Passat b5,5 2004 комби vs audi a6c5 2003 комби

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
AnCh0
Мнения: 139
Регистриран на: Вто 18 яну 2011 21:20
Автомобил: Гетеи
Двигател: не го знам ама бяга xD
Местоположение: Varna

Passat b5,5 2004 комби vs audi a6c5 2003 комби

Мнениеот AnCh0 » Нед 29 дек 2019 21:52


Зравейте колеги предлагат ми бартер за ауди а6 2003 комби душегуб 2.5 180 коня куатро автомат BAU мотор.Струва ли си офертата и този 180 коньов мотор.
Пасата е 2004 2.0 тди 136 коня 6 скорости.
Ако може инфо от колеги с наблюдение върху такъв мотор.

Имам инфо. За колата че е обслужена мотор,кутия(рециклирана) оставаща няколко месеца гаранция има чип качвана на дъно 200 коня на мотор има извадени, подменени дискове и накладви и т.н
Колата я карах като първи впечатления доста спокойно работи автомата плавно и леко сменя не пуска назад, но пак ме яде тази слава с този мотор.




cecoa1
VW експерт
VW експерт
Мнения: 1838
Регистриран на: Пет 22 апр 2011 20:21
Автомобил: Passat 4motion[откраднат вече]
Двигател: AVF

Re: Passat b5,5 2004 комби vs audi a6c5 2003 комби

Мнениеот cecoa1 » Нед 29 дек 2019 22:19


Даже в най-добрият случай, поне разхода на гориво ще е доста нагоре.


Потребителски аватар
silent
Мнения: 2618
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 22:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Passat b5,5 2004 комби vs audi a6c5 2003 комби

Мнениеот silent » Вто 31 дек 2019 10:09


При идентично техническо състояние Аудито е по-добрият автомобил....ключа е в отговора на въпроса защо ти се предлага смяна кон за кокошка...
Двигателят както отбеляза е силно съмнителен и за кола на години е потенциален проблем.
Като човек патил с автомат от тия години ще кажа че автомата на толкова стара кола също е потенциален проблем ...стари са убити от каране...на малко места ги правят...в общи линии не особено качесвено често ги ремонтират с части втора употреба за сметка на това ремонта е много пари.... при това и двигателя и автомата не са кон на който да погледнеш зъбите и да кажеш а добре са много ще кара...както днес всичко е наред утре може да си няколко хиляди назад....Аз не бих се занимавал с пообни размени ако колата ми е наред....
Забравих да кажа ...това че кутията е минала през ремонт нищо не значи...сложен агрегат е както споменах по горе ремонтира се хм......



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта