Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Обяви за покупка и продажба на бусове и авточасти за тях
Правила на форума
Изображение
BURKAN
Вечен БАН
Мнения: 723
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 11:42
Автомобил: VW T3 1.6 D AUDI A6 2.5TDI
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот BURKAN » Чет 12 фев 2015 15:35


Този червения мултиван, ако е 1998 година би трябвало да няма грам ръжда!!! Защото от 97г ги поцинковат!




Потребителски аватар
DA@KA
Мнения: 1081
Регистриран на: Съб 24 юли 2010 18:41
Автомобил: Caravelle
Двигател: ACV 1998
Местоположение: гр.Русе

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот DA@KA » Чет 12 фев 2015 15:48


Зависи къде е каран Боби.ако е Австриика просто е неизбежно.Тия пластмаси дет много ги харесват някои,събират химикалите и солта и става компрес.Дето се вика постоянно е "накиснат"с изключение на лятото.Ръждата около предната рамка е слабо място не е свързано със смяна на стъкло или катастрофи.Абе какво очаквате от 15годишна кола,нова няма да стане.


ghefa
Мнения: 199
Регистриран на: Нед 23 яну 2005 19:26
Автомобил: transporter 3 doka
Двигател: ky 1987
Местоположение: варна
Контакти:

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот ghefa » Чет 12 фев 2015 18:59


Подкрепям колегата Чудомир с двете ръце.
Т3 е за хора " без работа" и много пари.


Потребителски аватар
Sasho_T3+Corrado
Мнения: 279
Регистриран на: Пет 21 окт 2011 21:57
Автомобил: VW Golf 3 GTI VW CORRADO 16V
Двигател: 2E - ABF 1993 9A+ 1995
Местоположение: с. Драговищица, Костинброд
Контакти:

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот Sasho_T3+Corrado » Чет 12 фев 2015 20:12


Чудомире, чудя ти се на акъла. Ванката е много прав. За какво да набиваш Х лева в кола която струва 10 000 при положение че можеш да ги вложиш в такава която струва 2000?


Потребителски аватар
DA@KA
Мнения: 1081
Регистриран на: Съб 24 юли 2010 18:41
Автомобил: Caravelle
Двигател: ACV 1998
Местоположение: гр.Русе

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот DA@KA » Чет 12 фев 2015 20:59


Sasho_T3+Corrado написа:Чудомире, чудя ти се на акъла. Ванката е много прав. За какво да набиваш Х лева в кола която струва 10 000 при положение че можеш да ги вложиш в такава която струва 2000?

Въпрос на гледна точка колега.Чудомир е прав и аз го разбирам напълно.Има и хубави бусове за 10 000+ не този "Титаник" от обявата.


Потребителски аватар
Чудомир
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто 18 юли 2006 0:37
Автомобил: Passat 5.5 + Caravelle T4
Двигател: 03 V6 AMX + 97 VR6 AES
Местоположение: Нейде из Швабско или под тепетата

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот Чудомир » Чет 12 фев 2015 21:31


Sasho_T3+Corrado:
Поради същата причина, заради която по улиците има и други коли, различни от базова Дачия Логан - получаваш повече, а това "повече" струва "горница". Това Т3, колкото и да го киприш, до парите на Т4ката няма да стане по-универсално удобно от нея. Освен ако не го ползваш точно по предназначението на BUS1988, ама тогава не може в никакъв случай да се говори, че е била на тънка цена Т3ката.

Отправната точка беше "Т4ката не става, щото е с ръжда" срещу "Т3ката е слънце, щото няма ръжда и е на супер цена". При тези 2 изказвания е много относително кое е "на далавера". Нека да се върнем към същността на темата.


Потребителски аватар
valsanik
Мнения: 1214
Регистриран на: Пон 10 авг 2009 8:48
Автомобил: T3 MULTIVAN+CARAVELLE 16 C-87+91
Двигател: 1.6 TD JX +2.1 MV-Petrol+LPG
Местоположение: София

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот valsanik » Чет 12 фев 2015 21:53


За да сложим край на споровете....всеки има право сам да си избира колата......и горивото.Теб те разбирам....обичаш по модерното, но разбери и Ванката....обича да вземе кола и да я направи. Хоби ако искаш го кажи. Ние Т3-каджиите сме малко "бам башка" хора.....Повярвай ми....ако един от въздухарския отдел има избор, дали да вземе костенурка за 2000лв и да даде още 5000 за реставрация, или да си вземе Голф 5 или 6 за 7000лв.....повярвай ми ще вземе костенура. Мишо също си харесва по модерното, по новото.....Въпрос на вкус както казах.
Пък и както каза Ванката......той си има нужните части в гаража и дефакто де се бръкне само за боя....
Пък и има разлика с двете возила......едното е синхро....не забравяй това.
Този спор сме го водили и преди(както и за избора на гориво)....Нека не спорим излишно. Хайде :beer и :love.vwclub .


Потребителски аватар
avtohit77
Мнения: 1292
Регистриран на: Вто 08 дек 2009 20:22
Автомобил: VW T4 MULTIWAN + VW T3+T3 DOK
Двигател: AAB 2.4D 1992 + T3 1982 1.9TMTDI
Местоположение: Плевен-Елхово

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот avtohit77 » Чет 12 фев 2015 22:08


Чудомир написа:Sasho_T3+Corrado:
Поради същата причина, заради която по улиците има и други коли, различни от базова Дачия Логан - получаваш повече, а това "повече" струва "горница". Това Т3, колкото и да го киприш, до парите на Т4ката няма да стане по-универсално удобно от нея. Освен ако не го ползваш точно по предназначението на BUS1988, ама тогава не може в никакъв случай да се говори, че е била на тънка цена Т3ката.

Отправната точка беше "Т4ката не става, щото е с ръжда" срещу "Т3ката е слънце, щото няма ръжда и е на супер цена". При тези 2 изказвания е много относително кое е "на далавера". Нека да се върнем към същността на темата.


ААААААабе Чудомире спри се малко,че спама ти е голям :scare3 и темата се разводни и сапуниса много.Като искаш да обсъждаш тая тема направи си нова.Карай си пасата а буса си го слагай в гаража да не го стигне някой опел,че там няма се отървеш от ръжда. :z_n


Потребителски аватар
Чудомир
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто 18 юли 2006 0:37
Автомобил: Passat 5.5 + Caravelle T4
Двигател: 03 V6 AMX + 97 VR6 AES
Местоположение: Нейде из Швабско или под тепетата

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот Чудомир » Чет 12 фев 2015 22:54


@valsanik
Няма никакъв проблем всеки да си харесва каквото му е кеф и да избира и кола, и гориво по собствено светоусещане. Но казано в прав текст:

Ако някой "нов" отвори подраздела и погледне отгоре-отгоре темите, без да задълбава, то се виждат 2 неща: "Т3" и "дизел". Може сега да продължим да спорим на тема горива докато някой от нас умре от старост, или да постигнем консенсус под "на всеки както му е кеф". Защото покупката се диктува от много рамкови условия - късмет, пари, "дизел на тънко" и т.н., които определят някой какво си е купил.

Това, че не минава ден, в който 1 от 3ма редовни тук не пропуска да напише нещо по 2те горепосочени думи, не означава, че това е манната небесна.

Замислил ли си се защо освен 3мата горезачекнати и DA@KA няма никакви активно пишещи с Т4? Точно защото на никой не му се занимава вече с глупави спорове кое е по-хубаво. По същата причина са и още по-малко и пишещите с бензинови двигатели - а не е като да ги няма:

аз
КингЪфДъРоуд
каравел
ГаляРадева
ЕдинДругПич, дето преди 2 седмици каза, че има и VR6, и V6 T4ки

Лично аз знам за още 2ма много известни форумци, които имаха или имат Т4 и не са били активни в този подраздел. Замисли се на какво може да се дължи.

Според мен подфорума е прекалено "Т3"- и "дизел"-натоварен. И като капак да се изтъква 30 годишна гола Т3ка като върха на сладоледа, а заради ръжда по слабите места за топ оборудвано Т4 да се говори, че конкретния е дроб, е повече от пристрастно и заблуждаващо.

