vw cc vs. vw passat cc

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
EvgeniiOnegin
Мнения: 81
Регистриран на: Нед 18 окт 2020 8:44
Автомобил: cc
Двигател:

vw cc vs. vw passat cc

Мнениеот EvgeniiOnegin » Нед 18 окт 2020 10:10


Здравейте!

От няколко седмици съм се запалил за покупка на vw (passat) cc. Изчетох много от свързаните теми, но още имам няколко въпроса.
Колата ще се кара предимно извънградско.

1. Коя от версиите е по-сполучлива и добра? (vw cc след 2012 или passat cc до 2011) Има ли големи промени между моделите освен предната решетка и стоповете? Проблемите (които четох в друга тема) за DPF само за фейслифта ли важат? Има ли смисъл да се дадат повече пари за по-нова?

2. Кои от двигателите и скоростните кутии са най-сполучливи? Досега съм карал предимно бензин/газ с ръчни предавки. Нямам нищо против обаче да се кача и на автоматик дизел? Пак от темите има противоречиви мнения за 3.6. При 2.0TSI и 2.0TDI освен турбото има ли друго, което да ме притеснява? :bishop

3. Какво е качеството на екстрите по колата? Скъпа ли е замяната им при повреда?

4. По сайтовете е пълно с нов внос "американки". Цената им е доста по-ниска от тази на европейските, възможно ли е това да са автомобили повредени от торнадо и т.н.?

Благодаря на отзовалите се по темата!




Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 58 госта