Закупих днес Т4 и проблем

Техническа и сервизна информация за Multivan, Caravelle и Transporter
Правила на форума
Изображение
Потребителски аватар
adivo
Мнения: 15
Регистриран на: Вто 19 юни 2012 15:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Swistow

Re: Закупих днес Т4 и проблем

Мнениеот adivo » Чет 28 юни 2012 19:43


Е как е колеги поне на външен вид бива ли? :)




Потребителски аватар
DA@KA
Мнения: 1081
Регистриран на: Съб 24 юли 2010 18:41
Автомобил: Caravelle
Двигател: ACV 1998
Местоположение: гр.Русе

Re: Закупих днес Т4 и проблем

Мнениеот DA@KA » Чет 28 юни 2012 19:49


Една лята джанта и тъмни стъкла ще му сменят визията :beer .Няма се отчаиваш,ще си го стегнеш. :да:


Потребителски аватар
stefarata
Мнения: 1898
Регистриран на: Нед 13 сеп 2009 10:56
Автомобил: Seat Alhambra 7M
Двигател: AFN 1998
Местоположение: Карнобат

Re: Закупих днес Т4 и проблем

Мнениеот stefarata » Чет 28 юни 2012 19:56


е ти така ли го купи този бус,като че ли си купуваш самобръсначка?? не ти ли казаха за тези проблеми?? двг-то не го ли слушахте в автокъщата. Много ме е яд така като видя прекаран човек при положение че и по форуми а и навсякъде се говори,че джамбазите в БГ не си играят, а направо death . Не че има застраховани,ама нали затова е форума,прочети малко тука, пусни една темичка че търсиш Т4 и съм сигурен, че много коректни колеги,ако не друго ще ти окажат съдействие да погледнат и чуят колата. Повече мнения винаги са от полза. Успех и да си го стегнеш бусчето :beer


Потребителски аватар
terek
Мнения: 423
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 15:14
Автомобил:
Двигател:

Re: Закупих днес Т4 и проблем

Мнениеот terek » Чет 28 юни 2012 20:15


Ако не се лъжа,можеш да го осъдиш тоя че е скрил от теб какви са проблемите по буса.
И аз така изгорях с една ланчия,на външен вид си беше супер и след седмица започнаха проблемите,не ставаше за нищо.
Но след време разбрах че щом е скрил проблемите по колата не е трябвало да оставям нещата така.


Потребителски аватар
adivo
Мнения: 15
Регистриран на: Вто 19 юни 2012 15:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Swistow

Re: Закупих днес Т4 и проблем

Мнениеот adivo » Пет 29 юни 2012 7:27


Та значи четох по форума къде и какво да гледам.Запалихме го всичко е на ред.После се започна това не работи-оправят го веднага,онова не работи пак оправят ключ за чистачки го няма-свалят ми от цената да си го купя и сменя,светлини няма-уж заради ключа беше-така се и указа де,сега вече има и светлини и чистачките работят вече.Нови маншони на карета-казаха че са сменили карета.Указа се маншони само пълни с гумени стърготини.Сега смених едното каре и започна и другото да трака както очаквах де.Та колега как ще докажеш скритите дефекти.Вече бусчето е добре за сега,да видим какво още ще излезе :D


Потребителски аватар
kadeta
Мнения: 140
Регистриран на: Съб 16 яну 2010 19:58
Автомобил: MULTIVAN 1.9 D
Двигател: 1X 1992
Местоположение: pleven

Re: Закупих днес Т4 и проблем

Мнениеот kadeta » Съб 30 юни 2012 22:11


Споко колега и мен преди време ме прецакаха такива уж коректни търговци,и много се бях отчаял,че са ме натресли с замаскирани проблеми но с времето си стегнах бусчето и не съжалявам че съм го купил :) а тия дето ме прцакаха сега няма кво да ядат щото не само аз бях прецакан,и други хорица се подведоха да купят уж хубави автомобили. то се разчу че са мошеници и сега сушаааа.нека така да се случи със всички нещастници които се опитват да прекарат хората.ГЛАД ЗА ТЕЗИ ЦЪРВУЛИ. :не:


Потребителски аватар
adivo
Мнения: 15
Регистриран на: Вто 19 юни 2012 15:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Swistow

Re: Закупих днес Т4 и проблем

Мнениеот adivo » Пон 02 юли 2012 10:50


kadeta написа:Споко колега и мен преди време ме прецакаха такива уж коректни търговци,и много се бях отчаял,че са ме натресли с замаскирани проблеми но с времето си стегнах бусчето и не съжалявам че съм го купил :) а тия дето ме прцакаха сега няма кво да ядат щото не само аз бях прецакан,и други хорица се подведоха да купят уж хубави автомобили. то се разчу че са мошеници и сега сушаааа.нека така да се случи със всички нещастници които се опитват да прекарат хората.ГЛАД ЗА ТЕЗИ ЦЪРВУЛИ. :не:




:beer :applause:



Върни се в “T4, T5 и T6”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта