питане относно борд компютъра на Sharan

Семеен или работен автомобил - вановете на Volkswagen се радват на особен интерес
zevs
Мнения: 40
Регистриран на: Сря 01 окт 2008 21:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Баня

питане относно борд компютъра на Sharan

Мнениеот zevs » Чет 27 ное 2008 12:58


колеги от няколко месеца съм горд собственик на WV Sharan 96' 2.0 бензин GL и дори му врътнах 4-5 хил.км. ,но имам няколко въпроса:
- отностно показанията на борд компа.как мислите може ли да му се вярва на показанията особенно на тези за разхода на гориво.при слизане от някои проход по инерция ми дава 6-6.3 ,но наи странното е 4е когато следващите 20-30 км са по равен път или дори изка4ване разхода остава същият доста време въпреки че скороста се променя(70-120) и постепенно ама мн бавно се покачва и разхода,също така в градско каране не ми надхвърля 10.5-11.5 според компа.
-отностно двете степени които има въпросният комп. и какжо показва всяка от тях?
-споделете за вашите впечатления относно реалния разход на тези машини и по спецялно бензиновите версии
-как мога да нулирам километража които показва времето за посещение в сервиза за смяна на -да кажем на масло.аз го нулирах но то на всеки 1000 км се нулира само!?




byzano
Мнения: 184
Регистриран на: Чет 06 мар 2008 8:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот byzano » Чет 27 ное 2008 20:53


колега на кои комп си на2 или1 заштото 2 мерикраини стоинисти а 1 мери моментни



Върни се в “Sharan, Touran & Caddy”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 135 госта