Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Обяви за покупка и продажба на бусове и авточасти за тях
Правила на форума
Изображение
ghefa
Мнения: 199
Регистриран на: Нед 23 яну 2005 19:26
Автомобил: transporter 3 doka
Двигател: ky 1987
Местоположение: варна
Контакти:

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот ghefa » Сря 25 фев 2015 22:15


Не е зле, някой да скача




Потребителски аватар
Sasho_T3+Corrado
Мнения: 279
Регистриран на: Пет 21 окт 2011 21:57
Автомобил: VW Golf 3 GTI VW CORRADO 16V
Двигател: 2E - ABF 1993 9A+ 1995
Местоположение: с. Драговищица, Костинброд
Контакти:

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот Sasho_T3+Corrado » Сря 25 фев 2015 22:36


По принцип съм навит ама само това липсва у нас...


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот PACH » Сря 25 фев 2015 23:50


Бъзикайте се вие, ето една истиска Вестфалия, ако сте пропуснали да ви я покажа: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=9&act=4&adv=91424518516501821&slink=8ykhn3

Такаа, буса вече е провеврен и нещата са доста зле. Снимките са от преди десетина години когато е закупен. В момента е със сменен двигател 1.9Д, който е без документи, термо прозорците са счупени, много корозия по купето. Собственика се занимава с промиване на злато и цялата цигания се разнася в буса, който и вътре изглежда доста захабен и зле. Лично за мен цената му е не повече от 2000 лв. да го веземе някой ентусиаст да се занимава и реставрира.


Потребителски аватар
Sasho_T3+Corrado
Мнения: 279
Регистриран на: Пет 21 окт 2011 21:57
Автомобил: VW Golf 3 GTI VW CORRADO 16V
Двигател: 2E - ABF 1993 9A+ 1995
Местоположение: с. Драговищица, Костинброд
Контакти:

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот Sasho_T3+Corrado » Чет 26 фев 2015 22:38


Дано да го вземе някой ентусиаст и да го стяга, ако ли не Пепи да го екстрадира към Бенковски


Потребителски аватар
mesiata666
Мнения: 260
Регистриран на: Нед 02 фев 2014 15:28
Автомобил: VW Multivan T3 Magnum
Двигател: 1.9 TD 1989
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот mesiata666 » Нед 01 мар 2015 23:25


Колеги, получих запитване за този бус от един приятел http://busove.cars.bg/c1077648 , някой знае ли, дали тези двигатели са читави (същия ли е двигателя, като на транспортера или е друг), буса дали е с предно или задно предаване и евентуално, дали има някой в Казанлък, който може да му хвърли едно око и да сподели лично мнение? Благодаря :love.vwclub


MESER
Мнения: 98
Регистриран на: Пет 01 авг 2014 10:58
Автомобил: VW caravelle syncro T4+t3hochdach
Двигател: AAB
Местоположение: Казанлък

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот MESER » Сря 04 мар 2015 10:34


Аз съм от Казанлък довечера ако приключа малко по-рано ще намина да му хвърля едно око.


Потребителски аватар
mesiata666
Мнения: 260
Регистриран на: Нед 02 фев 2014 15:28
Автомобил: VW Multivan T3 Magnum
Двигател: 1.9 TD 1989
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот mesiata666 » Сря 04 мар 2015 21:09


MESER написа:Аз съм от Казанлък довечера ако приключа малко по-рано ще намина да му хвърля едно око.


Много съм ти благодарен за отзивчивостта, дори и да е утре вечер. :th_up :beer :beer :beer


MESER
Мнения: 98
Регистриран на: Пет 01 авг 2014 10:58
Автомобил: VW caravelle syncro T4+t3hochdach
Двигател: AAB
Местоположение: Казанлък

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот MESER » Сря 04 мар 2015 23:20


Успях да мина да видя буса днес. Собственика го нямаше, но го разгледах спокойно. Външно буса изглежда много добре пребоядисван е, но е напревен кадърно. Вероятно е преправен от пътнически на товаропътнечески. Преградата зад задната седалка е правена от шперплат и не е оригинална. Виждат се стойките от третият ред седалки и тапицерия като за пътнически по тавана на товарната част, запушването на задните прозорци вид отвън и вътре ме навежда на мисълта, че е преправен. Следи от корозия и кърпене на подкалниците и места където може да се получи не видях. Пътническият салон изглежда чист не е ползван от мърляч. Седалката на шофьора е скъсана като на бус на около 200-280 К км. т.е. малко в лявата долна част. Воланът и педалите са износени долу горе за толкова километри. Съжалявам, че не успях да направя снимки (беше ми свършила батерията на телефона). Кода на двигателя е AHD 051733 2,5 TDI означенията на табелката са 195,54x0041x06 WV 1ZZZ2DXH015958. Буса е с надлъжно разположен двигател и задно предаване.
Буса не е в Казанлък оказа се, че е в град Крън на 5 километра от Казанлък посока Шипка (ако си ходил на рокерски събор в К-к на 500 м от мястото където се провежда).
Незнам дали е важно, но мисля, че собственика не е типичен автоджамбазин. Имаше само 4 коли за продан в символичната автокъща, повече е "носач" (човек каращ и продаващ стоки втора употреба от Германия). На табелата която е там цената беше 7700лв. Мое мнение е, че човек на който му трябва такъв си струва да го огледа. Това е на първо четене. Надявам се да съм бил полезен.


