Passat GTE Variant

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
Piqndurnik
Мнения: 563
Регистриран на: Сря 04 сеп 2013 12:01
Автомобил: Passat Variant
Двигател: CBAB 2010
Местоположение: около Мюнхен

Passat GTE Variant

Мнениеот Piqndurnik » Чет 07 яну 2021 16:31


И преди работех често от вкъщи, но в другите дни си правех по 70-80км. От както се появи, обаче, китайския вирус работя само хоумофис с тенденция това да продължи и след края на пандемията - сменяме офиса с голяма конферентна зала и помещение за сървърите.
Сегашната ми кола ми върши добра работа и хич не ми се сменя, но основните ми пътувания са по 2-3 км до магазина, а такъв режим не е много по вкуса на дизелите. На всичко отгоре навърши 10 години, а опитът ми показва, че след 12-тата година почват много проблеми. Замислям се да сменя сегашния Passat пак с Passat, но по-нов и GTE. Имам ток в гаража и градското ще е на ток. Багажника е по-малък, но за дълги пътувания мога да слагам багажник на покрива.
Та... интересувам се от преки впечатления и, понеже джобните не стигат за нова кола, как да проверя състоянието на батерията?

Другият вариант е да взема някоя малка електричка и да запазя сегашната. Тук има вариант за две коли с един номер, ако не се карат едновременно. Малко по скъпо е, но значително по-евтино от два отделни номера.




Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 187 госта