сравнявате коли от различна марка и клас маи не е тука мястото . Не ми се спори с хора дето нямат идея за какво става въпрос въобще няма да падна на вашето ниво някои беше казал да не спориш с такива хора няма да уточнявам с какви точно сами ще се сетите . темата съм я пуснал за съвсем друга цел.


Потребителски аватар
williams_vn
Мнения: 723
Регистриран на: Сря 24 окт 2007 20:05
Автомобил: tuareg G-3 GTIedition
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот williams_vn » Вто 26 яну 2021 21:48


от вчера сме с нов горен носач два тампона от зад и нови гофрирано предпазителя на въздушното окачване от пред всичко около 450 лева


Потребителски аватар
williams_vn
Мнения: 723
Регистриран на: Сря 24 окт 2007 20:05
Автомобил: tuareg G-3 GTIedition
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот williams_vn » Съб 20 мар 2021 18:10


вчера светна лампата за износени накладки гледам задните свършили , смяна и на предните макар , че имаха още 40 % викам си така и така са свалени и разбира се маслото на което оставаха още 500 километра до 10 хил. ама накладките го изпревариха предни и задни текстар около 350 лева


Потребителски аватар
williams_vn
Мнения: 723
Регистриран на: Сря 24 окт 2007 20:05
Автомобил: tuareg G-3 GTIedition
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот williams_vn » Нед 29 авг 2021 9:20


колата взе да прекъсва светна чека , лошо викам си закачам компа и .... 1 цилиндър зле .вадя свещите свършили ами те на малко над 80 хил. нови свещи и две бубини и сме пак на пътя . 6 свещи и 2 бубини свещи 180 лева бубините 150 общо 330 лева


Touareg 3.2 petrol
Мнения: 2
Регистриран на: Съб 15 апр 2023 19:06
Автомобил:
Двигател:

Re: Обслужване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот Touareg 3.2 petrol » Пон 24 апр 2023 11:19


Здравейте колеги :) наскоро станах собственик на Туарег 2003г 3.2 бензин,автомат (малко по неволя, понеже трябваше да се отърва от предната си кола и направих бартер с доплащане). Джипа като цяло ми харесва макар и малко старичък, но още повече ми хареса работата на двигателя, почти не се чува! Та искам да направя основното обслужване, като имам предвид смяна на маслата на двигателя, скоростната кутия и диференциала. До тук съм сменил вс накладки и акумолатора. Моля за препоръки за видовете масла както и за основни сменяеми части по скоростната кутия! Не ми се рискува да не сменя нещо като спестя 200-400лв и после евентуално да ме върне в първи клас :D
Също така искам да попитам дали някой знае адреса и тел номер на MG Motor Gas понеже е с такава газова уредба.
Благодаря предварително и желая дълги безаварийни км на всички!


Потребителски аватар
Ивайло Димов
предупреждение за БАН
Мнения: 1519
Регистриран на: Пон 31 май 2021 19:02
Автомобил: Seat Toledo
Двигател: 1800 -20V -AGN -1999
Местоположение: Шумен

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот Ивайло Димов » Пон 24 апр 2023 16:23


G055025A2- масло за скоростната кутия

G055015A2 -масло за трансферната кутия

За двигателя VW 502 5W40 ACEA A3/B4
Но има и вариант за VW 503 0W30 ACEA A5/B5 ...трябва да се види по рама . Скъпо и безмислено за 20 годишна кола .Стандартното масло е идеално .

За дифа трябва повече инфо дали се заключва или не.

Останалото като течности ,антифриз G12+,спирачна течност DOT4 ,хидравлика G00400.

Честита придобивка и безаварийни километри.

Да допълня ,кутията е Aisin събира на сухо 12 литра ,при обслужване около 9.5 литра .За маслото на диференциала е важно дали е обикновен или с ограничено приплъзване (Limited slip)

Последна промяна от Ивайло Димов на Вто 25 апр 2023 15:06, променено общо 1 път.


Touareg 3.2 petrol
Мнения: 2
Регистриран на: Съб 15 апр 2023 19:06
Автомобил:
Двигател:

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот Touareg 3.2 petrol » Вто 25 апр 2023 12:40


Ивайло Димов написа:G055025A2- масло за ...



Благодаря за отговора колега, жив и здрав и безаварийни км!

Последна промяна от radotom на Вто 25 апр 2023 14:29, променено общо 1 път.
Причина: Моля, избягвайте ненужните цитати.



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 78 госта