Шаран 2.0 въпрос за придърпване?

Семеен или работен автомобил - вановете на Volkswagen се радват на особен интерес
lleno
Мнения: 56
Регистриран на: Нед 15 апр 2007 20:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Септември

Шаран 2.0 въпрос за придърпване?

Мнениеот lleno » Пет 22 май 2009 21:52


Шарана е 2.0 ADY 97г.при ниска скорост в града като е по инерция на скорост и като подам плавно газ се получава едно придърпване ,по скоро скачане на колата,сменени са свещи ,палец,дистрибуторна капачка на елкона нищо не показва ,правиго и на газ и на бензин,някой има ли идея какво може да е причината? :?: :?: :?:




zevs
Мнения: 40
Регистриран на: Сря 01 окт 2008 21:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Баня

Re: Шаран 2.0 въпрос за придърпване?

Мнениеот zevs » Нед 24 май 2009 19:08


колега и аз го имам тоя проблем отскоро ,но имам чувството че го прави наи -вече когато го карам с 95 бензин а още повече когато е с вклучен климатик!когато съм на 98 бензин почти не усещам притрисане.мисля че постепенно с времето това се засилва и съм решил да ходя на диагностика във фирмения сервиз в Пловдив щото започвам да се дразня вече докато го карам


glarusa
Мнения: 3
Регистриран на: Нед 24 май 2009 15:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: bourgas

Re: Шаран 2.0 въпрос за придърпване?

Мнениеот glarusa » Пон 25 май 2009 19:40


аз имах същият проблем.ходих при маистор и се оказа провлем с връзката на сигнала за газовото(слаба връзка от 3 цилиндър инжекция ]
тези букси ги одрязана;наново с калаи ,vag-kom при маистора,нови свещи кабели и дистрибутор и палец и за сега 3000км.без проблем.много съм доволен от шарана засега поне, :applause:


zevs
Мнения: 40
Регистриран на: Сря 01 окт 2008 21:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Баня

Re: Шаран 2.0 въпрос за придърпване?

Мнениеот zevs » Чет 20 авг 2009 7:36


колега lleno отстрани ли проблема с придърпването на шарана?ако проблема е решен моля да споделиш как и къде се случи това "чудо",защото при мен проблема все още не е отстранен!благодаря предварително...


rossinand
Мнения: 7
Регистриран на: Вто 14 апр 2009 19:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Шаран 2.0 въпрос за придърпване?

Мнениеот rossinand » Пет 11 сеп 2009 10:45


Здравейте,
при мен придърпването се получава при по продължително изкачване на висока предавка,странно че колата иначе има достатъчна мощност.Другият път беше след дълго каране извънградско при влизане в града на първия светофар,после се оправя.Чудя се дали компютъра започва да си променя някакви настройки спрямо режима на каране или има проблем.Шаран ADY 2.0 е колата.



Върни се в “Sharan, Touran & Caddy”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 163 госта