Раздел VW TUNING--> Място за маниaци или за глупаци???

Искате вашият Volkswagen ви да се отличава на пътя? Мислите, че колата ви е мощна?
Питайте спецовете по тунинг.... те знаят.!
Потребителски аватар
xarpun
Мнения: 68
Регистриран на: Съб 26 ное 2005 1:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот xarpun » Пон 28 ное 2005 17:52


paco написа:Сори GTI :oops: Може и да да си прав а това на аватара си е голфчето на r-tuning.
Едно време караше една жълта единичка ама претърпя ПТП и смени купето...

За проекта 400м. не ми се говори ... Тоя дето трябваше вече го няма в форумa.

РАСО

да на r-tuning е наполовина и наполовина мой. той си кара неговия голф който в момента е зелен но ще е пак жълт. Зеления голф тоест само купето беше на Волен и ние го купихме .......




Потребителски аватар
NovobranecGT
Мнения: 2831
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 15:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот NovobranecGT » Пон 28 ное 2005 17:58


Аз съм спамил тук-там, за което се извинявам и обещавам повече да не се повтаря :(


prj57
Мнения: 2189
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София, Лондон
Контакти:

Мнениеот prj57 » Пон 28 ное 2005 20:36


Съгласен съм с ПАСО, и аз спрях да влизам в определени теми щото се напълниха с глупости и поне една страница безсмислици.... и съм сигурен че някой е търсил съвет и аз съм го подминал щото не съм искал да скролвам през редица приказки които нямат нищо по темата....

За това си имаме ОФФ ТОПИК, Тунинг раздела е като Техническите раздели и няма място за бълвочи....


Потребителски аватар
jettro
Мнения: 662
Регистриран на: Съб 29 яну 2005 13:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе / Любимец
Контакти:

Мнениеот jettro » Пон 28 ное 2005 22:21


Напълно сте прави, лично аз се извинявам ако съм замърсил раздела с нещо. Но монетата си има две страни, все пак едва ли сериозно зададен въпрос ще предизвика глупави реакции, едва ли ако, колкото и ентусиазирано да задам въпроса - мога ли да сложа турбо на трабанта на баща ми, колко ще ми струва и колко коня ще стане - някой ще ми отговори сериозно. Особенно за турбото пък вече толкова пъти се задават едни и същи въпроси, че...........
Е хайде първо да се чете какво е писано преди и после с въпросите, а за тук съм се убедил че за всеки въпрос има хора които да помогнат и го правят.

Мух мули майкоооо, много писах.

Аре живи и здрави!


Потребителски аватар
xarpun
Мнения: 68
Регистриран на: Съб 26 ное 2005 1:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот xarpun » Пон 28 ное 2005 22:51


jettro написа:Напълно сте прави, лично аз се извинявам ако съм замърсил раздела с нещо. Но монетата си има две страни, все пак едва ли сериозно зададен въпрос ще предизвика глупави реакции, едва ли ако, колкото и ентусиазирано да задам въпроса - мога ли да сложа турбо на трабанта на баща ми, колко ще ми струва и колко коня ще стане - някой ще ми отговори сериозно. Особенно за турбото пък вече толкова пъти се задават едни и същи въпроси, че...........
Е хайде първо да се чете какво е писано преди и после с въпросите, а за тук съм се убедил че за всеки въпрос има хора които да помогнат и го правят.

Мух мули майкоооо, много писах.

Аре живи и здрави!

:yeaha: :yeaha: :yeaha:


Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gti » Пон 28 ное 2005 23:42


jettro написа:Но монетата си има две страни, все пак едва ли сериозно зададен въпрос ще предизвика глупави реакции, едва ли ако, колкото и ентусиазирано да задам въпроса - мога ли да сложа турбо на трабанта на баща ми, колко ще ми струва и колко коня ще стане - някой ще ми отговори сериозно. Особенно за турбото пък вече толкова пъти се задават едни и същи въпроси, че...........


Напълно съм съгласен,не мисля че когато някой е задал сериозен въпрос,той не е получил сериозен отговор.Но на нещо от сорта как да си сложа турбо на стола :lol: ,какво може да се очаква като отговор. :lol:
Наистина форумите са за това,човек да получи отговор на въпросите си,но аз мисля че преди човек да зададе въпросите си трябва първо да се замисли дали няма да е глупав и безсмислен въпроса му и да се опита първо сам да потърси отговора. :idea: :wink:


Потребителски аватар
dready
Мнения: 1844
Регистриран на: Сря 25 май 2005 19:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот dready » Пон 28 ное 2005 23:57


Ами аз имам едно предложение което не знам дали ще бъде одобрено.Все пак съм отскоро в този форум.Но мисля ,че ще е добре paco и други манияци на тема тунинг да бъдат модератори на тази част от форума.Пък вече те знаят как да се оправят със спама.Сорка ако греша ,но все пак това ми е мнението.


Потребителски аватар
zemon_C4455XP
Мнения: 1171
Регистриран на: Вто 23 авг 2005 0:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот zemon_C4455XP » Вто 29 ное 2005 0:12


да може стига всички да са съгласни и никой да не убижда


Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gti » Вто 29 ное 2005 0:14


Въпроса въобще не опира до модератори според мен.


Потребителски аватар
jettro
Мнения: 662
Регистриран на: Съб 29 яну 2005 13:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе / Любимец
Контакти:

Мнениеот jettro » Вто 29 ное 2005 0:19


gti написа:Въпроса въобще не опира до модератори според мен.


точно, винаги ли требе да има овчар та да ни пасе.
все пак и 200 модератора да има, всеки ако си пише каквото му минало през главата ей така за спорта.
Да си използваме форума по предназанчение, не само да се "цвъка" на посоки.


Потребителски аватар
xarpun
Мнения: 68
Регистриран на: Съб 26 ное 2005 1:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот xarpun » Вто 29 ное 2005 0:43


Докато има глупаци които да плямпат глупости така щте е. И тия така наречени модератори трабва да трият техните глупави въпроси и прочие, а не когато някой ги иронизира да му изтрият мнението.


Потребителски аватар
Vi-MAX
предупреждение за БАН
Мнения: 35
Регистриран на: Сря 02 ное 2005 22:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vi-MAX » Вто 29 ное 2005 2:49


xarpun написа:Докато има глупаци които да плямпат глупости така щте е. И тия така наречени модератори трабва да трият техните глупави въпроси и прочие, а не когато някой ги иронизира да му изтрият мнението.


Eeeeййй тръбарник-философ :D :D :wink:

По въпроса - напълно си прав за съжаление. Има ли тъпизми ще се разводнява Тунинг дискусията винаги. По-строг контрол трябва , другото ще си дойде 8)

А Волен не пише тук само защото няма време . "Проект 400метра" е напълно готов и беше на последното Божурленд издание . Не знам как не сте го видели поне :?: Даваше ниски 14ки без много зор , но след като метна 3 съединителя за един ден участието му пропадна... кво да праиш - и от Щатите идват ментаци :evil:


Потребителски аватар
xarpun
Мнения: 68
Регистриран на: Съб 26 ное 2005 1:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот xarpun » Вто 29 ное 2005 9:35


Vi-MAX написа:
xarpun написа:Докато има глупаци които да плямпат глупости така щте е. И тия така наречени модератори трабва да трият техните глупави въпроси и прочие, а не когато някой ги иронизира да му изтрият мнението.


Eeeeййй тръбарник-философ :D :D :wink:

По въпроса - напълно си прав за съжаление. Има ли тъпизми ще се разводнява Тунинг дискусията винаги. По-строг контрол трябва , другото ще си дойде 8)

А Волен не пише тук само защото няма време . "Проект 400метра" е напълно готов и беше на последното Божурленд издание . Не знам как не сте го видели поне :?: Даваше ниски 14ки без много зор , но след като метна 3 съединителя за един ден участието му пропадна... кво да праиш - и от Щатите идват ментаци :evil:

ООО Бушмарник!!! Какжо прави проданен Опелист в тоя форум? Какво става с Астрата? Оправи ли я?


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vasstop » Вто 29 ное 2005 10:45


xarpun написа:... ООО Бушмарник!!! Какжо прави проданен Опелист в тоя форум? Какво става с Астрата? Оправи ли я?

xarpun,
За пореден път пишеш не там където му е мястото. Мисля, че си достатъчно интелигентен да се сетиш сам къде и какво се пише.
Това ще бъде последното ми предупреждение към теб.
Мисля, че все още не си прочел правилата на този форум...


Потребителски аватар
xarpun
Мнения: 68
Регистриран на: Съб 26 ное 2005 1:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот xarpun » Вто 29 ное 2005 11:08


Извинявам се, грешката е моя. Тук си прав но за някои други изтрити менения можем да поспорим.



Върни се в “Volkswagen Tuning”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта