Голф 4 -кора под двигателя

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
didug4
Мнения: 44
Регистриран на: Пет 25 апр 2008 9:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот didug4 » Чет 03 юли 2008 19:24


пфууу трея зема си сменя работата, че да зема и аз да се оборудвам с таквис ... защити ... то с мойто каране .. не се знае к'во може да напрая.




Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8290
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Мнениеот Stivi » Чет 03 юли 2008 21:41


Ако някой чака кората да му защити колата.....защитата е нормално окачване със стандартни гуми и по-внимателно с урвите :wink: Откакто съм с нови пружини вече не се притеснявам за картера !


Потребителски аватар
Americanec
Мнения: 184
Регистриран на: Пет 19 яну 2007 10:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Мнениеот Americanec » Съб 05 юли 2008 8:46


мойта кора пада за 5 път,останала е половината само,,,искам желязна,...... някой от бс да знае от къде мога да си купя такава?


Потребителски аватар
Дон Хуан Голфа
Мнения: 1000
Регистриран на: Съб 05 ное 2005 20:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Дон Хуан Голфа » Съб 05 юли 2008 9:55


The_Game написа:От тези кори си има смисъл, поне малко да предпази картера от удар и да не ходи кал по джигателя.Купих си пластмасови за 160 лева и ше тряа да ги слагам. Някои колега знае ли дали е проблем 4е са пластмасови а не метални, щото по-лесно може да се счупи :wink:


Прав си колега - има смисъл!
Пластмасовите са чупливи защото са леки и са направени да намаляват шума от двигателя и предпазването от прах,вода и други мизерий-проблема е че много лесно падат и трябва периодично да се укрепват!
Но най голямия бъг в Г4 е че картера е много ниско и кората си опира яко с или без спортно окачване...просто трябва да се кара внимателно!!!

P.S.
В момента живея в Кипър и тук няма дупки и лоши пътища но въпреки това повечето четворки ми прави впечатление са с увиснали кори-но пък тук всички са душмани хахаха

CHEERS


Потребителски аватар
maikalcho
Мнения: 126
Регистриран на: Сря 20 сеп 2006 12:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Голф 4 -кора под двигателя

Мнениеот maikalcho » Чет 08 сеп 2011 21:54


а за jetta 2 има ли желязна кора и на каква цена е ?


Потребителски аватар
генгер
Мнения: 192
Регистриран на: Съб 31 яну 2009 10:46
Автомобил: GOLF_IV_1600_SR
Двигател: AKL_101кс
Местоположение: Бургас

Re:

Мнениеот генгер » Съб 23 ное 2019 22:28


forski написа:300-350лв.комплект с два подкалника планки,болтове и всичко необходимо за монтажа,аз моята я купих от колегата GARTNER и съм много доволен.За цена трябва да се свържеш с него и да се уговорите инъче кората и подкалниците пасват идеално и нямаш грижи дали ще опре или не. :wink: :D Монтажа отнема около час и половина,поне на мен толкова ми отне,кората тежи 9кг.ламарината от която е направена е здрава и не се гъне или нещо подобно,абе заслужава си парите.Слагаш и забравяш.

дай телефон !



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 83 госта