VW Touran 2004 Не се сваля и вдига седалката на шофьора!

Семеен или работен автомобил - вановете на Volkswagen се радват на особен интерес
FunkMyDuck
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 19 юни 2022 19:09
Автомобил:
Двигател:

VW Touran 2004 Не се сваля и вдига седалката на шофьора!

Мнениеот FunkMyDuck » Нед 19 юни 2022 19:17


Здравейте, един ден тръгнах да си настройвам височината на седалката, след като приятелката ми беше карала и така докато я свалях надолу, прещрака и сега седалката не мърда, нито мога да я вдигна нагоре, нито мога да я сваля. Това е проблем, тъй като колата се кара от двама човека с осезаема разлика във височината.
Случайно да знаете къде би бил проблема, налага ли си смяна на механизми или цялата седалка?




Потребителски аватар
Dpop
Мнения: 3400
Регистриран на: Сря 25 окт 2006 15:57
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: София

Re: VW Touran 2004 Не се сваля и вдига седалката на шофьора!

Мнениеот Dpop » Пон 20 юни 2022 12:03


От така написанато колега не става ясно дали управлението на седалката е механично или електрическо. Ето клип, ако решиш сам да я демонтираш и да видиш къде е проблема https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... HsUVVPeCoi


FunkMyDuck
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 19 юни 2022 19:09
Автомобил:
Двигател:

Re: VW Touran 2004 Не се сваля и вдига седалката на шофьора!

Мнениеот FunkMyDuck » Пон 20 юни 2022 13:13


Здравей, управлението е механично, няма електрически бутони. Гледах много видеа как се демонтира самата седалка, но от там насетне не мисля, че ще съм достатъчно технически грамотен да я оправя, даже е възможно да я счупя още повече. Надеждата ми е, ако някой се е сблъсквал този проблем да сподели опита си.



Върни се в “Sharan, Touran & Caddy”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 159 госта