Избор на учебен автомобил

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8112
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: Избор на учебен автомобил

Мнениеот Bai Sando » Пон 07 юли 2014 20:38


Dagestan написа:1.6 102к.с. си е обикновен пълен инжекцион MPi, който се газифицира повече от успешно. Варианта, на който сте се спрели е отличен според мен, в Разград един от най-добрите инструктори кара на Голф 6 1.4 с газов инжекцион и аз поне не знам да не е успял да научи някого да шофира.
Аз също съм останал с впечатлението, че дизелите, особено 1.9тди на ВАГ се гасят доста лесно при потегляне, но може и да съм се заблудил. Ако не успеете да намерите добър Голф 5 за тези пари, Голф 4 1.8 125к.с. също е добър вариант. Там поне от опит знам, че за да успееш да го изгасиш при тръгване, си трябват доста каръчески способности.

П.П. При не толкова сигурна работа (сега започва), аз поне не бих рискувал с лизинг. По-нататък, когато се утвърди в бранша може, но не и в началото, понеже не се знае как ще тръгнат нещата.

И ти си прав.Щом е нов в бранша,по-добре да започне с по-стара кола докато си изгради някакво име в бранша.После може да помисли и за нова на лизинг :smile




Потребителски аватар
Nafta
Мнения: 1752
Регистриран на: Чет 02 авг 2007 13:40
Автомобил:
Двигател:

Re: Избор на учебен автомобил

Мнениеот Nafta » Вто 22 юли 2014 17:06


Kotlenskiq написа:За учебен автомобил аз мисля , че трябват по малки конски сили :D


Напротив.Аз карах курсовете на Е34 523 :mhihi .


stoyan0304
Мнения: 516
Регистриран на: Чет 21 ное 2013 21:35
Автомобил:
Двигател:

Re: Избор на учебен автомобил

Мнениеот stoyan0304 » Вто 22 юли 2014 17:21


Аз карах на голф 3 тди 110 к.с. Но никога няма си купя голф, това беше първи и последен път когато карах голф. Причината не че мразя голфаджиите или голфовете, но са пренаситено много в българия с такива коли, а аз обичам различното и един клас по нагоре о от към лукс, качество и комфорт. Лично мнение не съдя никой и не искам да става спор.



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 66 госта