Слабо хващане на радио Т4

Техническа и сервизна информация за Multivan, Caravelle и Transporter
Правила на форума
Изображение
Потребителски аватар
paralesko
Мнения: 219
Регистриран на: Сря 31 окт 2007 19:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Слабо хващане на радио Т4

Мнениеот paralesko » Чет 07 май 2015 0:16


Благодаря, :bowdown ,за информацията,ще трябва да извадя въпросният усилвател, защото при мен изобщо няма радио, единствено Хр.Ботев със смущения и то не малки в София е ловенето на станции.Задоволявам се сега само с сд .ченджър ама не си е работа.Още веднъж благодаря. :th_up




Потребителски аватар
DA@KA
Мнения: 1081
Регистриран на: Съб 24 юли 2010 18:41
Автомобил: Caravelle
Двигател: ACV 1998
Местоположение: гр.Русе

Re: Слабо хващане на радио Т4

Мнениеот DA@KA » Чет 07 май 2015 6:44


Така изглежда.Ако не се справиш през отвора на дясната тонколонка,се сваля ербега.Болчетата се развиват през отвора за радиото и дясната духалка,дано имаш малки ръце.
Прикачени файлове
250px-Elektrik_Antenne_Scheibe_Verstaerker_Bild[1].jpg
250px-Elektrik_Antenne_Scheibe_Verstaerker_Bild[1].jpg (10.42 KиБ) Видяна 1231 пъти
P3070085.JPG
P3070084.JPG
P3070086.JPG


Потребителски аватар
paralesko
Мнения: 219
Регистриран на: Сря 31 окт 2007 19:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Слабо хващане на радио Т4

Мнениеот paralesko » Съб 09 май 2015 22:23


Проблема е решен и си имам музика :eusa_boohoo .Тук във форума бях чел ,че колега е ходил до Тояга център София и там са му решили проблема преди време.Та звъннах по телефона за да кажа мъката си и получих положителен отговор просто да отида с буса до там.На място ми споделиха вариантите за мен,първо ще прегледат инсталацията ако има някъде пропуск да го отстранят,ако нестава вариант с нова антена вътрешна или външна с вграден усилвател, според моето желание 40лева е вътрешната плюс 30 лева труд.Подчертавам за нормално и любезно отношение на шефовете там както и на момчето което работи по буса. Чакам си аз и идва шефката с думите: проблема е решен просто изходящия кабел от усилвателчето към навигацията е бил изваден и е имало леко изкривяване на на буксичката .Сега хваща и станции от космоса :beer :beer :beer .Така не се стигна до допълнителна антена,както и спестени 40 лева.За инфо при мен въпросната кутийка не е зад пасажерския аербег,а под него, зад дулапчето за предмети в дясно до колонката към вратата .Също така е по различно и малко по голямо от снимките на колегата Да@ка.Мерси за фотото :cool Съответно достигането до там е бързо и лесно :th_up



Върни се в “T4, T5 и T6”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 62 госта