Плевен - авто битак

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Плевен - авто битак

Мнениеот 777 » Пет 16 апр 2021 15:41


Някой знае ли дали се провежда неделният авто битак в Плевен? Предполагам покрай вируса са го спрели, но дали вече ще го има.




zdravkop64
Мнения: 223
Регистриран на: Сря 10 юли 2019 8:12
Автомобил: Passat B6 4motion
Двигател: AXZ 2009

Re: Плевен - авто битак

Мнениеот zdravkop64 » Пет 16 апр 2021 21:14


Да, заради ковида го спряха, но дали ще има пак битак- не знам. Трябва да проверим.


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12788
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Плевен - авто битак

Мнениеот Zdravko Zankov » Пет 16 апр 2021 22:03


"Остоумния" им кмет е забранил всякакви пазари.


zdravkop64
Мнения: 223
Регистриран на: Сря 10 юли 2019 8:12
Автомобил: Passat B6 4motion
Двигател: AXZ 2009

Re: Плевен - авто битак

Мнениеот zdravkop64 » Съб 17 апр 2021 14:35


За радост кметът ни не е остоумен, а остроумен, и това го признават дори враговете му. А защо е забранил пазара въпросът не трябва да е към него, а към нощниците от НОЩ.


Потребителски аватар
MamaMy
Мнения: 888
Регистриран на: Вто 27 юни 2006 22:33
Автомобил: Galaxy
Двигател: AUY
Местоположение: Едно малко село край Плевен

Re: Плевен - авто битак

Мнениеот MamaMy » Съб 17 апр 2021 14:44


Кмета ни е обикновен продажник и най-малко в определенията за него трябва да стои думата умен. Няма значение каква е комбинацията. По-подходящи думи са нагъл и алчен. Естествено той ще види това мнение защото по цял ден рови в интернет и чете писания за себе си. Въпреки цялата реклама която си прави реално окраде града.


zdravkop64
Мнения: 223
Регистриран на: Сря 10 юли 2019 8:12
Автомобил: Passat B6 4motion
Двигател: AXZ 2009

Re: Плевен - авто битак

Мнениеот zdravkop64 » Съб 17 апр 2021 17:34


Надявам се когато хвърляш такива тежки обвинения да имаш доказателства и вече да си ги внесъл в прокуратурата? А ако пишеш без да можеш да докажеш нищо просто си клеветник.


Потребителски аватар
MamaMy
Мнения: 888
Регистриран на: Вто 27 юни 2006 22:33
Автомобил: Galaxy
Двигател: AUY
Местоположение: Едно малко село край Плевен

Re: Плевен - авто битак

Мнениеот MamaMy » Съб 17 апр 2021 21:11


Ако го клеветя напразно, значи е намерил къде случайно са прибрали мрамора от целия център и го е върнал на гражданите. Беше казал официално, че се е изгубил при транспорта или са го били изхвърлили на боклука. Аз заедно с половин град бяхме свидетели как същият този мрамор се реди на палета и се увива със стреч. Ако е така, тия строители са големи балъци. Първите които си стречосват боклука.
Случайно знам на къде го откараха. Една нова ловешка фирма закупи машини за полиране на мрамор. Ама понеже нямали място къде да го съхраняват го изпратили за Италия. Ами да, той си бил италянски.
За всеки който не знае, мрамора за бившият площад в Плевен е закупен с пари от удръжки от заплатите на всички работещи плевенчани по онова време. Отделно са имали и ленински съботници със същата цел. Цената на мрамора през годините се е променила само нагоре.
Та същия този не информиран кмет е вдигнал око и на Скобелев парк. Моите уважения Здравко, но не му бъди адвокат. Самия той е юрист и ми е ясно, че документално няма и следа от далаверите. Всичко е изчистено, но е обществена тайна. За боклуците ще си замълча. Тя стана общодържавна тайна. И други тайни знам от кухнята, но си ги държа за мен. Иначе почват много да ме лаят кучетата.
Съжалявам за офтопика. :delete



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 178 госта