Мнение по конкретна обява Mitsubishi Space star 1.8

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
agumba
Мнения: 826
Регистриран на: Пон 07 мар 2011 20:34
Автомобил: Honda Civic 7ма генерация
Двигател: 1600 VTEC 110 hp
Местоположение: Ст.Загора

Re: Мнение по конкретна обява Mitsubishi Space star 1.8

Мнениеот agumba » Чет 20 авг 2015 9:47


Ситроен и рено посмъртно няма да взема, имам някаква предубеденост. По пежо се заглеждах, преди да взема голфа, по едно 307, но набърже ми охладиха мераците и там. Дето е казал сърбина - ...со борче, со мачка и со пичка, не радим... :mhihi ! А пък и тия, гореизброените, не са ли нещо от типа на закритите пикапи, не миниванове? Какво ще лангъркам в тия пикапи, замразени свински бутове ли? Като цяло, ориентацията ми е към нещо японско, макар че, точно на мицубишито си пише - Нидерландия :icon_lol




Потребителски аватар
tdi fen
Мнения: 4244
Регистриран на: Пет 05 юни 2009 19:45
Автомобил: Skoda Octavia 1U Renault Clio
Двигател: TDI AGR
Местоположение: София

Re: Мнение по конкретна обява Mitsubishi Space star 1.8

Мнениеот tdi fen » Чет 20 авг 2015 11:16




Вълчан
Мнения: 880
Регистриран на: Нед 17 мар 2013 20:11
Автомобил: Mazda 5
Двигател:

Re: Мнение по конкретна обява Mitsubishi Space star 1.8

Мнениеот Вълчан » Чет 20 авг 2015 21:21


Точно преди 10 месеца си взех такова но 114 коня.Вече над 3000км освен обслужването нищо друго не съм пипнал.Един от наи здравите модели на Мазда.Леко спартански но безпроблемен.


Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8114
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: Мнение по конкретна обява Mitsubishi Space star 1.8

Мнениеот Bai Sando » Чет 20 авг 2015 22:32


Е,изглежда по-добре от спейстар-а. :biggrin
Специално на тая от обявата и съдейки по ръждясалия теглич и това,че е купена от Германия бих огледал купето под лупа :wink


brus69
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 30 мар 2010 22:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе България

Re: Мнение по конкретна обява

Мнениеот brus69 » Вто 07 дек 2021 15:09


[quote="agumba"]Аз пък чух точно обратното, четох го в мицубиши форума! Пък и за кой пасат иде реч, за да ги сравняваме? Макар и да се води японска кола, сглобката и производството и са в Европа, има сходство с волво, а пък и отзивите, които съм чел досега, не са никак лоши! Има и малко сантиментален момент, все пак, всички знаем, че мицубиши не се ограничават само с производство на коли. Такъв момент е, че Мицубиши Илектрик доставят електрическата част /може би и електрониката, не съм сигурен/, за, може би, най-добрите в света програмни машини, с марката МAZAK, наричат ги мерцедесите на CNC машините! Работил съм на такива машини, наистина си заслужават името, смятам и занапред пак да работя на такива, наистина е удоволствие, който е от бранша, ще ме разбере! Така че, не вярвам колите им да са калпави, може би, са твърде неизвестни!


Здравейте, гледам че тази дискусия е доста отдавна, но понеже и аз съм на път да си махна рено сафран което имам и да закупя от един съсед гореспоментатото Мицубиши спейс стар да попитам наистина ли му е толкова скъпа поддръжката все пак рено сафран определено не е с евтина поддръжка като дърта френска S класа, благодаря предварително



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 175 госта