Километража на Пасата с жило ли е...?

Техническа и сервизна информация за Passat
WasteLand_TD
Мнения: 740
Регистриран на: Пон 14 юни 2004 9:31
Автомобил: E60_LCI_M57TU2_235+Golf4_ASV
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Километража на Пасата с жило ли е...?

Мнениеот WasteLand_TD » Пон 21 юни 2004 10:05


Мом4ета мой приятел има Пасат 92-ра година и реши да си смени цвета на таблото да свети в синьо(щото видя от мен как го направихме на Вентото ми с Drago_CL)
Та направил го той ама тая сутрин като тръгнал на работа видял че не му работи километража.Когато е слагал сините плаки не е разкачал отзад нищо от таблото!!!!!!!
Та питането ми е от какво може да е това......Пасата с жило ли е на километража щото дколкото знам Вентото е с електронен километраж.....
Помагайте pls
:?




Потребителски аватар
Sunny
Дезертьор
Мнения: 3605
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 14:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен
Контакти:

Мнениеот Sunny » Пон 21 юни 2004 14:49


Незнам дали при всички е така, но специално моя е със жило.Приятеля ти не е разкачвал нищо защото жилото не се закачва никъде. Има един насочващ "преходник" и като слагаш таблото жилото си влиза на мястото. Е естествено трябва му и малко помощ при насочването.
Да сваля таблото ще види жилото и предполагам че няма да има проблеми да го върже да работи


Потребителски аватар
izzo
Мнения: 1224
Регистриран на: Съб 19 юни 2004 7:06
Автомобил: 96 Puntamera
Двигател: diesel
Местоположение: Kвартала на обречените
Контакти:

Мнениеот izzo » Сря 23 юни 2004 6:13


a maikoooo....


Pavel

jilo

Мнениеот Pavel » Пон 28 юни 2004 12:32


Na moia pasat e s jilo. Kato svaliah tabloto sled tova mnogo trudno go nacelih da vleze. Triabva ti edin chovek koito ot kam dvigatela da opane malko jiloto, za da moje tabloto da vlezne normalno i da si pasne na dypkite. Tokava drygia piska jiloto i to si vliza vav vodacha. Shtom go napravih zaedno s jena mi, ne e tolkova slojno(no sam neyspiah).



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Ивайло Димов и 31 госта