:beer

ПС. Щеше ми се да коментирам и следващото мнение след твоето, но колегата ми е в игнор листата откакто се джавкаше като за последно с Кинг ъф дъ роуд на тема дизел/бензин, така че няма да мога да му обърна внимание. Лека и безаварийна.


Потребителски аватар
valsanik
Мнения: 1214
Регистриран на: Пон 10 авг 2009 8:48
Автомобил: T3 MULTIVAN+CARAVELLE 16 C-87+91
Двигател: 1.6 TD JX +2.1 MV-Petrol+LPG
Местоположение: София

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот valsanik » Чет 12 фев 2015 23:09


Чудомире, това че не пишат въпросните хора си е техен проблем.....Аз също пиша за бензин, по простата причина ,че Т3-ката ми е бензинова. За съжаление повечето сме Т3-каджии.....тъй като повечето бусове във форума са такива. А за въпросното Т4.......един въпрос...видя ли снимките?
Е, в конкретния случай....трябва да се дадат 10000лв, да се закара на майстор и там оше най малко 2000лв. Стават много. След вечният спор газ/бензин vs дизел....се роди още един спор.....Т3 vs Т4......А руснаците вече имат Т90......с вериги. :beer

п.с. По съборите и разходките нито една бензинова Т4 не идва......идват само три....На Ивчо дизела....на Мишо дизела...на Коко дизела..... Другите се оправдават че много им харчели бусовете.


Потребителски аватар
Чудомир
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто 18 юли 2006 0:37
Автомобил: Passat 5.5 + Caravelle T4
Двигател: 03 V6 AMX + 97 VR6 AES
Местоположение: Нейде из Швабско или под тепетата

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот Чудомир » Чет 12 фев 2015 23:18


Имах предвид, че малко Т4ки пишат...и от тях още по-малко бензинови. След като им е скъп бензина за събори....писането е без пари.
Между другото, от изброените от мен само за последния потребител не знам дали не кара на газ. Така че малко ме съмнява да е разхода за бензин...

Освен това тия 2000лв не знам къде ги видяхте по Т4ката, но няма да отварям спор и за това - нека да са толкова. Аз каквото имах да казвам, го казах, оттука само мога да почна да се се повтарям :c020


Потребителски аватар
valsanik
Мнения: 1214
Регистриран на: Пон 10 авг 2009 8:48
Автомобил: T3 MULTIVAN+CARAVELLE 16 C-87+91
Двигател: 1.6 TD JX +2.1 MV-Petrol+LPG
Местоположение: София

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот valsanik » Чет 12 фев 2015 23:23


:beer


ghefa
Мнения: 199
Регистриран на: Нед 23 яну 2005 19:26
Автомобил: transporter 3 doka
Двигател: ky 1987
Местоположение: варна
Контакти:

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот ghefa » Вто 24 фев 2015 20:08


http://bazar.bg/обява–9582181/vw-transporter

Обява за хоум мейд кемперче
Не знам защо не става копирайте целия линк и тогава работи

Последна промяна от ghefa на Вто 24 фев 2015 21:10, променено общо 1 път.


BURKAN
Вечен БАН
Мнения: 723
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 11:42
Автомобил: VW T3 1.6 D AUDI A6 2.5TDI
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот BURKAN » Вто 24 фев 2015 21:01


ghefa написа:http://bazar.bg/обява–9582181/vw-transporter
Обява за хоум мейд кемперче


Линка не арбайт правилно.


Потребителски аватар
Sasho_T3+Corrado
Мнения: 279
Регистриран на: Пет 21 окт 2011 21:57
Автомобил: VW Golf 3 GTI VW CORRADO 16V
Двигател: 2E - ABF 1993 9A+ 1995
Местоположение: с. Драговищица, Костинброд
Контакти:

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот Sasho_T3+Corrado » Сря 25 фев 2015 22:08


ghefa написа:http://bazar.bg/обява–9582181/vw-transporter


За тия пари е доста добро. Иска само малко тапицерия и е супер.



Върни се в “Бусове купува/продава”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост