Проблем с печка Webasto в Touran

Семеен или работен автомобил - вановете на Volkswagen се радват на особен интерес
rock_eagle
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 26 сеп 2010 19:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: dobrich

Проблем с печка Webasto в Touran

Мнениеот rock_eagle » Вто 04 яну 2011 17:27


Здравейте извинявайте че отварям нова тема имам VW Touran 1.9 TDI 2003г. искам да попитам за печка Вебасто 5KW,бара-2,5 ,12V/42W пали се,но не отоплява купето къде да потърся проблема ?




Потребителски аватар
perfekt
Мнения: 145
Регистриран на: Пон 23 яну 2006 22:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Видин

Re: Проблем с печка Webasto в Touran

Мнениеот perfekt » Чет 06 яну 2011 17:13


rock_eagle написа:Здравейте извинявайте че отварям нова тема имам VW Touran 1.9 TDI 2003г. искам да попитам за печка Вебасто 5KW,бара-2,5 ,12V/42W пали се,но не отоплява купето къде да потърся проблема ?

Колега,имаш вздух в охладителната система.Провери дали печката е топла?Тръбите от нея дали са студени?,Ако е така,100% въздушна възглавница.Другият вариант е в СИЛИСТРА има едно момче.Много е в час с тия печки,гарантирам за него.Тел:0898678333


todorlz
Мнения: 9
Регистриран на: Вто 09 ное 2010 17:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: varna

Re: Проблем с печка Webasto в Touran

Мнениеот todorlz » Чет 06 яну 2011 21:09


Здравей,колега,моят TOURAN е 2005 ,късно разбрах че имам такава.Оказа се че имам проблем с цирк. помпичка,но го оправих-смених я.Не знам защо смяташ че печката трябва да ти отоплява купето-тя просто спомага двигателя да влезе по бързо в темп. режим,т.е. ако преди си навъртал 30 мин. градско докато антифриза ти се стопли,сега печката ще удари едно рамо и на 10-15-та минута вече на таблото ще ти показва 60 -80 градуса,при мен поне е така.Аз съм от Варна,ако решиш,майсторът който я стегна,има и софтуер,и му разбира...Думата ми беше че не очаквай чудеса:на 5-тата минута буля да си грее ръцете на духалките..така мисля аз де...



Върни се в “Sharan, Touran & Caddy”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 161 госта