BURKAN
Вечен БАН
Мнения: 723
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 11:42
Автомобил: VW T3 1.6 D AUDI A6 2.5TDI
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот BURKAN » Чет 05 мар 2015 0:05


Колега, запали ли го? Как работеше? Хвърляше ли от пробката? Браво за услугата! Поздрави!


MESER
Мнения: 98
Регистриран на: Пет 01 авг 2014 10:58
Автомобил: VW caravelle syncro T4+t3hochdach
Двигател: AAB
Местоположение: Казанлък

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот MESER » Чет 05 мар 2015 10:31


Не съм го палил. Нямаше го собственика, а само пазач и нямаше ключ.


Потребителски аватар
avtohit77
Мнения: 1292
Регистриран на: Вто 08 дек 2009 20:22
Автомобил: VW T4 MULTIWAN + VW T3+T3 DOK
Двигател: AAB 2.4D 1992 + T3 1982 1.9TMTDI
Местоположение: Плевен-Елхово

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот avtohit77 » Чет 05 мар 2015 19:22


BURKAN написа:Колега, запали ли го? Как работеше? Хвърляше ли от пробката? Браво за услугата! Поздрави!

Боби май не четеш между редовете и си на всяка манджа мерудия :screwy


Потребителски аватар
mesiata666
Мнения: 260
Регистриран на: Нед 02 фев 2014 15:28
Автомобил: VW Multivan T3 Magnum
Двигател: 1.9 TD 1989
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот mesiata666 » Нед 08 мар 2015 22:54


Колега MESER, много благодаря за отзивчивостта! Ако е удобно, можеш ли да ми напишеш на ЛС телефонният ти номер,да го дам на приятелчето, да се свърже с теб? :beer :beer :beer


Мишонов
Мнения: 4
Регистриран на: Нед 08 мар 2015 8:54
Автомобил:
Двигател:

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот Мишонов » Пон 09 мар 2015 2:56


Здравейте , нов съм във форума и имам нужда от компетентно мнение и мисля че съм попаднал на правилното място . От известно време обмислям закупуването на бус , но не съм човек с особено големи технически познания в тази област , до преди година карах vw sharan 1.9 tdi 110 ps и бях изключително доволен , но го смених с друга кола а сега пак ми се налага да си купя нещо по голямо понеже комбито не ми върши работа . Спрял съм се на Т3 , но не знам какъв мотор точно да избера звънях на тази обява http://busove.cars.bg/c1018553 ,човека каза че го е продал на скоро , но беше доста любезен и около час ми обясняваше колко хубави били Т3-ките само ме посъветва да си търся турбо дизел или 1.9 мотор или бензин щото 1.6 дизел много малеел иначе бил доста икономичен .Другия вариант който ми препоръча е бензинов , но пак не знам какъв мотор да търся.Моля споделете кой е най удачния вариант като здравина на двигател , разход , поддръжка и т.н. , предполагам при всички ходовата част е една и съща освен при тези които са синхро . Вчера звънях на тази обява http://busove.cars.bg/c935928 и човека 1 час ми обяснява подробно как буса е перфектен пребоядисан без забележка по мотор ходова част нов съединител , но ми се стори че малко послъгва щото като го питах обсужен ли е , ремъци , масла , филтри каза не , после ми вика че са сменени , питах го дали мога да го пробвам да си направя кръгче из квартала , вика няма проблем той сега е на паркинг от декември не е каран ама плаца бил голям и там на паркинга да съм го пробвал което ми звучи доста не сериозно цената е 3500 но може и да свали .Последно искам да ви питам и за този бус какво ви е мнението http://busove.cars.bg/c1058213 . Благодаря предварително , надявам се скоро и аз да се сдобия с читава Т3-ка .


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот PACH » Пон 09 мар 2015 8:53


Мишонов написа:Здравейте , нов съм във форума и имам нужда от компетентно мнение и мисля че съм попаднал на правилното място . От известно време обмислям закупуването на бус , но не съм човек с особено големи технически познания в тази област , до преди година карах vw sharan 1.9 tdi 110 ps и бях изключително доволен , но го смених с друга кола а сега пак ми се налага да си купя нещо по голямо понеже комбито не ми върши работа . Спрял съм се на Т3 , но не знам какъв мотор точно да избера...


Здравей и добре дошъл във форума. Обясни с няколко думи за какво ще се ползва буса и какъв е бюджета за да те посъветваме.


Мишонов
Мнения: 4
Регистриран на: Нед 08 мар 2015 8:54
Автомобил:
Двигател:

Re: Информация бусове от обяви, които са проверени лично.

Мнениеот Мишонов » Пон 09 мар 2015 10:06


По принцип ми е нужен бус който да ползвам за товарене на по големи мебели които няма как да натоваря с комбито само заради размерите им , не че са кой знае колко тежки , занимавам се с реставрация . Другата причина е че имаме инвалид вкъщи , затова съм се насочил към пътнически бус , който мога да ползвам и за товарене като му махна средния ред седалки . За пари максимум до 3000 лв , за да може ако се наложи да сменя нещо да станат 3500 макс , макар че не ми се иска да взема нещо и да почна с тежки ремонти , по важно ми е да е добро техническото състояние отколкото да е като кукла от вън а под капака гробник , все пак мисля да го карам всеки ден да ми върши работа , не е за гъзария .



Върни се в “Бусове купува/продава”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта