Пушене на Туран 2005 г.

Семеен или работен автомобил - вановете на Volkswagen се радват на особен интерес
Zara_89
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 10 сеп 2021 11:07
Автомобил:
Двигател:

Пушене на Туран 2005 г.

Мнениеот Zara_89 » Пет 10 сеп 2021 11:17


Здравейте от няколко месеца имам проблем с Туран 2005. Винаги при запалване на студен двигател изпушва огромен облак , понякога пуши много и в движение , особено докато е студена . Също така ми гори масло , не много предполагам ,но все пак доливам около литър, литър и половина на година .
Водих я на няколко майстори ,но или не знаят какво точно и има или като ме виждат, че съм жена и ...ясно ви е . Единият започна да ми изрежда ,че можело да бъде от десет неща и предложи да сме сменили незнам си какво , ако още пушело ще сменим друго , като още продължава трето и така докато не спря с пушенето ....
Та днес познат ми каза ,че евентуално е от турбината , дали е възможно да е това и ако е каква е ориентировъчна цената за смяна и каква е цената на турбина втора употреба , тъй като колата е доста стара вече е не ми се дават 2000 лв за ремонт ,ако е възможно .
Също моля да ми предложите къде да я заведа във Варна , където като ме видят да не искат да ми сменят всички части ?
Благодаря ви много




Потребителски аватар
Pet_rov
Мнения: 4414
Регистриран на: Сря 08 май 2013 16:16
Автомобил: Passat Variant B4
Двигател: ADZ 1996
Местоположение: Шумен

Re: Пушене на Туран 2005 г.

Мнениеот Pet_rov » Пон 13 сеп 2021 9:04





Върни се в “Sharan, Touran & Caddy”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 156 госта