Покупка VW TIGUAN помощ за проверка

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
Stoyanova0111
Мнения: 2
Регистриран на: Пон 12 фев 2024 19:56
Автомобил:
Двигател:

Покупка VW TIGUAN помощ за проверка

Мнениеот Stoyanova0111 » Пон 12 фев 2024 20:14


Здравейте, колеги!

Съвсем нова съм във форума и предварително се извинявам ако не съм се справила с търсачката и въпросът се повтаря! :redface

Предстои ми покупка на нов автомобил и мнооого си харесах един VW TIGUAN от 2009г - 2.0tsi 200к.с. автоматик. Обаче аз много не разбирам от коли, ясно е, че колата ще мине през сервиз преди да я купя, но има ли как някой да ми направи справка по ВИН, за да знам изобщо има ли нещо притеснително преди да стигне сервиза (с километрите съм на 100% сигурна, че лъжат хаха). Опитах в Porsche Sofia - юг, но категорично ми отказаха да ми дадат инфо :icon_sad ще си платя за услугата, разбира се. благодаря предварително! :drunk




thanis
Мнения: 1336
Регистриран на: Пет 21 юли 2017 9:36
Автомобил: Polo 9N
Двигател: BBY 2004

Re: Покупка VW TIGUAN помощ за проверка

Мнениеот thanis » Пон 12 фев 2024 22:32


Ако има нужда от справка по VIN - Car Vertical имат хубави доклади и има и кодове за отстъпка 10/15%

Един съвет - освен покупката на колата, трябва да имате заделени поне 20% процента от бюджета за първоначални разходи. Също така имате предвид, че на газ е скъпата уредба и не е супер препоръчително.

Ако ви трябва съдействие за автомобила при покупка, не е задължително да ходите в Порше София Юг или Запад, всеки сервиз с достъп до VAG-COM Може да закачи и да види какви грешки има.


Потребителски аватар
fur1ous
Мнения: 1348
Регистриран на: Пет 14 окт 2011 15:21
Автомобил: Golf3 - Seat Exeo - Seat Leon
Двигател: 1Z - CFMA - AUQ
Местоположение: София

Re: Покупка VW TIGUAN помощ за проверка

Мнениеот fur1ous » Пон 12 фев 2024 23:27


https://www.audi-club.ru/threads/probeg ... za.442387/


Плаща се с Крипто.

КарВертикал в 90% не струва за нов внос коли.


Потребителски аватар
Stoyanova0111
Мнения: 2
Регистриран на: Пон 12 фев 2024 19:56
Автомобил:
Двигател:

Re: Покупка VW TIGUAN помощ за проверка

Мнениеот Stoyanova0111 » Вто 13 фев 2024 20:44


thanis написа:Ако има нужда от справка по VIN - Car Vertical имат хубави доклади и има и кодове за отстъпка 10/15%

Един съвет - освен покупката на колата, трябва да имате заделени поне 20% процента от бюджета за първоначални разходи. Също така имате предвид, че на газ е скъпата уредба и не е супер препоръчително.

Ако ви трябва съдействие за автомобила при покупка, не е задължително да ходите в Порше София Юг или Запад, всеки сервиз с достъп до VAG-COM Може да закачи и да види какви грешки има.


Аз съм говорила с определен сервиз, за да прегледат колата, но пък ми се искаше да знам каква история има все пак, нали.... Иначе газ не планирам да слагам изобщо, на бензин ще се кара, знам, че не е препоръчително.
Ще пробвам Car Vertical, благодаря много за инфото! :drunk

П.П ако случайно имате лични наблюдения върху нещо конкретно, за което да внимавам при покупката, ще съм благодарна да споделите!


Потребителски аватар
Petrolhead
Мнения: 2116
Регистриран на: Сря 02 сеп 2009 9:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Покупка VW TIGUAN помощ за проверка

Мнениеот Petrolhead » Сря 14 фев 2024 15:58


това 2 тфси ми мирише на американка.
дай обявата



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 179 госта