Мнение за конкретна обява -Passat B7 29000 лв.

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
fur1ous
Мнения: 1345
Регистриран на: Пет 14 окт 2011 15:21
Автомобил: Golf3 - Seat Exeo - Seat Leon
Двигател: 1Z - CFMA - AUQ
Местоположение: София

Re: Мнение за конкретна обява -Passat B7 29000 лв.

Мнениеот fur1ous » Пет 30 сеп 2022 15:28


VWGT написа:
alpinab написа:

А дали не е вариант да си прегледаш кръста, и като цяло да отидеш на невролог? Чак такъв дискомфорт с изтръване дори на дървен ученически стол не се изпитва.


Въпрос на усещане, аз нямам проблеми с кръста нито с крака, но в стария служебен ярис на жената ми изтръпваше десния крак и ме заболяваше гърба след продължително извънградско каране, най неудобната кола която съм карал и най неудобната седалка в която съм седял. 2018г. Ярис хибрид.
Жена ми нямаше проблем, тя е дребничка и нищо не я болеше в тая кола дори след продължително каране.

Та много е индивидуално това.




Потребителски аватар
Danny boy
Мнения: 1933
Регистриран на: Сря 10 яну 2007 18:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Мнение за конкретна обява -Passat B7 29000 лв.

Мнениеот Danny boy » Нед 02 окт 2022 7:59


Много е вероятно да е в самата седалка проблема.
Никога не ми бяха изтръпвали краката от седене, но веднъж ми се наложи да седна на едно малко столче да свърша нещо в къщи , за по- дълго време.
Седях си точно на гъза и в един момент, трябваше да стана. Обаче краката ми не реагираха, бяха изтръпнали, щото нямаше нормално кръвообращение в тях, и ги чувствах като чужди.
Чисто физиологично, при колегата се притискат пътищата във които циркулира кръвта и се получава това нещо.
Според мен решението е или смяна с друга седалка от друг модел примерно б7, или нещо което да неутрализира това притискане между гъза и седалката, разбирайте някаква възглавничка



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта