индикатор отворен багажник Шаран

Семеен или работен автомобил - вановете на Volkswagen се радват на особен интерес
Lari13
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 24 ное 2019 0:05
Автомобил:
Двигател:

индикатор отворен багажник Шаран

Мнениеот Lari13 » Нед 24 ное 2019 0:33


Колеги, къде да намеря микроключето за багажника на Шарана, свети на таблото за отворен и свети осветлението в багажника. Пада акумулатора




Потребителски аватар
radotom
Модератор
Модератор
Мнения: 19554
Регистриран на: Пет 10 мар 2006 19:42
Автомобил: Sharan 7M
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: индикатор отворен багажник Шаран

Мнениеот radotom » Нед 24 ное 2019 2:16


Под кората, в бравата.
Но съм готов да се обзаложа, че проблема ти не е в микроключето, а в кабеляка в десния маншон - къса се поголовно! :no


Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13428
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: индикатор отворен багажник Шаран

Мнениеот kris11 » Вто 26 ное 2019 18:55


radotom написа:Под кората, в бравата.
Но съм готов да се обзаложа, че проблема ти не е в микроключето, а в кабеляка в десния маншон - къса се поголовно! :no

Ама то от Мк1 до ... внука разлика голяма - шаблона.
Пръсно ключалката на задния похлюпак със спрей дали контактен дали от рода на WD . Ама и провери за луфт в задната порта при затворен похлюпак.
То Радо пи скъсан кабеляк няма да има заключване.
То светенето е бял кахър , ама ако има премигвания лошо ооо и централното прицъква набързо. От студа гуменото уплътнение се вдъррвява и проблем. На задна дясна порта днес лепнах 1 парче GLF / язък за минната промишленост/ - такова имах под ръка самозалепващо се на Бишоп Интересно ,че при покой няма проблем при движение сработвене начесто комфорта с прецъквания. Явно гумения уплътнител на портата е по- вдървен или ключето е с омекнала пружина, а може презерватива на ключето да се е вдървил.


Lari13
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 24 ное 2019 0:05
Автомобил:
Двигател:

Re: индикатор отворен багажник Шаран

Мнениеот Lari13 » Чет 28 ное 2019 18:29


Благодаря на двама ви, но Радотом е прав. Само че аз го установих преди това, ама случайно и така и не разбрах от кой кабел е.



Върни се в “Sharan, Touran & Caddy”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта