Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
drotomir
Мнения: 626
Регистриран на: Съб 27 окт 2012 20:30
Автомобил: Polo 9N3 2008 1.4 16V
Двигател:
Местоположение: warna

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот drotomir » Вто 18 авг 2020 17:13


Исках да сравня да , и двете коли ще ми придвижат задника от т.а до т.б , даже не 10 пъти а 20 пъти е разликата в обслужването защото това е за период от 6 години а при мен близо 11 години. По скоро сравнявам чупливостта на моделите независимо че едното е висок клас и би следвало да се чупи по малко , но явно не е така.




Потребителски аватар
joro_kem
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3923
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 7:11
Автомобил: Octavia I Tour Octavia III FL
Двигател: AXR DFFA
Местоположение: Пловдив

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот joro_kem » Вто 18 авг 2020 18:22


То и жп-то придвижва задници от точка А до точка Б, ама темата е за друго


Потребителски аватар
kokito_1985
Мнения: 113
Регистриран на: Чет 16 окт 2008 10:14
Автомобил: audi 90 coupe
Двигател: 6a 1992
Местоположение: Габрово

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот kokito_1985 » Чет 10 сеп 2020 14:52


Колеги как са с разхода на масло издържли ви са моторите


Потребителски аватар
williams_vn
Мнения: 722
Регистриран на: Сря 24 окт 2007 20:05
Автомобил: tuareg G-3 GTIedition
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот williams_vn » Чет 10 сеп 2020 18:43


зависи от кракът на тоя които кара аз като я карам полапва масълце сега я кара жената явно по кротко и почти не доливам 2 литра за 10000 километра чак се учудих , сега е със ЕЛФ 5W40 пробвал съм и кастрол и тотал и оригинално масло няма разлика , сега обаче с елфчето явно е добре


Потребителски аватар
williams_vn
Мнения: 722
Регистриран на: Сря 24 окт 2007 20:05
Автомобил: tuareg G-3 GTIedition
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот williams_vn » Съб 12 сеп 2020 13:31


Еее не седя и се чудя мамка му и рено кво му е хубавото и какво му е удоволстието , но се сетих значи , реното е като дебелата жена дава от пред дава от зад ,готви пере чисти гледа децата абе всичко пълна програма .. абе има едно голямо НО... срам те е да се показваш с нея по улиците щото е ... абе не е добре , не че нещо ама туарега е като мис-ка хубав е красив ама пълен с болести ама си е друго като го изкараш и да се разходи с него всички се обръщащ да го загледат така смятам да приключа спора за кои какво кара кои за каквото има пари според мене


Потребителски аватар
kokito_1985
Мнения: 113
Регистриран на: Чет 16 окт 2008 10:14
Автомобил: audi 90 coupe
Двигател: 6a 1992
Местоположение: Габрово

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот kokito_1985 » Съб 12 сеп 2020 16:50


:mhihi


Потребителски аватар
williams_vn
Мнения: 722
Регистриран на: Сря 24 окт 2007 20:05
Автомобил: tuareg G-3 GTIedition
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот williams_vn » Вто 15 сеп 2020 20:11


днес жената звъни нещо със задната гума отивам еми те на 6 години позаминали вече цицина излязла и съска там викам си аиде даваи 4 нови гуми и да се приключва все пак детето вози . утре ще мина да видя и зимните как са ако са под 6мм тая зима ще взема и 4 зимни новички да си има


Потребителски аватар
jordan17772
Мнения: 659
Регистриран на: Пет 01 ное 2013 22:55
Автомобил: Golf IV 105ps + Passat B6 200ps
Двигател: BCB + CAWB

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот jordan17772 » Вто 15 сеп 2020 20:28


Какви зимни си се ориентирал?


Потребителски аватар
williams_vn
Мнения: 722
Регистриран на: Сря 24 окт 2007 20:05
Автомобил: tuareg G-3 GTIedition
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот williams_vn » Нед 20 сеп 2020 18:17


нямам никаква идея сега карам с ако се не лъжа със GENERAL GRABBER GT 255/55/19 нещо такова , зимните ми са пак същата марка и същия размер имам два комплекта еднакви джанти. ще взема пак същите наи вероятно доволен съм нямам забележка


Pirgov
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 10 дек 2020 17:11
Автомобил:
Двигател:

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот Pirgov » Чет 10 дек 2020 17:20


Колега след като внимателно изчетох цялата тема не разбрах какъв модел Touareg си купил
Монтира ли му газова уредба

Този разход които визираш на газ ли е или на бензин


Потребителски аватар
williams_vn
Мнения: 722
Регистриран на: Сря 24 окт 2007 20:05
Автомобил: tuareg G-3 GTIedition
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот williams_vn » Чет 10 дек 2020 23:25


ти колега маи не четеш добре мотора е 3.2 2005 година след това не стават за газова уредба , уредба имаше монтирана в италия марка BRC


Потребителски аватар
silent
Мнения: 2618
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 22:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот silent » Пет 11 дек 2020 8:53


williams_vn написа:Еее не седя и се чудя мамка му и рено кво му е хубавото и какво му е удоволстието , но се сетих значи , реното е като дебелата жена дава от пред дава от зад ,готви пере чисти гледа децата абе всичко пълна програма .. абе има едно голямо НО... срам те е да се показваш с нея по улиците щото е ... абе не е добре , не че нещо ама туарега е като мис-ка хубав е красив ама пълен с болести ама си е друго като го изкараш и да се разходи с него всички се обръщащ да го загледат така смятам да приключа спора за кои какво кара кои за каквото има пари според мене

В твоя стил честно казано за мен пък туарега е грозно куче булдог....което няма как да обясниш на стопанина му камо ли пък да го убедиш в грозотата му ...и сори ама е мнооого далече от миска...вроятно го докарва най-много до мара отварачката с големите джуки....единствената жипка която ми харесва на Фолкса е атлас/терамонт като дизайн..и донякъде най-новия туарег...старите са грозотии....въпрос на вкус...как е рекла баба меца...като включим и факата че всеки втори тъмнозелен швед е с туарег и q7 ца да ти се отще такъв жип...


Потребителски аватар
williams_vn
Мнения: 722
Регистриран на: Сря 24 окт 2007 20:05
Автомобил: tuareg G-3 GTIedition
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот williams_vn » Пет 11 дек 2020 19:09


Гроздето е кисело така е . аз като го купувах беше 9 годишен сравнително нова машина, ти тогава само си си мечтал за такава и няма как да сравнявате рено меган със туарега ти да не би да караш някои пежо или ситруен .Такава исках такава взех имам пари да я поддържам за сега не е проблем колко гори и какво сменям аз го плащам не някои друг


Потребителски аватар
kamaza11
Мнения: 234
Регистриран на: Чет 06 дек 2018 16:34
Автомобил:
Двигател:

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот kamaza11 » Пет 11 дек 2020 20:17


Тоз па и тоя, името не може да си напише на български, тръгнал само да плюе наляво надясно и да хвали тоя туарег.. Цинганяр!
Не знам дали колата ти е миска, но явно жената ти е дебела и грозна, та само количката ти е останала на тоя живот като най- хубаво нещо.
Със здраве, по-малко хвалби и по- нормално писане. И не забравяй, че винаги има хора с по- добри коли от твоята, така че се кротни малко.

Последна промяна от IvanMan на Съб 12 дек 2020 9:18, променено общо 1 път.
Причина: Нарушаване на т.7 от правилата! Получаваш официално предупреждение!


Потребителски аватар
williams_vn
Мнения: 722
Регистриран на: Сря 24 окт 2007 20:05
Автомобил: tuareg G-3 GTIedition
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот williams_vn » Пет 11 дек 2020 21:21


нека има ама не си ти нали се сещаш , аз какво карам си е моя работа само не разбрах на вас какво ви пречи в крайна сметка нито сте ми я купували нито ми я поддържате само хейтвате ама да извинявам се тука е България ,завиждайте колкото си искате мене не ми пука



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта