Vw Sharan 7M 1.9 tdi AVG 2000г. Повреда в ел. огледалата

Семеен или работен автомобил - вановете на Volkswagen се радват на особен интерес
Пламен Тодоров
Мнения: 107
Регистриран на: Пон 09 яну 2023 18:14
Автомобил: Vw Sharan
Двигател: AVG 2000
Местоположение: Свищов

Vw Sharan 7M 1.9 tdi AVG 2000г. Повреда в ел. огледалата

Мнениеот Пламен Тодоров » Пет 24 ное 2023 23:18


И така,докато оправим текущ проблем се появява нов :icon_lol ,в случая е свързан с прибирането на страничните огледала.Ситуацивта е следната: прибрах си огледалата от бутона , но като си взех колата(смяна на гуми) бяха отворени ,обаче бутона стоеше в позиция "прибрани" не знам как са ги отворили ама стояха някак неестествено и аз врътнах бутона в позиция "отворени" и с това започнаха проблемите.Сега се прибират нормално,но като се отворят застават в прекалено отворена позиция,тоест обърнати напред.След доста отваряне ,затваряне натискане и въртене насила шофьорското се оправи,ама дясното не.Беше ми много удобно с тези огледала,а сега не смея да ги пипна :icon_lol




Пламен Тодоров
Мнения: 107
Регистриран на: Пон 09 яну 2023 18:14
Автомобил: Vw Sharan
Двигател: AVG 2000
Местоположение: Свищов

Re: Vw Sharan 7M 1.9 tdi AVG 2000г. Повреда в ел. огледалата

Мнениеот Пламен Тодоров » Нед 25 фев 2024 9:17


Поправих огледалата.Гривната,която отговаря за центрирането беше превъртяна в неправилна позиция,оттам идва и грешна информация от едно микроключе,което контактува с нея.Гривната може да се върти независимо от основата и огледалото,което и дава възможност при определени условия да промени позицията си,както в моя случай.



Върни се в “Sharan, Touran & Caddy”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 126 госта