Touran бензин-газ 2.0 fsi грешка P0191

Семеен или работен автомобил - вановете на Volkswagen се радват на особен интерес
ivmax
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 01 фев 2019 9:34
Автомобил:
Двигател:

Touran бензин-газ 2.0 fsi грешка P0191

Мнениеот ivmax » Съб 02 фев 2019 9:27


Здравейте, Имам следния проблем с моя Touran..!!!
Колата е Touran-бензин 2.0 fsi - 2004г. На колата е поставена газова уредба за двигатели с директно впръскване..Landi renco..!!!!!!! Около една година колата работи добре, но пътувайки към морето на магистралата , колата заби на 3000 оборота и не ще да вдигне повече....!!! Отидох при газаджиите, нищо не направиха , казаха, че го прави и на бензин,...тоест не е от тях..!!!!!!!! И така тръгнах по сервизите.....!!!!!!! Правих диагностика в VW и в Ауди . Грешката която дава е P0191-Проблем с налягането на горивото..(датчик за високо налягане(неправдоподобен сигнал)...И така сменил съм, горивна помпа, модул за управление на горивната помпа, датчик ниско и датчик високо налягане, cam flower, помпа високо налягане...И до тук спрях...!!!!! Проблема си остава..!!!!!!!!!!Накарах газджиите да ми откачат газовата....сега колата е само на бензин...! В момента колата сутрин или когато по стои , първите 10мин работи без проблем, след по продължително каране започва да губи мощност и да забива на 3000 оборота..!!!!! Молбата ми , ако някой е имал подобен проблем, да сподели как го е решил...или да ми препоръчате някой, който може да реши този проблем...че тук В Пловдив не искат да се занимават с тази кола..!!!!!! Благодаря предварително...!!!!




simonb
Мнения: 210
Регистриран на: Съб 24 дек 2011 22:00
Автомобил: Golf 4 1.6 SR
Двигател: 1998
Местоположение: Варна

Re: Touran бензин-газ 2.0 fsi грешка P0191

Мнениеот simonb » Пон 03 апр 2023 19:57


Аз имам същата кола. Казаха ми ,че не става да се сложи ГАЗ на нея и до ден днешен си я карам на бензин.



Върни се в “Sharan, Touran & Caddy”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта