Може ли малко помощ с USB на MFD2

Жици и кабели, релета и моторчета, OBD, OBD II, VAG Com и други
Infernal_fire
Мнения: 278
Регистриран на: Вто 06 апр 2010 15:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Може ли малко помощ с USB на MFD2

Мнениеот Infernal_fire » Пет 24 яну 2014 22:46


Здравейте, след много ровене и четене в интернет и не можах да реша моя проблем реших да питам и тук.
Въпроса е следния, имам въпросната навигация MFD2 на Vw Golf 5 1.9 TDI 105 k.s.
1 Въпрос е може ли по някакъв начин да направя карта да взема от друг вид навигация и да я сложа на MFD2, все пак съм програмист, но в тази област съм малко бос :) та ако някой може да ми даде някаква информация бих могъл да пробвам.
2 Въпрос имам модул за телефон USB AUX,
http://gsmserver.com/shop/bluetooth_usb_interface_blaupunkt.php
това чудо на техниката, проблема е там че не мога да подкарам USB на доста места в нета пише че трябвало папките да са кръстени CD01 ... CD06 (пробвал съм, CD 1, 1,CD1, CD01 CDC1, 01) , но нищо не става някой сблъсквал ли се е с подобно нещо? Функцията с телефона и bluetooth върви няма проблем, обаче сложа ли флашката и не става правя си папките вътре слагам песнички и до там, когато свържа флашката и цъкна на CD на навигацията тя започва да свети (флашката), но не разпознава нищо, само bluetooth вижда като CD 1,а на другите пише NO CD 1 до NO CD 6, ако някой може да помогне да ми пише, от Варна съм, флашката ми е форматирана FAT32 пробвах и с FAT16 но пак същото.
Благодаря ви предварително...




Infernal_fire
Мнения: 278
Регистриран на: Вто 06 апр 2010 15:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Може ли малко помощ с USB на MFD2

Мнениеот Infernal_fire » Вто 18 фев 2014 19:07


:arrow


Потребителски аватар
radotom
Модератор
Модератор
Мнения: 19560
Регистриран на: Пет 10 мар 2006 19:42
Автомобил: Sharan 7M
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: Може ли малко помощ с USB на MFD2

Мнениеот radotom » Вто 18 фев 2014 20:02


Ако обясниш какво общо имат двата ти въпроса с Автодиагностиката - обещавам да отключа темата, при все, че е забранено да се ъпват теми в техническите раздели... :no



Върни се в “Автоелектроника и автодиагностика”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 119 госта