Фолксваген Фокс регистрация

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
wolf79
Мнения: 6
Регистриран на: Пон 19 ное 2012 19:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Фолксваген Фокс регистрация

Мнениеот wolf79 » Чет 01 дек 2022 10:28


Здравейте колеги. Предстои ми закупуване на втора кола . Спрял съм се на Фолксваген Фокс.
След дълго търсене намерих един подходящ за мен. Но, и сега започват въпросите.
1.Колата е с вписано газово в големия талон, но газовото го няма ( махнали са го защото правило проблеми).В този случай как се процедира при пререгистрация в кат (няма да се сменят номерата)?
2.Колата трябва да мине преглед януари 2023.
Така с липсата на газово ми казаха че най вероятно няма да мине.Вярно ли е това?
3.Заслужава ли си всичките главоболия.
П.с Колата е 2005 година,двигател 1.4 бензин 75 коня , на 225000км със сменен съединител ангренаж и масла .
Моля форума да помогне с мнение . Благодаря предварително. Поздрави.




bbb12
Мнения: 122
Регистриран на: Съб 28 мар 2020 18:53
Автомобил:
Двигател:

Re: Фолксваген Фокс регистрация

Мнениеот bbb12 » Чет 01 дек 2022 14:27


Здравей, без да претендирам, че съм прав, мисля че просто ще те накарат да минеш на канал и това е. През лятото сменях талон на мой автомобил, който бях купил с газ и в талона си беше "бензин-газ". Газта я махнах, защото не беше сложена както трябва, а и не ми се занимава с газаджийски истории. Трябваше обаче да мина преглед и това беше проблем. Платих 40 лева на човек, който регистрира коли и ми смени талоните, без изобщо да ходя до КАТ.



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 55 госта